Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Ale niecierpliwi. Paczki są wysyłane najpierw do Nadi Airport na Fidżi i stamtąd do Europy. Ale na Fidżi samolot się zrypał co widać na zdjęciu zdjęcie(na końcu poprzecznego pasa stoi samolot - coś tam dłubią przy podwoziu) i przepakowali paczki na dwie dżonki. Popłynęły między Australią i Nową Zelandią, zaliczyły Port Elizabeth, opłynęły Ziemię Ognistą i po Kanale Panamskim Północnym Atlantykiem prosto do La Manche. Później już tylko Skagerrak, Kattegat, Oresund i już u nas. Trochę jednak z tym schodzi więc trzeba odrobinę cierpliwości. Moja paczka też już dotarła (zamówiona 31,01) więc Wasze pewnie w drugiej dżonce płyną. Jak nie będzie sztormu na Bałtyku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wczoraj postanowiłem zrobić u nich pierwsze zamówienie i wybór padł na Turnigy 9xr plus lipo do niego. Jakie było moje zdziwienie, jak dzisiaj dostałem info, że już mi to wysłali. Oczywiście póki co w trackingu nic nie ma, ale zdaję sobie sprawę, że pewnie jeszcze tydzień minie, nim oni ją faktycznie wyślą i kolejny miesiąc ( przy sprzyjającej pogodzie i braku sztormów ;) ) nim paczka dojdzie do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niecierpliwi. Paczki są wysyłane najpierw do Nadi Airport na Fidżi i stamtąd do Europy. Ale na Fidżi samolot się zrypał co widać na zdjęciu zdjęcie(na końcu poprzecznego pasa stoi samolot - coś tam dłubią przy podwoziu) i przepakowali paczki na dwie dżonki. Popłynęły między Australią i Nową Zelandią, zaliczyły Port Elizabeth, opłynęły Ziemię Ognistą i po Kanale Panamskim Północnym Atlantykiem prosto do La Manche. Później już tylko Skagerrak, Kattegat, Oresund i już u nas. Trochę jednak z tym schodzi więc trzeba odrobinę cierpliwości. Moja paczka też już dotarła (zamówiona 31,01) więc Wasze pewnie w drugiej dżonce płyną. Jak nie będzie sztormu na Bałtyku....

To by się zgadzało z czasem jaki potrzebuje paczka na dotarcie do Polski.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj postanowiłem zrobić u nich pierwsze zamówienie i wybór padł na Turnigy 9xr plus lipo do niego. Jakie było moje zdziwienie, jak dzisiaj dostałem info, że już mi to wysłali. Oczywiście póki co w trackingu nic nie ma, ale zdaję sobie sprawę, że pewnie jeszcze tydzień minie, nim oni ją faktycznie wyślą i kolejny miesiąc ( przy sprzyjającej pogodzie i braku sztormów ;) ) nim paczka dojdzie do mnie.

Zamawiałeś z magazynu w Chinach czy z Holandii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO prawda nie HK ale BG - zamówienie złożone w czwartek .... w następną środę wylądowało w WER Wawa - 5 dni w tym sobota/niedziela. Potem ryksza z zardzewiałym łańcuchem bo juz w piątek było u mnie.

 

  1. Nadanie przesyłki 2014-03-21 17:42 International Postal System
  2. Wysłanie przesyłki 2014-03-22 14:54 GUANGZHOU
  3. Nadejście przesyłki 2014-03-26 09:17 WER Warszawa
  4. Wysłanie przesyłki 2014-03-27 05:51 WER Warszawa
  5. Przygotowanie przesyłki do doręczenia 2014-03-28 08:41
  6. UP Warszawa 145 Przekazanie przesyłki do doręczenia 2014-03-28 08:41
  7. UP Warszawa 145 Doręczenie przesyłki 2014-03-28 16:45 UP Warszawa 145

Także coraz bardziej skłaniam się ku BG chociaż z HK do tej porty nie miałem problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja z HK od początku grudnia w drodze. może na następną gwiazdkę dotrze  :lol:

tak w skrócie to przespane 45dni potem dostalem inf z hk, ze szukaja i to potrwa 6-8 tygodni a po 10 tyg, że właśnie 3dni wcześniej już zaczęli szukać i to trochę potrwa. jak sami napisali 6-8 tygodni. Na przestrzeni tego czasu dowiedziałem się, że wysłana to to samo co dostarczona i mam sobie isc na pocztę odebrać a pytanie czy jestem zadowolony z wynikow zwaliło mnie z fotela.

