Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Anonymous

Zbieg okoliczności :) Miałem to samo, ale podczas próby nawiązania połączenia z supportem pojawił się error, a następnego dnia paczka już miała inny status ;) Jaki jest link do śledzenia przesyłek na stronie poczty polskiej?

_________________

www.rcclub.eu - modelarstwo zdalnie sterowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma to coś wspólnego ze zacząłem pisać do HK post i HC, albo zwykły zbieg okoliczności.

Takich jak Ty mają dziennie setki jak nie tysiące ;)

Mówią, że się zajmą sprawą bo co innego mają powiedzieć- spadaj Pan? :wink:

 

Ja sobie zamówiłem 3.19kg paczkę z DE warehouse. Wysyłka w 24h wczoraj, dzisiaj już widzę że wjechała do polski a jutro powinna być u mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie jesteś niecierpliwy.. a to zdawałoby się jedna z najważniejszych cech w modelarstwie. Na pewno nie ma to nic wspólnego z Twoją korespondencją z HK.. Zwyczajny zbieg okoliczności.

 

Jeżeli nie prosili o przesłanie faktur i paczka faktycznie jest już uwolniona, to nie zapłacisz podatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że się zajmą sprawą bo co innego mają powiedzieć- spadaj Pan?

Można też grzecznie spławic i powiedzieć "ALL IS OK" :wink:

 

Strasznie jesteś niecierpliwy.. a to zdawałoby się jedna z najważniejszych cech w modelarstwie

to pewnie dlatego że to pierwsza paczka i raczej roszkę dłużej niż u innych. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie w takim przypadku mieliby szacować wartość, skoro faktury brak?

W przesyłce na ogól sklep dołącza specyfikację wraz z wartością.Jeżeli takowej brak zobowiązany jesteś do dostarczenia takich dokumentów.Jeżeli nie masz przesyłka nie zostanie wpuszczona na Polski obszar celny,czyli mówiąc krótko wróci do Chin.

Przesyłanie dokumentów następuje na ogół w dwóch przypadkach:

-brak rachunku ze sklepu w paczce

-podejrzenie o zaniżenie wartości

W obydwu przypadkach proszą dodatkowo o wydruk z karty płatniczej lub Pay Pal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.