Skocz do zawartości

Piper Cub J3 skala 1:6


paweł1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak to do 8 cel? Możesz podpiąć pakiet tylko 4,8V lub 6V( lub lipo 2s [?]) Każda moja spalina ma 5 serw standard, a pojemnosc pakietów różna ;od 1500 do 2700mAh. Oczywiście jesli mozesz to daj 6V czyli 5cel i o pojemności największej jaką jesteś w stanie naładować. 6V - serwa trochę szybsze i mocnoiejsze. W kazdej specyfikacji serwa podają ile na 4,8V, a ile na 6V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Wstawiłem to zdjęcie bo nie mam instrukcji od tej ładowarki.

Jak to do 8 cel? Możesz podpiąć pakiet tylko 4,8V lub 6V( lub lipo 2s [?]) Każda moja spalina ma 5 serw standard, a pojemnosc pakietów różna ;od 1500 do 2700mAh. Oczywiście jesli mozesz to daj 6V czyli 5cel i o pojemności największej jaką jesteś w stanie naładować. 6V - serwa trochę szybsze i mocnoiejsze. W kazdej specyfikacji serwa podają ile na 4,8V, a ile na 6V.

Co znaczy "o pojemności największej jaka możesz naładować?"

Napisano na niej że do 7 (8) cel

wytłumaczcie proszę o co chodzi.Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym jak największy ale do 8cel

Nie napisałeś, że twoja ładowarka ładuje max 8 cel, a z powyższego cytatu wynika, że pakiet ma być o jak największej pojemnosci ale ale do max 8 cel. Ja nie muszę wiedzieć ile cel mozesz max ładować, za to wiem, że do modeli stosujemy pakiety 4 i 5 celowe. Nie znając twojej ładowarki napisałem byś uzył pakietu 4,8V lub 6V( ten były lepszy). Czy użyjesz jednego czy drugiego, niech będzie on o pojemności maxymalnej jaką możesz użyć, tzn na jąka Cię stać. Model jest duży więc szkoda byłoby ...z winy wyczerpania sie energi. :twisted: Chociaż w moim Fokkerze prawie 190cm rozp i wadze ponad 6kg pierwszy lot - oblot - był na pakiecie 1100mAh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

:shock:

Najpierw z lewej strony klikasz na "Plans and Drawings".Jak już znajdziesz interesujący Cię plan klikasz na rysunek, otwiera się okienko o drukowaniu za pomocą Isiplot, w rameczce "continue downloading" na którą klikasz i każesz sobie zapisać w odpowiednim folderze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.