 

Moja to chyba przez wszystkie Poczty Swiata idzie, z akcentem na idzie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO prawda nie HK ale BG - zamówienie złożone w czwartek .... w następną środę wylądowało w WER Wawa - 5 dni w tym sobota/niedziela. Potem ryksza z zardzewiałym łańcuchem bo juz w piątek było u mnie.

 

  1. Nadanie przesyłki 2014-03-21 17:42 International Postal System
  2. Wysłanie przesyłki 2014-03-22 14:54 GUANGZHOU
  3. Nadejście przesyłki 2014-03-26 09:17 WER Warszawa
  4. Wysłanie przesyłki 2014-03-27 05:51 WER Warszawa
  5. Przygotowanie przesyłki do doręczenia 2014-03-28 08:41
  6. UP Warszawa 145 Przekazanie przesyłki do doręczenia 2014-03-28 08:41
  7. UP Warszawa 145 Doręczenie przesyłki 2014-03-28 16:45 UP Warszawa 145

Także coraz bardziej skłaniam się ku BG chociaż z HK do tej porty nie miałem problemów.

 

Fuks :D 

 

To jest loteria. Ja czekam na paczki z BG i HK. Wcześniej miałem czasy 9 i 14 dni. Teraz 2x dłużej i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj dostałem zwrot kasy w punktach po 4 miesiącach czekania. A już straciłem nadzieję . Oczywiście musiałem się upominać

bo u nich nic się samo nie dzieje. Napisali mi że paczka wróciła do nich z powrotem jako nieodebrana tylko żeby ją odebrac musiałbym się wybrać do Angli bo według trackingu tam utknęła. Także bądżcie dobrej myśli mam nadzieję że i wam się uda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się zastanawiał, ile czasu leci samolot z Kuala Lumpur do Warszawy, to ja już wiem. Dokładnie 9 dni, 2 godziny i 49 minut...

http://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=RC004373714MY

 

Ale wygląda na to, że doleciał... 

Nie prawda bo leci 3min krócej ;P

http://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=RC004405111MY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zapłacona 20 marca i wysłana (ze sklepu) tego samego dnia.

Przesyłka: International Registered Airmail.

Płaciłem Visą i dołączam się do pytania kolegi "okruszka" o procedurę reklamacji w takim przypadku.

 

A teraz tracking - wynika z niego, że przesyłkę nadali dopiero 19 godzin po wysłaniu ;)

Wysyłka na WER Warszawa. Jest też w śledzeniu PP.

 

Nadejście przesyłki 2014-03-27 18:43 KUALA LUMPUR

Wysłanie przesyłki 2014-03-28 00:59 KUALA LUMPUR

Nadanie przesyłki 2014-03-28 19:21 KUALA LUMPUR

 

Na tym 28 marca się zatrzymało. I tak sobie czekam :) .

 

W tym czasie Hobby-Paradise (kapitalny sklep - polecam) zdążyło przysłac mi (w tydzień!) 1 przesyłkę i nadac kolejną (w odpowiedzi na reklamację 1 produktu), która zdaje się na dniach opuści HongKong.

Pomijam, że z HK EU Warehouse w ciągu 4 dni przyszły pakiety. Tylko nie ma czym ładowac, bo ładowarka wciąż jedzie (płynie? leci???).

 

Kumpel z PP ma mi jutro zrobic prywatne śledztwo. Zobaczymy.

Niezależnie od jego wyników - mam dośc HK, przynajmniej chińskiego. Jak zrobiłem zakupy w H-P, to przypomniałem sobie, co to znaczy sprawna realizacja zamówienia. A w kontakcie - dbałośc o Klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.