Skocz do zawartości

Michael Jackson


Bartosz Mesjasz

Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy od niego chcecie :shock: ???

Umarl i nikomu komu wadzil - juz nie bedzie.

Nie da sie zaprzeczyc jego wplywu na dzisiejsza muzyke czy tez samych "muzykantow" ,a to, ze "byl inny" - coz byc moze to wina pieniedzy ,a moze tego, ze nadrabial dziecinstwo ktorego nie mial.

Do dzis pamietam mojego pierwszego "winyla" Bad.

Sluchalem go godzinami :)

Dzis spedzilem troche czasu w samochodzie sluchajac radia (oczywiscie same przeboje Jacksona lecialy) i uswiadomilem sobie ile tak naprawde hiciorow mial.

Po co kopac umarlego ?

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba r.,

...czy Ty aby nie przeginasz???

Masz swoje zdanie, ok.

Ja mam też swoje i nie czepiaj się, bo mogę być mniej grzeczny :crazy:

 

PS

Spieniłeś mnie do oporu:

a Ty karlem kim jesteś żeby go oceniać? był wielkim artystą i nikt tego nie zaprzeczy, ale oczywiście Polak wie lepiej ... tak samo jak każdy prawdziwy Polak powie, że Kubica jest słaby, a Małysz to dno, żal, żal, żal ... osiągnijcie tyle co Michael, sprawcie że będzie Was znał ktoś spoza Waszego osiedla, wtedy będziecie mogli krytykować jego postawę i twórczość.

Czytając niektóre wypowiedzi naprawdę żałuję, że jestem Polakiem

_________________

 

 

Czy masz coś ze wzrokiem? Może czytać ze zrozumieniem nie potrafisz??

Gdzie, biedny, udręczony Polaku, który wstydzić się swej polskości musi za takich jak ja, doczytałeś się mojej krytyki zmarłego???

A kim jesteś, żeby oceniać mnie i korygować mój sposób myślenia, czy choćby odbiór otaczającego mnie świata???

Krótko:

W :ass: byłeś i g... wiesz, a generalizujesz, jakbyś wszystkie rozumy pozjadał, biedny, nawiedzony Polaku...

 

PS 2.

Poniosło mnie trochę - ostatniego zdania mogłoby nie być... :oops:

 

Wkładu MJ do kultury nie oceniam, bo to nie mój klimat...

Za skłonności pedofilskie - wykastrowałbym...

Jako człowiek ŻAŁOSNY; nie tylko on miał ciężkie dzieciństwo...

Nie sobie spoczywa w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie 20 lat temu kawałki po 10minut, teledyski przerastające pojecie, układy taneczne, efekty, koncepcja przewyższająca nie jeden teledysk widziany dzisiaj w MTV, pierwowzory dzisiejszego pojecia SHOW.

 

Dzisiaj spedziłem dobre 30min oglądając teledyski i musze wam przyznać że jak patrze z perspektywy tyle lat temu moze to nie budziło takiego zachwytu ale dzisiaj te teledyski nabrały całkiem innego znaczenia i formatu.

 

To własnie teledyski MJ zmieniły stacje muzyczne typu MTV.

 

Człowiek żył jak mógł, co mu sie w głowie pozmieniało to już nie moja sprawa.

 

Pewne jest to że ostatnie lata na pewno nie zrobiły dobrze na jego serce.

 

Szkoda tylko że wakacyjna trasa niestety nie odbedzie się i nie pożegna sie z fanami tak jak chciał ...

 

Jako że nie przepadam za takimi nutami ale bądz co bądz swoje w muzyce namieszał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYSPA HIPOKRYTOW

tytułem wstepu mam gdzies czy dostane za to kwadrat czy nie

a po drugie wiem ze to ja musze udowadniac a nie wy mnie

ALE DO RZECZY

wszyscy mu dizs stawiacie swieczki? dlaczego bo umarł i tak tradycja karze no ale przeciez ja mu sie nie dziwie ze umarł w koncu tyle osob miało go w powazaniu ze ostatnia trasa koncertowa była promowana jako zoo objazdowe - zobaczcie jaki on jest brzydki a wszyscy by zrobili wielkie WOW

Wszyscy mowia o jego układach tanecznych z przed X lat jaki był show man było to wiele lat temu i jak dla mnie to wyscie go juz wtedy pogrzebali dzis to zmarł tylko fizjologicznie.

dlaczego wyscie? bo ja ani go nie słuchałem ani nie ogladałem ani nie mowiłem dla mnie nie istniał dla mnie istnieje owa wyspa hipokrytow ktorzy jedni drugim na wzajem udowadniaja tylko co - tego nie odgadłem.

