Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

no trochę źle to ująłem. Wiadomo, że żaden sklep nie da nic za darmo... Było tak jak piszesz Kijuik, wcześniej zamówiłem i opłaciłem wielką pakę w tym właśnie też był axn, ale miesiąc czekałem, aż uzupełnią braki i usunąłem go z listy i pieniążki mi zwrócili na bonusowe punkty którymi opłaciłem model i lipole w tej paczce. Czyli rozumiem, że celnikom wystarczy screen z hobbycity, dokładnie strona na którą wchodzimy po kliknięciu w numer zamówienia w tabelce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Podpis Data zdarzenia Jednostka pocztowa Zdarzenie Szczegóły

2010-11-29 17:48 International Postal System Nadanie przesyłki

2010-11-30 18:01 HONG KONG AIR MAIL CENTRE Wyjście z obcego obszaru celnego

 

I wieści się urwały. U kogos jeszcze idzie paczka w tym samym czasie? Bo zaczyna mnie niepokoic że tydzień wala sie gdzieś po świecie. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpis Data zdarzenia Jednostka pocztowa Zdarzenie Szczegóły

2010-11-29 17:48 International Postal System Nadanie przesyłki

2010-11-30 18:01 HONG KONG AIR MAIL CENTRE Wyjście z obcego obszaru celnego

 

I wieści się urwały. U kogos jeszcze idzie paczka w tym samym czasie? Bo zaczyna mnie niepokoic że tydzień wala sie gdzieś po świecie.

Mam dokładnie ten sam statu i daty tez sie zgadzaja.

 

Ciekawy jestem gdzie jest paczka?

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, czy macie paczki, czy listy polecone?

Ja mam paczkę (air parcel). To coś zmienia?
Zależy od oznaczenia paczki Według mojej wiedzy przesyłka oznaczona RB - list polecony

CP - paczka. Przynajmniej takie oznaczenia do mnie dochodziły i mimo tego, że był karton wielkości paczki do butów to nadane było jako list polecony.

Moja przesyłka wysłana z HK 28.11 i nadal czekam (święta)

Jeżeli się mylę proszę mnie poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Do HobbyKing'a i do HK post. A co. Paczka kolegi linux opusciła hongkong 3 grudnia, a 6 była już w Warszawie. Ciekawe czy wogle odpowiedzą. Na Hobbykingu prubowałem połączyć sie ze suuportem, ale to chyba graniczy z cudem.

 

Moja przesyłka wysłana z HK 28.11 i nadal czekam

Ale 28.11 opuściła hongkong, czy w sklepie zmieniło sie na shipped??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś tak, że paczka pojawiła się w trackingu poczty polskiej w piątek 3.12 a nagle zniknęła?

nie miałem tam opisanej dokładnie drogi paczki w kraju lecz od razu 2 zdarzenia w WER Piaseczno najpierw otrzymano z ładunkiem a następnie wysłano dziś rano sprawdzając status nagle wyskakuje

Brak przesyłki o podanym identyfikatorze

 

przesyłka szła przez Swiss Post i trop urywa się w Zurichu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ale od 2 grudnia paczka mi utkwiła w Chinach i ma status "Item posted and is being processed." Nie wiem co o tym myśleć bo pierwszy raz mi się to przytrafiło żeby status ten utrzymywał sie prawie tydzień i nic nie drgnęło? zazwyczaj góra to 2 dni i szło dalej. Może ktoś coś na ten temat powiedzieć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia wygląda tak:

 

Date Time Status Processed by Notes

Thu 02.12.2010 13:40 Mailed

Thu 02.12.2010 13:40 Mailed Swiss Post SINGAPORE

Thu 02.12.2010 13:40 Arrival at border point of country of mailing Swiss Post SINGAPORE

Thu 02.12.2010 13:44 Departed transit country

Thu 02.12.2010 13:44 Departed transit country Swiss Post SINGAPORE

Thu 02.12.2010 13:44 Departure from border point of country of mailing Swiss Post SINGAPORE

Thu 02.12.2010 14:22 Departed transit country

Thu 02.12.2010 14:22 Departed transit country Swiss Post SINGAPORE

Thu 02.12.2010 14:22 Departure from border point of country of mailing Swiss Post SINGAPORE

Thu 02.12.2010 14:52 Departed transit country

Thu 02.12.2010 14:52 Departed transit country Swiss Post SINGAPORE

Thu 02.12.2010 14:53 Departure from border point of country of mailing Swiss Post SINGAPORE

Thu 02.12.2010 15:46 Departed transit country

Thu 02.12.2010 15:46 Departed transit country Swiss Post SINGAPORE

Thu 02.12.2010 15:46 Departure from border point of country of mailing Swiss Post SINGAPORE

Thu 02.12.2010 17:29 Departed transit country

Thu 02.12.2010 17:29 Departed transit country Swiss Post SINGAPORE

Thu 02.12.2010 17:29 Departure from border point of country of mailing Swiss Post SINGAPORE

Tue 07.12.2010 15:48 Mailed

 

więc już chyba leci :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co mogę zrobić za bonus points w Hc ? Wcześniej robiłem u nich zamówienie na prawie 150 $, i tak sie przymierzam do następnego, i pisze że masz w tych bonusach 0,72 punktu. Znaczy to że mogę przy następnym zamówieniu zrobić sobie "zniżkę" na 0,72 $ ?

W jaki sposób je zbierać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.