Skocz do zawartości

Czas pożegnania...


Irek M

Rekomendowane odpowiedzi

Z głębokim smutkiem i nutką strasznego żalu do życie, że jest tak okrutne chciałbym na wszelki wypadek pożegnać się ze wszystkimi kolegami :cry: Niestety ale dziś nastąpi coś co może zaważyć na moim dalszym życiu, a przecież jestem młody, w pełni czerpiący z darów życia, które samo mi podsuwa, a czasem sam je wykradam...Tak więc świadomy zdarzenia, które nastąpi za pare godzin mówię WAM kochajcie się - no nie tak organoleptycznie - bądźcie mili dla siebie Wspaniali koledzy tak szybko mogą odejsć....

 

Do ADMINA; jesli dam znać wieczorem będzie to znaczyło, że jestem dalej wsród - WAS wtedy oczywiście usuń to co napisałem...

 

Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie mów że umierasz :(

co to za durny rok w tym roku :evil: oby w końcu się skończył

tyle złego się wydarzyło :(

jesteśmy z tobą i pamiętaj co nas nie zabije to nas wzmocni

odezwij się bo będzie nam ciebie brakowało, a nie to daj znak z zaświatów

:!: chociaż odejść do krainy wiecznych lotów to całkiem całkiem :?:

...................... :(

każdy z nas o tym maży ale ty to jeszcze wracaj do nas, bo jak umżesz to nie wracaj do domu, jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Niestety przegrałem :( Szara rzeczywistosć okazała się silnijsza...Ale żeby od razu posądzać mnie o śmierć, o zejście??? Ludzie robita se jaja z pogrzebu czy jak :lol: ???? Ile jest modeli , których jeszcze nie oblatałem, ile jest panienek , których jeszcze nie przelatał...- choć to to akurat może zły przykład :twisted: ...

 

Przecież wspominałem, że dzisiaj bedę odpalał benzyniaka !!!! Niestety nie udało się, ale o tym już we własciwym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde, Irek,to ja tu z klegą sie zamartwiamy, i nie tylko my, a Ty nam tqakie numery wykręcasz :D

"chciałbym na wszelki wypadek pożegnać się ze wszystkimi kolegami Niestety ale dziś nastąpi coś co może zaważyć na moim dalszym życiu,"

Prosze was wszystkich, chociaż wy nie piszcie takich tekstów nigdy :D

Irek, witam wsród żywych(bo na forum to już prawie byłeś martwy :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.