Skocz do zawartości

Yaczek depron 3mm


Grzechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 310
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Niezbyt udana kopia modelu K.Halickiego? Jak lata? :)

 

Czy wszystkie halwoce Yak 54 są produkcji Krzysia Halickiego? Po prostu temat to Yak depron 3mm, to kolega się pochwalił swoim Yakiem z depronu 3mm. A że zalożyciel tematu miał model od Krzyśka to już jego sprawa... :evil:

 

Wszystkie Yaczki nasze są ;). Ważne żeby przynosił frajdę właścicielowi niezależnie od wagi oraz wyglądu bo te modele są robione "fot fun" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie na zimę Yaczka projektu Krzyśka Halickiego.Jest to jeden z lepszych modeli jakie miałem.Sama przyjemność latania.Do zawisu w domu wystarczy 2metry wolnego miejsca.

Oto zastosowane elementy:

silnik NeuNeutrio 14g

serwa Dymond D47 3szt 4,7g

regulator Easy 7A 7,7g

aku Rhino 360mAh 22g

odbiornik 3,6g

całosć wyszła 130g

 

a lata tak http://www.youtube.com/watch?v=yuJ9MUWiHdQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciesze się że jesteś kolejną zadowoloną osobą z mojego projektu. Bardzo dobre wyposażenie zastosowałeś, proponuję tylko zasilać serwa bezpośrednio z li-pol do ostrzejszych lotów. Fajny filmik - miło popatrzeć :). Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NeuGneu to taka petarda ze szok. Nigdy nie mialem modelu ktory mialby podobny stosunek wagi do mocy a moj yaczek wazy ok 135-140g i lata sie nim wysmienicie. Ja mam dwa serwa na lotkach d47, na kierunek tez d47 wszystkie podpiete pod 7,4v i JR185 na wysokosci. Najbardziej jestem zadowolony z tego JRa , jest niesamowicie szybkie, szybsze niz dmymond na 7,4v. Planuje kupic ich cyfrowe odpowiedniki 188, wtedy to juz bedzie orgazm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Paweł, jest to silnik jaki zalecam każdemu kto chce nabyć model nie wkładając najdroższego sprzętu. Ja osobiście używama neu neutrino 1800kv albo axi 2203/46 ( niebawem chcę założyć AXI race ). Co do osiągów tego silnika turnigy jest wystarczająco dobry, oryginalny neu oczywiście jest lepszy bo lżejszy o około 6-7g i osiągi również ma troszkę lepsze ( dłuższy czas lotu przy podobnym lub nieco większym ciągu ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.