Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Siema.

Oto małe sprawozdanie z niedzielnych lotów. Pogoda było słonecznie ale niestety wiał silny wiatr,który przeszkadzał w lataniu.Giles nie odczuwał podmuchów ale steropianowy spitfire niestety skapitulował i pogonił kreta :devil: uszkodzenia na szczęście nie są tragiczne ale już wiadomo,że serwa trzeba wymienić na lepsze ponieważ te z zestawu są do bani :ass: . A tu kilka fotek z oblotu spita:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pięknie się prezentuje w locie

Dołączona grafika

:cry: i "lądowanie"

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Giles przed lotem narazie bez maski(silnik na dotarciu)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak co tydzień znów spotkaliśmy się na lotnisku.Pogoda była OK tylko trochę mocno wiało ale pod wieczór można było polatać.Ogólnie loty były udane tylko niestety kolega Adam niefortunnym wyczynem skasował swoją Katanę :cry: :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po wszystkim skwitował,że i tak kiepsko latała i aż za bardzo jej nie żałuje.

Reszta wróciła do domów bez uszkodzeń.

cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Wczoraj rozwaliłem Katanę VA ale Sławek ujął to bardzo dyplomatycznie. W protokole napisano: brak podjęcia jakichkolwiek czynności wobec szybko zmieniającej się sytuacji. A mówiąc prościej: moje gapiostwo :oops: Tutaj chcę dodać że ta (moja) Katana źle latała, chyba przesadziłem ze wzmocnieniami (wydawała mi się taka krucha przy tej wielkości) i doszła waga. Wyposażenie ocalało i przejdzie do innego modelu, Ekstry też z VA. No cóż rok odsłużyła i kolej na następny model. Oczywiście można ją odbudować (przecież to EPP ) ale zostanie przekazana koledze który ja odbuduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.