Skocz do zawartości

Białystok - Hala


Grzechu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tak łatwo sklep modelarski w większości RC otworzyć. Zawsze można gdzieś wynająć lokal, ale gorzej zakupić modele, części itp. a to trochę kosztuje :)

 

Co do latania na hali. Wiem, że w 2008, koledzy z forum epheli latali gdzieś na hali, ale chyba już nie latają bo nikt nie odpisuje. Zawsze można w parę osób się zebrać i pojeździć po szkołach i po pytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopie troszkę temat, ale w Białymstoku pojawił się nowy sklep modelarski "komnata gier" wiem o jego istnienu tylko z internetu, wiec nie wiem co tam jest. Był tam już ktoś?

Adres to Pawilon PANORAMA ul. Legionowa 9/1 lok.113

 

Oho poklikałem i znalazłem jeszce jeden na Mickiewicza 27 niestety, najprawdopodobniej mają tam tyklo redukcję. Potwierdzi ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę, bo mieszkam na stancji tuż obok. Grzechu, jak coś to pisałbym się na halę :-) Jakiś czas temu próbowałem pod blokiem, ale nie dało rady z takim wiatrem. Jestem na WB, może popytać gości od WFu co do hali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie nic.....i nie ma żadnego normalnego sklepu modelarskiego ( artykuły do modelarstwa rc) w Białymstoku! Kononowicz już to dawno przewidział. Co wy z tą halą? wiosna idzie , lotnisko czeka. Zapraszam na halę PB na zawody(rzutki) 28 maja. W trakcie przerw będzie można się pokazać z modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Artur, nigdzie nie ma konkretów. Swojego czasu można było dorwać parę rzeczy w Gomixie, ale niestety sklep zlikwidowali. Koło mnie na Legionowej sprawdziło się to co było powiedziane wcześniej, a na Mickiewicza obszedłem cały budynek dookoła i żadnego modelarskiego nie znalazłem, same apteki i gabinety ginekologiczne.

wiosna idzie , lotnisko czeka

Dokładnie, jak będzie pogoda, to może wybiorę się na oblot swego Yaka do domu, a na lotnisko do Was wpadłbym, jakby już pogoda była pewniejsza i było więcej czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.