Skocz do zawartości

Diablo 3D


jary14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To zależy, ale około 10-15min (wiem, duża różnica, ale wszystko zależy od tego, jak latasz). Ja latałem na tym większym pakiecie, bo aż tak bardzo o wagę nie walczyłem. Ten model służył mi do spokojnego latania pod domem, z akrobacji to tylko harierra nim robiłem :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede latal na 1000. W koncu musze sie wziac i zbudowac tego szatana. Juto wydrukuje nowe plany (beda prosto, ) i wydziacham ten paskudny zielony cus. wy szlifowaliscie swoje 6mm czy takie "tempaki" na brzegach. Jakie polecacie sprawdzne spowalniacze (fotki?)? Mam nadzieje ze zadziala mi ta drukarka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można dać, tylko po co ?? Nie ma sensu, do startów i lądowań potrzebne Ci śmigło 3- łopatowe ?? Jeśli to ma być jeden z twoich pierwszych samolotów, to ja na twoim miejscu dał bym sobie spokój z podwoziem... tym modelem i tak nie nauczysz się lądować poprawnie na kole, a tylko dodatkowa masa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E 5 latajacy XD . Smiglo 3 lopatowe ma chyba mniejsza srednice dla tego samego silnika, tak? Mowisz zeby nie dawac? do co moge dac od spodu, na trawniku model poslizga sie kawalek dalej i depron bedzie wygladal okropnie, iscie do :ass: . Pasek balsy/laminatu szmatowego/plaskownika weglowego sie nada? Juz biore sie za sklejanie planow i wycinanie, moze pobawie sie jak pomalowac (czachy itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiglo 3 lopatowe ma chyba mniejsza srednice dla tego samego silnika, tak?

ale, mniejsza sprawność.

 

na trawniku model poslizga sie kawalek dalej i depron bedzie wygladal okropnie, iscie do :ass:

Jeśli robisz z białego depronu, to rzeczywiście, może przeszkadzać...a jeśli z izoflooru to co za różnica ?? xD Takie modelu i tak nie mają za dużej żywotności - przynajmniej ja mam takie założenie- więc nie ma co, go robić na super ładnie. Ja sobie przyjąłem, że jak się rozbiję to płakać nie będę, tylko przełożę bebechy do następnego... Przecież złożenie takiego to około 3-4h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.