Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie podobnie, kilka dni po tym jak zamówiłem aparaturę pojawiły się odbiorniki więc też zamówiłem. Ostatnie zamówienie było u mnie zanim nadajnik wjechał na polski obszar celny.

A jedno z kolei przyszło przez Szwajcarię szwajcarską pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem paczkę zamówioną 22 stycznia a w trackingu jeszcze nie doszła do Polski

Mam podobnie; na trackingu od 11.II - "Departure from border point of country of mailing" - a dziś odebrałem przesyłkę. Zamówienie na 68$ ale na paczuszce zapisane ...15,65$. Oczywiście pieczątka UC o dopuszczeniu do użytku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokker napisał/a:

koła makietowe retro to dali pieczatkę, że towar niezgodny z Polską normą czy coś takiego

 

Ja bym się bał używać...

Koła były w moim Fokkerze d.VIII, który kapotował za każdym lądowaniem. Pewnie przyczyną był brak owej homologacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i odesłali do nadawcy ?

Koła przyszły do mnie tyle, że było cło i Vatt. Swoją drogą to to widzę, że z ciebie jakiś cwaniaczek albo sztukmistrz cyrax_ojz :mrgreen: Cytujesz "moje" słowa, których nigdy nie wypowiedziałem :!: Magik jakiś czy co....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i trochę zamieszałem :P

 

raz jak odbierałem swoją paczkę osobiście to akurat jeden gość dość mocno okazywał swoje niezadowolenie kiedy panowie odmówili wydania paczki z lampkami choinkowymi bez znaczka CE

 

w ostatniej paczce zauważyłem że zaczęli je naklejać na regulatory

 

 

szkoda by było wydać 500$ żeby się okazało że odeślą je do nadawcy w taki sposób

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam pytanko chciałem zrobić pierwsze zamówienie w HK już miałem dodawać wszystko do koszyka ale zanim to uczyniłem zajrzałem tutaj. Po przeczytaniu kilkudziesięciu stron zacząłem interesować się cłem, którego w ogóle nie brałem pod uwagę.

Mam zamiar zamówić samolot i pakiet wszystko razem waży nie całe 3 Kg a koszt tego wraz z przesyłką wynosi ok. 114 $. Jakie jest prawdopodobieństwo tego, że UC nałoży na mnie VAT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.