Skocz do zawartości

9-kanałowa Aparatura 2,4GHz za 93$


Leda_g

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się jakiś czas temu pewne głosy o wadliwości tych systemów, cena nie jest powalająca a i samej Corona miewa także problemy z odbiornikami na 35mhz. Niby może i bezpodstawnie ale ja bym raczej zainwestował w assana ...

 

to jest raczej taka opinia typu "byłeś? nie siostra była", która nie jest poparta żadnym konkretem, a jedynie własnym wydaje mi się :D

 

i nie dziwne, że po kilku tego typu opinniach utrwala się pogląd, że jakiś produkt jest bee, i nie , chodzi mi tu tylko o produkty corony, niestety opinie wydają często ci którzy nie mieli nic do czynienia z danym produktem a jedynie coś tam gdzieś czytali, słyszeli.

 

latałem na coronach 35Mhz (synteza) zero problemów, mam moduł 2,4 V2 i narazie zero zastrzeżeń :D aczkolwiek dodam, żeby nie wdawać się w jakieś dyskusje, na elektronice się nie znam. Moja opinia oparta jest tylko na praktycznym korzystaniu ze sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Corony 35mhz 4ch mialem okazję oblatywać i to są bardzo dobre odbiorniki. Na naszym forum było kilka tematów o problemach z 6 i 8 kanałowymi odbiornikami. Na rc groups tez nie najlepsze opinie o 2,4ghz ... Może gdyby powstawało więcej pieśni pochwalnych dla Corony może można by je "oddemonizować" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel masz corone 2,4ghz V2 ? bo jesli nie to daremne Twoje pisarstwo :wink:

Ja mam i chwale ten system tak jak i system hobbykinga ktorego tez uzytkuje :D Pacek dobrze napisal.

 

Czy wszystko trzeba chwalic by bylo dobre?

i inni w to uwierzyli

opini na rc groups negatywnych na temat Corony jest tyle ile na temat Assana :wink:

 

i jeszcze jedno czy jak bedzie 500 opini ze system hobbykinga jest super ,hiper thebest i zadnej negatywnej to znaczy ze bedzie najlepszy?

Zanim Pawle cos napiszesz przemysl trzy razy

 

 

To zalicz jako druga piesn pochwalna po kol.Packu

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurgle, tak samo jak Turnigy i Imax, jest wyrobem FlySky i posiada gniazdo na moduł nadawczy. Oryginalny moduł Eurgle jest także wyrobem FlySky, sprzedawanym także osobno jako moduł HK.

O ile coś się nie pozmieniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.