Skocz do zawartości

Nowy Yak 54 2,16m 920zł


radek872

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i mam tłumik dłuugo wyczekiwany ale co to po otworciu opakowania moim oczom ukazał się termos ale miała być też elastyczna rura do połączenia silnika z "nim". A tu sztywna jak ..... i już maska nie chce wejść jak trzeba - Mr Piotr z Modelmotor musi popracować nad wiarygodnością oferowanych towarów !!!! a w dodatku wymiary są inne:

 

fi miało być 60 mm a jest 70 mm, itd itp. W takich momentach żałuje że nie wydałem kasy więcej ale na markowy sprzęt... :evil:

 

No nic jutro czeka mnie wpasowywanie tego termosa w modelu i może jak pogoda pozwoli wreszcie pierwsze odpalenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cały misterny plan wziął w łeb ..... amatorzy w tych sklepach [modelmotor] - w f3m maja ten co trzeba i przynajmniej wiedzą o czym mówią...flicking heck :evil: :evil: odeśle mu to i niech se to wsadzi w :ass: sorry ale tacy ludzie nie powinni prowadzich sklepów specjalistycznych co najwyżej z ziemniokami i to jednego rodzaju....

 

 

 

EDIT:

Bardzo prosze o nieprzeklinanie rowniez w jezykach obcych ;) - mammuth

 

Uups sorry nie wiedziałem że znam przekleństwa w innym języku :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak po porannej wycieczce do wawy zakupiłem właśiciwy tłumik do mojej 50-tki wypaliłem już 3 zbiorniki....silnik nazywany kopią DA - RCGF chodzi bardzo ładnie zobaczymy jak po wypaleniu 5 litrów na mineralnym przebiegnie regulacja i właściwa praca na jsyntetyku. Pierwsze wrażenia pozytywne. Co do modelu jak na razie nic się nie odkręciło od wibracji - :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się pospiesz bo patrzyłem na pogodę , dziś względnie i całkiem przyzwoicie w czwartek.

Potem już możne wydążyć się wszystko łącznie z zapowiadanym deszczem ze śniegiem.

 

P.S.

Co do rurki.

Jeden koniec przykręciłem do silnika i dopiero tak trzymając , wyżymając ("skręcając na lotkach" :mrgreen: ), wyginałem.

Penie na ciepło poszło by lepiej ale nie miałem tego z kim zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.