Skocz do zawartości

9-kanałowa Aparatura 2,4GHz za 93$


Leda_g

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sprawdza się wyśmienicie :) Za taką kasę nic lepszego, wiele wiele funkcji... zasięgu nie mierzyłem, bo latam shockami, Acromasterem poleciałem dosyć wysoko, no ale to na pewno nie było więcej niż 200m, więc o tym nic nie mogę powiedzieć.

 

użytkuję z Assanem i nic więcej mi nie potrzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem tylko kilka lotów z tym nadajnikiem i za dużo nie mogę o nim powiedzieć.

Na razie:

Nie zauważyłem żadnych problemów z jego pracą.

Programuję się bardzo łatwo.

Nie przeprowadzałem testu zasięgu, ale z modelami którymi latam nie udało mi się go stracić.

 

Myślę że dopiero czas pokaże jego wady i zalety (oprócz ceny)

 

Co do cła (a raczej podatku VAT) to mi się zdarzyło za niego zapłacić. (22%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam . Też stałem się posiadaczem tej aparatury . Pierwsze odczucia są całkiem przyzwoite . Test zasięgu na ziemi zdany celująco . Bogate oprogramowanie , pełno mikserów . . Gotowe pokrętła i przełączniki dla dodatkowych kanałów . Elektroniczne , programowalne trymery .

Oby trwałość potencjometrów była dobra . Brak zasilania w komplecie , trzeba dokupić . Binduje się bez kłopotu . Instrukcja słaba , ale pomaga nieco lepsza od klonu Imax . Polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, nie znam, ale zapewne nadajnik jest ustawiony w trybie heli i ma przełączniki ustawione w pozycji zagrażającej życiu, bezpieczeństwu lub sprawności śmigłowca, gdybyśmy w takiej konfiguracji go uruchomili.

Przestaw "pstryczki" w inną pozycję, np. wszystkie w jednym kierunku i ponownie uruchom nadajnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Też się zastanawiam nad jej kupnem. Szkoda, że temat ucichł...

 

Znalazłem w naszym ojczystym sklepie taki zestawik:

http://rc-electrotown.pl/index.php?products=product&prod_id=268

http://rc-electrotown.pl/index.php?products=product&prod_id=278

 

Ten sklep zapewne sprowadza części z HC. Cenowo wychodzi jakieś 70 zł drożej(jeśli by nie oclili paczki). A z cłem to wychodzi mniej więcej taka sama cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.