Skocz do zawartości

MC 19 i 2,4GHz


robintom

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam modułu do MC 19.

 

I tak prowadządz wywiad środowiskowy i czytając fora,

zauważyłem że jakos tak mało jest o mc 19 i modułach Jeti Duplex.

Może ktoś ma jakieś doświadczenie lub coś słyszał o sprawdzaniu sie w polu Jeti Duplex?

Czy ten moduł i odbiornik sprawdzi się w 14kg modelu?

Podoba mi się też to że antena w nadajniku taka poręczna.

Obecna to same kłopoty.

Jedni myślą że ryby łowię a przy strzelaniu z gumy muszę uważać na stateczniki szybowca

czy nawet na własne oczy by nie wydłubać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wiosny użytkuję taki zestaw. Jak dotąd bez zastrzeżeń. Nie wiem czy sprawdzi się w 14kg modelu (u mnie najcięższy ma nieco ponad 4kg) ale wydaje mi się że jak w każdym innym. Ze względu na to że mam kilka odbiorników na 35MHz w nadajniku pozostał stary moduł.

Do zalet oprócz krótkiej anteny zaliczył bym jeszcze możliwość podglądu poprzez jetibox np. stanu napięcia akumulatora podczas lotu a po dołożeniu odpowiedniego sensora (tu MUI) również pobieranego prądu (w motoszybowcu bardzo praktyczne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tomek obecnie na rynku jest kilka modulow do Mc-19 i napewno kazdy funkcjonuje poprawnie.Co do wagi modelu to Daniel ma racje ,nie ma znaczenia, no chyba ze te 14kg to szybowiec :mrgreen:Ja narazie zostaje przy Mc-19 35MHz i odbiornikach SMC19DS.A jesli chodzi o antene, to do latania motoszybowcami uzywam krotkiej anteny(400mm),ale tylko jezeli latam sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po kilku dniach uciechy z M-Linkiem sprzedalem toto - dobre jest ale okazalo sie ze telemetrii z nadajnikami Profi MC4000 nie ma i nie bedzie.

Po przeczytaniu co ludzie na RC-Groups maja do powiedzenia na temat Spectrum i Jeti - bez wiekszego namyslu zamowilem Jeti. W tej chwili najnowsza wersja to pelny FHSS, mozliwosc uaktualniania firmware, niezle programowanie odbiornika i kochana telemetria na oslode. I mozna wlasne/czyjes (czytaj "tanie") czujniki uzywac - chlopcy szybko toto rozkodowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi.

Postanowiłem kupić Jeti.

Ale mam jeszcze jedno pytanie.

Na youtube widziałem test i nie wiem na ile on jest miarodajny ale było pokazane

serwo podłączone do Jeti i Futaby i to pierwsze działało nie jak proporcjonalne ale jak

sześcio pozycyjne. Ale test był robiony rok temu. A dla elektroniki to jak epoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.