Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dzień zaliczony do udanych oblot DeltaStorm v2 zakończony sukcesem potrzebne było tylko lekkie wytrymowanie canradów silnik trochę słaby ale lata

 

może następnym razem SR-10

Dołączona grafika

 

 

archiwalne materiały z czwartkowego wypadu na poznań ( również z oblotu wiewióra )

 

 

i zawsze się pytacie gdzie latam :D 8) to dodaje panoramke i linka do filmu z pierwszą deltą

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Maciej, masz wyjątkowo lekką i wprawną rękę do depronu :shock:.

Wczoraj w pierwszy dzień Świąt oderwaliśmy się od stołów i spotkaliśmy się na lotnisku. Wiatr był chwilami porywisty ale ( choć z trudem) dało się polatać.

 

Maciej pokazał nam model ,,Wiewióra,, już w pełnych kolorach przynależnych tym sympatycznym ssakom.

 

Dołączona grafika

 

Oraz nieoblatany i pachnący jeszcze świeżą farbą nową wersję modelu DeltaStorm.

Model prezentuje Sławek.

 

Dołączona grafika

 

Niestety, obowiązki świąteczno-rodzinne nie pozwoliły mi zobaczyć tego modelu w locie :( Moja strata jest tym większa że jest to model w układzie ,,kaczka,, a takiego modelu w locie jeszcze nie widziałem, może będzie jeszcze taka okazja. Ale jak czytamy w poście wyżej oblot był udany :D

Były również kraksy :( . Mig-29 Macieja w pierwszy locie stracił dziób, drugi lot wykonał udanie bez niego (dziobu), po szybkiej naprawie następne loty odbył w komplecie.

 

Model Miga przygotowywany do lotu.

 

Dołączona grafika

 

 

Madman Sławka (mimo wcześniejszych udanych lotów) podczas podejścia do lądowania przy wyjątkowo porywistym wietrze miał wyjątkowo twarde lądowanie. Skutkiem tego pękł główny dźwigar skrzydła. Tomkowi w jego Extrze podczas lotu odkręcił się tłumik i zniknął. Wielkość pola nie pozwoliła na jego odnalezienie :(

 

Tomek podczas przygotowania Exstry do lotu.

 

Dołączona grafika

 

Natomiast loty Tomka Edgem były bardzo udane. Dla tego modelu silny i chwilami bardzo porywisty wiatr nie jest żadną przeszkodą.

 

Ja dokonałem oblotu nowego modelu Red Hawk - Robbe. Lot trwał 3min 20 sek. i był udany.

 

Dołączona grafika

 

Staraniem i wysiłkiem kolegów ze Złotowa lotnisko wzbogaciło się o część biesiadno-wypoczynkowo-konsumpcyjną ;D

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jest to bardzo przydatne 8)

 

Dzisiaj chyba też się spotkamy na lotnisku, pogoda jak na razie zapowiada się ładna. Ja wybiorę się dopiero ok. godz. 15. Może tak jak wczoraj. o tej porze wiatr osłabnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj udało mi się oblatać mojego Gilesa G-202 silnik ASP FS 61

model lata bardzo spokojnie,ale kiedy chcemy także agresywnie waga do lotu 2600g

a tu kilka fotek z oblotu model cały i pilot zadowolony

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A to mój syn pilotuje mojego madmanna

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie udało się uniknąć postu pod postem. :? .

W drugi dzień świąt nie wszystkim udało się polatać (mówię o sobie) warunki były zbyt ekstremalne. Choć Tomek i Krzysiek nie czaili się i zrobili oblot powietrza. Ale za to na ziemi pojeździliśmy takim czymś. Samochód jest Tomka.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

29 cm3, 3 KM wrażenie niesamowite. Powyrywał kołami korzenie zeschłych badyli :shock:

 

.

Za to dzisiaj pogoda wymarzona. Koledzy stawili się na lotnisku z całymi rodzinami. I gdybym wiedział że kawa na lotnisku będzie tak mile proponowana to z domowej bym zrezygnował :roll:. Na początku lekki wiaterek coraz bardziej słabnący. Giles Sławka wykonał dwa loty i choć w pierwszym zgasł silnik i model nie dociągnął do lotniska a lądowanie zakończyło się efektownym cyrklem na szczęście nic nie zostało uszkodzone. Odgłos pracy cztero-suwa jest niesamowity.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Zastanawialiśmy się dlaczego ten pilot trzyma ręce pod kołderką, spojrzenie też ma jakieś dziwne 8).

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Zdjęcie ogólne z dzisiejszego latania.

 

Dołączona grafika

 

Pod koniec dnia wieczorny chłód stał się mocno odczuwalny, pewnie jutro rano będzie duży mróz. Zadowoleni rozjechaliśmy się do domów.

 

PS. Jeden z kobierców jaki zaścielał ziemię w strefie przygotowań modeli do lotów - został ukradziony :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się to co nieuniknione model ,który w rękach Krzyśka wykonywał pełną akrobację 3D momentami 4D :shock: niestety skapitulował :cry: ,na szczęście nie stało się to w porze obiadowej bo miejsce wybrał sobie niecodzienne mogłoby się to skończyć lekką niestrawnością,ale trudno "życie".Kilka fotek zdarzenia:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

kto te ławki zaprojektował w tym miejscu :idea: :?:

Dołączona grafika

hmm, może jeszcze poleci??? :?:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.