Dlaczego tak pisze bo w ciagu ostatnich lat nie słyszałem zeby ktokolwiek powiedział cokolwiek o tym człowieku cokolwiek dobrego ani o nim ani o jego muzyce ani o jego płytach. ciagle był wykpiwany. Ostatnia płyta kiedy Sony wystawiło go dupa do wiatru i jakos fani nie przyszli mu z pomoca. afera z podtekstem pederastycznym - jakos nikt nie stanał w jego obronie tylko wszyscy patrzyli na niego i po cichu szeptali - dobrze mu tak... trasa koncertowa - juz opisywałem.

Chcecie to mu stawiajcie swieczki i wklejajcie zdjecia na nasza klase tylko sami sobie odpowiedzcie po co? chyba tylko dla kilku komciow i "poszanowania" w grupie rowiesnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia płyta kiedy Sony wystawiło go dupa do wiatru i jakos fani nie przyszli mu z pomoca

Ktora sprzedala sie w nakladzie tylko 10 milionow sztuk :lol:

A co do osadow - skazany nie zostal - wiec jest niewinny.

Ale co tam - najlepiej sie oskarza nie dbajac o dowody.

Zreszta - nie interesuje Cie nie czytaj, a jezeli ktos ma ochote postawic swieczke to co Tobie do tego ?

Tytulem zakonczenia - tez mnie nie obchodzi czy dostaniesz krawat czy nie.

I coby za slodko nie bylo - krytykujesz kogos, a nawet pisac poprawnie nie potrafisz.

 

Prosze wszystkich niezainteresowanych o niepisanie w tym watku.

To jest watek dla ludzi ktorzy tworczosc M.J. lubili - z takich czy tez innych powodow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

A ja mam takie pytanie.

 

Czy chociaż jeden krytykant wypisujący tu swoje "zdanie" ma pojęcie o dzieciństwie MJ i o jego chorobie??

 

[*] - bo jednak całe życie się kręcił w okolicy i pamiętam, jak był jeszcze barwy czekoladowej, i u szczytu kariery.

 

Aerial - Na każdego przychodzi czas, kiedy trzeba umieć wydorośleć. M.J. tego nie umiał. Pogrążył się w beznadziejnej próbie odzyskania dzieciństwa i to się stało przyczyną jego upadku. Są pewne granice. Praktycznie każdy z nas ma w sobie coś z dziecka, co pielęgnuje w sobie i co jest częścią naszej osobowości, wzbogaca ją i utrzymuje w równowadze, chroniąc nas przed prozą życia.

Ale jeśli stary chłop usiłuje się stać dzieckiem, to już jest zdecydowana przesada.

Nie mniej, niech mu ziemia lekką będzie, bo życia to łatwego nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. kuba r. nie wstydź się że jesteś polakiem on wstydził się że był czarny. Zaczął się wybielać- skutki były tragiczne. Jakiś wkład w muzykę wniósł. Ale próbować robić z siebie wiecznie młodego a to nie udało się jeszcze nikomu i skutki bywają opłakane. Sztuką to jest zestarzeć się godnie. karlem nie denerwuj się, ja też nie mogę zrozumieć jak można hip-hop nazwać muzyką a hip-hopowców artystami. I to jest moje zdanie. A niedoszła trasa koncertowa to miało być objazdowe Zoo żeby ludzie mogli zobaczyć do czego można się doprowadzić jak ma się nie po kolei w głowie. Fizycznie zrobił z siebie maszkarona. Niech spoczywa w pokoju jego udręka już się skończyła[*].

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyslałem kiedyś, że Misio Jackson (jak go nazywam) tak naprawdę to chyba nigdy nie wydoroslał, bo nie miał takiej okazji. I gdy spotyka się z dwunastolatkami w swoim parku rozrywki, to to są po prostu jego rówieśnicy. Kumple do zabawy na rollercoasterze i karuzeli.

I zrobiło mi się go żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba r.,

...czy Ty aby nie przeginasz???

może i tak, dlatego przepraszam, emocjonalnie do tego podchodzę bo dla mnie był jedną z niewielu osób które zmieniły bieg historii muzyki i nie boję się porównać go do Elvisa, czy Mercury'ego, to nie był Piotr Kupicha i zespół Feel :P

 

Gdzie, biedny, udręczony Polaku, który wstydzić się swej polskości musi za takich jak ja, doczytałeś się mojej krytyki zmarłego???
akurat z tym Kubicą i Małyszem nie chodziło mi o Pana, tylko ogólnie o polską mentalność :/

 

Za skłonności pedofilskie - wykastrowałbym...
nic nie udowodniono, jak dla mnie to tamci ludzie chcieli tylko wyciągnąć kasę, i to jest żałosne.

 

Witam. kuba r. nie wstydź się że jesteś polakiem on wstydził się że był czarny. Zaczął się wybielać- skutki były tragiczne.
no właśnie to może nie być do końca prawda, że się wybielał, przynajmniej nie specjalnie. Czytałem, że dość prawdopodobna jest opcja, że Michael cierpiał na bielactwo http://resmedica.pl/archiwum/zdart80012.html . Jako, że skóra traci kolor niejednolicie Michael faktycznie mógł się "częściowo" wybielać, ale tylko po to żeby ukryć fakt choroby i utrzymać jednolity kolor skóry.

