Skocz do zawartości

Kolejna aparatura


barton3

Rekomendowane odpowiedzi

Tłumaczone przez translator, troszke można się dowiedzieć.

 

 

Wiarygodne 6ch, 5 model 2,4 GHz nadajnik systemu.

Hobby King HK-6X 2.4Ghz system pro nadajnik poziomie oferując niezawodność 2.4Ghz spektrum technologii rozprzestrzeniania i pochodzi z 8ch odbiornika. HK-6X może obsługiwać wszystkie typy statków powietrznych, to cechy szybka reakcja, wysoka precyzja

 

Cechy:

Wyświetlacz LED, typ i model Pokaż napięcia baterii w normalny stan.

5 modeli obsługiwanych parametrów sklepu

Wsparcie Heli (helikopter) tryb i trybu Aero. Tryb Po jest obsługiwana w każdym z trybów.

Tryb Heli:

HP1: Normalny śmigłowiec z 1 serwo

HP2: śmigłowiec pluskać z 2 serwa

HP3: CCPM 120 śmigłowca pluskać z 3 serwa

Tryb Aero:

AP: Normalny samolot Aero

VP: V-tail plane

DP: ta Del płaszczyzny skrzydła

6 kanałów standardowe wyjście sygnału serwo

Obsługa 5 punktów przepustnicy (THR) krzywej trybie normalnym i trybie bezczynności.

Obsługa 5 pak punktów (PIT) krzywa na normalnych, tryb IDLE i tryb HOLD.

Ustaw odwrotnej (REV), sub trim (SUB) i podróży przez diody LED i przycisk.

Dual Rate (DR) kontroli wspierane

Throttlehold wspierane

Czułość Gyro dostosować wsparcie

Wróć do wyświetlacza napięcia akumulatora po operacji nie do 30 sekund.

Beep przy niskim napięciu baterii niż 8.6V (Raz na sekundę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczone przez translator, troszke można się dowiedzieć....

 

Ciężko się z tego dowiedzieć cokolwiek... Dajcie w końcu spokój i nie wrzucajcie tu "suchego" tłumaczenia z google translatora bo to może zrobić sobie każdy...

 

Aparatura posiada 6 kanałów, podstawowe funkcje. Cena w stosunku do możliwości całkiem całkiem. Jednakże po jakim czasie stwierdzisz, że jednak potrzebujesz czegoś więcej? Proponuje poczytać tematy o kupnie aparatury. Było już wałkowane o tym na forum multum razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo będą do nich odbiorniki

W tym jest sedno.

I jaka będzie cena :ass:

Futaba jak wchodziła na rynek to odbiornik R617FS kosztował od 220 do 260 zł .Teraz gdy jest jedyny dystrybutor to można sobie kupić za 350-370 zł.Niech tylko nikt mi nie wpiera, że to wina wyłącznie zmiany kursu walut.

W firmie zmuszony jestem posługiwać się elektronicznymi urządzeniami automatyki podobnego pochodzenia i co - zamiast podrożeć ,potaniały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbiorniki do niej są.. i to tanie..

albo - jeśli pasuje - od starego radia hk (tego bez komputera)

http://hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8440&Product_Name=Hobby_King_2.4Ghz_Receiver_6Ch

 

albo nowe 8ch do tego nadajnika

http://hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9429&Product_Name=Hobby_King_2.4Ghz_Receiver_8Ch

 

8ch tańsze niż 6ch ? Oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbiorniki do niej są.. i to tanie...

Owszem, są odbiorniki. Ale czytaj ze zrozumieniem. Tomek napisał "jak długo będą". A to "prawie" to samo ;) Co będzie jak się okaże, że za miesiąc odbiorników już nie będzie? Co wtedy? Sprzedać na allegro... Może się ktoś naiwny trafi :devil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zastanowiliscie sie ze tutaj komplet kosztuje 35$ w wersji bez komputera a 60 w wersji z komputerem ? Tyle kosztuje przecietnie odbiornik do innego systemu ... Do tego zauwazcie ze jest tez modul a wiec watpie aby HK chcial wycofac sie z tego systemu ... A jak juz sie wycofa to wymyślą już coś nowego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy tego systemu w moich rękach pokazały że nie zauważyłem różnicy w jakości i zasięgu sygnału miedzy HK a Spectrum. Sprawdzałem zasięg latania modelem trenera czyli bez przesady daleko i wysoko ... Termiki nie miałem jak sprawdzać ... Cena robi swoje ... Jeżeli HK mam ambicje stać się kolejnym potentatem na rynku [pośród hiteca, graupnera i futaby] ma na to duże szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.