Skocz do zawartości

Yaczek depron 3mm


Grzechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 310
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Każde z wymienionych jest polecane ;)

 

Można np. tak:

 

1. Tanio:

Silnik Turnigy 2204, regiel SS 8-10A, serwa HXT500

 

2. Trochę drożej ale trochę lepiej:

Silnik Turnigy 3020 1800kv, regielek Turnigy 10A, serwa np. BMS306BB

 

3. Na wypasie, ale cena kosmos:

Silnik AXI 2203/46 albo Neu Neutrino, regiel CC 10A, serwa Dymond D47.

 

Powyższe można ze sobą mieszać, bo a czemu nie :D Ja aktualnie mam: Neu Neutrino, Turnigy 10A i BMS306.

 

Generalnie, apetyt rośnie w miarę jedzenia - jeśli zaczynasz latać shockami, polecam zestaw 1, bo tak naprawdę nie wiesz czy będzie Ci to latanie pasować czy nie. Potem zawsze możesz sprzedać coś i kupić co innego. Ja latałem na 2204, aż Krzysiek powiedział mi że 3020 ma lepszy power. Od tego czasu latałem na 3020, bo się okazało że faktycznie ;) A ostatnio tak sobie dyskutowaliśmy z tym przebrzydłym podjudzaczem ;), podpuszczał, podpuszczał i podpuścił ;) No i kupiłem Neu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z oblotu Yaka ... Ten model to bajka, lata rewelacyjnie. 2 loty po 30-40 sekund jedno lądowanie do ręki drugie idealnie na chodnik :jupi:

Nogi mi się trzęsą z nerwów będę się modlił o bezwietrzną pogodę bo nie mogę się doczekać dłuższych lotów.

Chciałbym podziękować wszystkim którzy przyczynili się do wzlotu kolejnego mojego modelu.

Bóg Wam zapłać ;)

 

EDIT: Yaczek bliźniaczek :P

dsc00585.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.