Skocz do zawartości

Diablo 3D


jary14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj odbył się pierwszy mój i Diablo lot. Strach był ale wszystko poszło ok. Wiatr trochę duży wg. onetu ok. 20km/h ale obyło się prawie bez strat. Dostało trochę podwozie przy lądowaniu. Następny DIABLO będzie bez podwozia.

Jeden lot na śmigle 8x4 i dwa na 10x4,7. Na 10x4,7 latało się przyjemniej model rwało do góry. Dało się zawsze wyprowadzić silnikiem z opresji. Na 8x4 model potrzebuje prędkości do statecznego lotu.Ogólnie model i pilot się spisał. Przed oblotem ok. 25h na symulatorze zrobiło swoje.

 

Filmik nagrany telefonem a za statyw robił samochód. Szkoda tylko, że pamięć w telefonie się tak szybko skończyła.

Polecam ten model niezdecydowanym. Łatwy w budowie i pilotażu. Dziękuje też kolegom z tego tematu za pomoc merytoryczną.

Teraz czas na coś z profilem, czyli RWD5 a później delta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1-"bat" to skrót od "Battery"(bateria).

2-są to potencjometry(sam nie wiem do czego służą,tzn. wiem ale nie wiem jak Ci to wyjaśnić :oops: )

3-tutaj masz filmik który Ci pomoże zbindować.Przewiń sobie pod koniec kiedy koleś binduje firmowy odbiornik Turnigy

 

http://www.youtube.com/user/richardmrazek#p/u/48/CskzQlp9cBY

 

4 nie wiem o co Ci chodzi z tym mocowaniem pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dawno mnie tutaj nie bylo ale wrocilem

otoz chcialbym sobie zbudowac ten samolocik. wszystko kupie ale chcialem sie spytac czy moge wykorzyszystac to co juz mam i uzytkowalem w bardzo przyjemnym samolociku easy glider. Uzywalem do tego aparatury zebra 4fm, 4 microserwa 9g. Reszte bym kupil ale to juz wiem co bo przeczytalem w temacie jaki silnik i regulator.

 

P.S. Wiecie moze co zrobic w zebrze zeby miec miksery, poniewaz mam ta starsza wersje ktora niby miksery ma ale nie ma to nich wlacznikow. Wersja zebry z tego roku ma juz normalne miksery.

 

P.S. 2 moglibyscie mi prosze podac link do sklepu w ktorym kupie wszystko do modeliku oprocz tepromu i rzeczy wyzej wymienionych ktore mam. Chodzi mi o jakis precik wegowy, galanterie, silnik, regulator, i baterie.

 

Pozdrawiam i sorka za jakies bledy poniewaz pisze z telefonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka za OT ale ostatnie pytanie

 

W sumei to po co w modelach latających więcej jak 4 kanały skoro i tak tylko 4 będą proporcjonalne ?

Dlatego że kanały nie odpowiadają tylko za silnik i powierzchnie sterowe.Mogą one obsługiwać jeszcze np. chowane podwozie, zaczep holowniczy lub klape na mały spadochronik.Do zwykłego latania najczęsciej wykorzystuje się 4-5 kanałów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh zamowiles juz ;/ ogolnie to ja wole allegro jest o wiele taniej np ten silinik co Ty widzialem na allegro za 30 zl cos kolo tego. Najlepiej jeszcze kupic wszystko u jednego goscia i wtedy jest taniej. Ja wlasnie skonczylem mojego diablo ii planuje jutro zrobic pierwszy oblot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh zamowiles juz ;/ ogolnie to ja wole allegro jest o wiele taniej np ten silinik co Ty widzialem na allegro za 30 zl cos kolo tego

Na allegro najlepiej kupować u sprawdzonych sprzedawców.Najlepiej same pozytywne komentarze itp. :wink: Zawsze koleś może ci np. wysłać spalony silnik albo regiel. :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.