Jump to content

Mistrzostwa Polski Elektroszybowców Zdalnie Sterowanych


model2002

Recommended Posts

Witam

Bylem, juz nie pamietam, chyba dwa lata temu. Fajna impreza, cieple przyjecie i oczywiscie sportowe emocje. Niestety w tym roku odleglosc i plany urlopowe nie pozwola na uczestnictwo. Szkoda!

Pozdrawiam Ekipe z Bialegostoku

Wojtek

Link to comment
Share on other sites

Wsiadasz na dworcu PKS w autobus linii 22. Wysiadasz na przedostatnim przystanku Ciołkowskiego/Lotnisko. To dwudziesty przystanek od startu. Od przystanku przedrepczesz jeszcze kawałeczek przejdziesz na druga stronę ulicy i zobaczysz szyld aeroklubu. Z resztą co ja będę tłumaczył: MAPA

Link to comment
Share on other sites

Bardze udana impreza pierwsza na jakiej byłem. Gratuluję dla zwycięzców - cóż za zacięta walka :D Bardzo miła atmosfera i bardzo mili ludzie. Fotek nie robiłem (nie licząc 5 :P) bo był fotograf. Proszę o wstawke zdjęć i pozdrawiam ekipę ;)

Link to comment
Share on other sites

Masz 11 minut na zrobienie lotu, z czego max 10min to punktowany czas lotu ślizgowego. Do tego lądowanie na punkt

Taki był proponowany regulamin w tym roku. Jeśli latali według zeszłorocznego to czasy lotu było odpowiednio 8 i 7 minut.

Taki regulamin jest trochę do bani, mało ambitny. Pozwala na powolne wznoszenie nawet minutę, a i tak możesz wylatać maksa. Na Zachodzie mają znacznie ciekawszy, wzorowany na szybowcach f3j. 10 minut czasu startowego i tyle samo maksa. Co wymusza jak najszybsze wznoszenie na silniku i lądowanie na styk z końcem czasu.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Dla "zaawansowanych" zawodników może i do bani ten regulamin ale on ma służyć dla wszystkich sympatyków cichego latania, również dla niedoświadczonych.

Po zatym zawsze można go zmodyfikować (utrudnić zadania) w uzgodnieniu z Komisją Modelarską do końca roku kalendarzowego.

Czekam na propozycje.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.