 

Pomyslałem kiedyś, że Misio Jackson (jak go nazywam) tak naprawdę to chyba nigdy nie wydoroslał, bo nie miał takiej okazji.
"mężczyzna dojrzewa do drugiego roku życia, potem już tylko rośnie " :D czy dla naszych dziewczyn/żon te nasze modele nie są po prostu zabawkami? dla mnie zresztą też :P jak mały chłopiec kocha swoje samochodziki tak ja kocham moje modele ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniesmacza mnie ten wątek. Tak, codziennie giną ludzie, dlaczego zatem "trąbi się" śmierci Jacksona? Bo był znanym muzykiem. I tyle, zdawałoby się. Ale w jego, jak wielu innych, przypadku to coś więcej - miliony osób dała jego muzyka, czyli i on, chwile przyjemności, wzruszeń, marzeń. To jego wielkość.

Co do jego życia prywatnego... Nie nasza sprawa. Zresztą, wiemy tyle, ile przekazały media.

Może miał skrzywienie erotyczne? A może nie, może rzeczywiście jacyś rodzice chcieli zarobić na nim kasę. Nie wiem. Wnikliwie badał to wymiar sprawiedliwości i... tyle.

Był inny, to prawda!!! Jak każdy z nas tu obecnych!!!!!! Znacie to - "Dorosły facet bawi się samolocikami." Dlaczego to robimy? Bo mamy marzenia! Jak on.

Oceniajcie czyny, nie ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniesmacza mnie ten wątek. Tak, codziennie giną ludzie, dlaczego zatem "trąbi się" śmierci Jacksona? Bo był znanym muzykiem. I tyle, zdawałoby się. Ale w jego, jak wielu innych, przypadku to coś więcej - miliony osób dała jego muzyka, czyli i on, chwile przyjemności, wzruszeń, marzeń. To jego wielkość.

Co do jego życia prywatnego... Nie nasza sprawa. Zresztą, wiemy tyle, ile przekazały media.

Może miał skrzywienie erotyczne? A może nie, może rzeczywiście jacyś rodzice chcieli zarobić na nim kasę. Nie wiem. Wnikliwie badał to wymiar sprawiedliwości i... tyle.

Był inny, to prawda!!! Jak każdy z nas tu obecnych!!!!!! Znacie to - "Dorosły facet bawi się samolocikami." Dlaczego to robimy? Bo mamy marzenia! Jak on.

Oceniajcie czyny, nie ludzi.

Zgadzam się w całej rozciągłości.

Nie bawi mnie to jechanie po człowieku. Myślę że większość z nas miała normalnie dzieciństwo i czas na dorastanie. On nie miał. Od 6-go roku życia zarabiał na rodzinę i ojca, który psychicznie i fizycznie go zajeżdźał.

Wobec braku dzieciństwa odbijał je sobie w życiu dorosłym. Psychologia Panowie.

A opieranie się na donosach mediów, w kwestii molestowania - cóż Lepper widział talibów w koluszkach - też był news.

Oceniajmy to co zrobił, kim był - nie nam to oceniać.

A że był wielki, to nie ulega wątpliwości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba r.,

Tego 'pana' mozesz sobie spokojnie darować :wink:

Mnie też poniosło, bo cholernie nie lubię jak muszę "jakoś" myśleć i "coś" lubić. Rezerwuję sobie prawo do własnych przemyśleń...

Niewątpliwie wniósł wkład w muzykę i tego mu nie odmawiam, ale, tak jak już pisałem, nie mój klimat - piszczenie i a la frykcyjne ruchy z manipulacjami w okolicach krocza jakoś mnie nie bawią.

Co do białactwa; mocno podobne do pomroczności jasne orzeczonej w przypadku młodego W. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaweto napisał/a:

Witam. kuba r. nie wstydź się że jesteś polakiem on wstydził się że był czarny. Zaczął się wybielać- skutki były tragiczne.

no właśnie to może nie być do końca prawda, że się wybielał, przynajmniej nie specjalnie. Czytałem, że dość prawdopodobna jest opcja, że Michael cierpiał na bielactwo http://resmedica.pl/archiwum/zdart80012.html . Jako, że skóra traci kolor niejednolicie Michael faktycznie mógł się "częściowo" wybielać, ale tylko po to żeby ukryć fakt choroby i utrzymać jednolity kolor skóry.

 

http://www.maxior.pl/film/129881/Michael_Jackson_cala_prawda_o_zmianie_koloru_skory

 

Nie wiem co dokładnie myśleć o tym filmie, bo nie wiem jak jest naprawdę. W każdym razie zachęcam do obejżenia filmu. Mnie on zaciekawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.