Skocz do zawartości

Diablo 3D


jary14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rzeczywiście lotki są na 1 serwie, pomyliłem z innym takckolotem. (Przecież to widać na zdjęciach :o )

No to tym bardziej - wystarczą 4 kanały.

 

Y/F-22, co Ty za głupoty opowiadasz ???

 

Żadne osłabienie konstrukcji --> dajesz 2 serwa obok siebie, a waga 9 gram dla takiego modelu (outdoor) to nie jest żaden problem - nikt aż tak bardzo tutaj o masę nie walczył.

 

A serwa, które podałeś nie mają nic wspólnego z tego typu modelem... Jeszcze przez Ciebie wydałby niepotrzebnie ponad 55$ na same serwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. żeby można było je wygodniej i dokładniej ustawić, może po to, żeby zrobić zróżnicowanie lotek itd. - na pewno, nie bez przyczyny.

(a co do wagi, zawsze można zrobić 2x5g)

 

Po pierwsze, w planach jest miejsce na serwa, więc skąd Ci się wzięło skrzydło ??

 

Po drugie, myślę, że wcale tak drastycznie nie osłabiło by to konstrukcji - ale to tylko gdybanie, bo po jakiego grzyba zmieniać miejsce owego serwa(które się bardzo dobrze sprawdza) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis ulotniłem swojego diablo bałem sie przed oblotem ale model lata jak po sznurku niestety moje obawy sie spełniły skrecanie ogona sprawiło ze lot zakonczył sie niegrozna kraksa - troche poprawek i mozna latac - z moich uwag wynika ze model w tym stanie z planow nie nadaje sie do latania z moim wyposarzeniem na dworze (silnik turnigy 2830-1050 regulator TP 25A 3s 1000mAh 3 x TP 9gr. odbiornik futaba f137) w takiej konfiguracji jak jest z planow gdyz ogon sie skreca i model jest zupełnie niesterowny przy jakimkolwiek głebszym zakrecie nie mowiac o akrobacji. odbuduje model, uzupełnie boki (przekątne półek) i mozna latac dalej. Jestem zadowolony choc mam pewne ale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety fotki beda dopiero na poczatku lipca gdyz dopiero wtedy bede w domu jesli chodzi o model to wzmocnilm go delikatnie ale to za mało mam bardzo ciezkie wyposazenie model do lotu wazył ponad 400 gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

sprawdzałem przed chwilą wyważenie tył przód jak i lewo prawo

mam tylko pytanie czy dobry jest skłon i wykłon

czy czasami nie powinny być większe lub mniejsze?

moim skromnym zdaniem sklon i wyklon zrobiles bardzo duzy. ja w moim diablo mialem bardzo niewielki (na dwie podkladki) i model zachowywal sie wzorowo. moglbys jescze napisac jaki to jest silnik? emax 2822? i z jakim smiglem?

 

a przy okazji wrzuce zdjecie mojego Diablo:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ze skręcaniem sobie poradziłem był za duży luz na jednej z lotem z raczej różnica w ich wychyleniu teraz już mi nie skręca ale dalej idzie w górę

nie wie ale myślałem że większy skłon i większy wykłon sprawią że samolot będzie bardzie szedł w dół niż górę

czy aby się nie mylę że zwiększając skłon i wykłon samolotu powinien on wtedy mi iśc bardziej w dół niż w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha chyba znalazłem swój błąd

nie wiem ale chyba ma środek ciężkości jakiś 1 cm ustwiony do tyłunie jest dokładnie w tym miejscu co na planach DIABLO

Dołączona grafika

chyba jak się domyślam to to jest główną moją przyczyną ze samolot idzie mi do góry

proszę o wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.