Skocz do zawartości

Yaczek depron 3mm


Grzechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 310
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie mieszajmy jabłek z pomarańczami - porównujmy podobne wykonania i wyposażenie.

 

hehe :), Twoje malowanie pewnie waży troszkę mniej ale ja jadę sprajami.

 

Moje RC ?

-neu neutrino 1800kv,

-castle crations phoenix 10a,

-2x robbe FS31 zasilane z li-pol 2s bezpośrednio na sterach,

-1x BB 306BB na lotkach, ( jak się kiedyś dorobię to dam robbego też na lotki :P)

- futaba 4ch 2,4ghz odbiornik,

- 8x4,3 GWS,

-rhino 2s 360mah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym silniku uciekasz 10g. Do tego np. większe powierzchnie mojego modelu i różnica się znalazła. Tylko że mój model jest treningowy, bez szczypania się z masą.

 

Na silniku nie uciekam 10g a zaledwie 6-7g ( ważone ). Myślę że w tej chwili użytkujemy te same modele i to dla tego modelu podałem masę. Powierzchnie sterowe nie są również większe. Mój model też jest bez przesadnego szczypania z masą, RC nie odchudzane jakoś specjalnie ( muszę odchudzić aku ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi, skąd masz aż taką różnicę. Aż taką, bo kilka gramów u mnie to dodatkowe wzmocnienia. Twoje wyposażenie to 60g. Pakiet zaokrąglam do 25g, za to węgla i kleju nie liczę. Na depron zostaje 40g, podczas gdy wycięte elementy z dziobem z EPP ważą 48g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i OK, uciekasz z masą na wyposażeniu plus lekkie wykonanie i wszystko jasne. Nie wiem, czemu miało służyć to twoje nadęcie.

 

Zważyłem kolejny model, który mam na warsztacie i też bez żadnego odchudzania waży 128g - z silnikiem 23g, ale jest lekko wykonany, bo ma czemu innemu służyć, niż tłuczenie w treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony pełen luz :)

To chyba zbyt duży. Piszemy o modelach wykonanych w podobny sposób - przez Grześka, ciebie, mnie i innych - które tak zrobine ważą ok. 150g. Nagle wyskakujesz, że twój osobisty waży 125 g. Ale po dokładniejszej analizie okazuje się, że to zupełnie inny model, z innymi bebechami, inaczej zbudowany... A ty jeszcze z radością oznajmiasz, że nie trafiłem z masą wyposażenia.

 

Depronowych snów.

Lekkich, z ładnym malowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładziak, robisz z igły widły. Nie odebrałem ze strony Krzyśka, (w żadnej formie) "nadęcia". Prosta piłka - pisze o swoim sprzęcie a to że jest inny to całkiem normalne. Mam za sobą wiele yakulców i swego czasu kiedy korzystałem z trochę cięższego (czyli z podobnego do większości osób w wątku) wyposażenia udało mi się z raz osiągnąć wagę 140g. przy czym moje serwa wtedy to 2x hxt500 i 1xhxt900 (i już wtedy mogłem zjechać z wagą kolo 10g na samych serwach). Mój ostatni yak ważył 140 gram z wszelkimi możliwymi usztywnieniami, węglem itp. a na wyposażeniu siedział: epower 2300kv, tr10A, 2x SO361 i 1xSO641, rhino 360 i mały spektrumik. Odchudzone wszystko prócz pakietu.

 

PS

Pogoda śliczna, jedziem na lotnisko... także pełen luz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze lepszym bez podwozia, z ręki do ręki :mrgreen:

 

Jako, że to mój pierwszy model halowy to tak to nie wyjdzie.

 

Na hali jest parkiet, ale jak ostatnio dziecko się przewróciło to kolano było do zszycia. Więc zbyt równy to on nie jest.

Kółka już kupiłem więc chce je zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.