Skocz do zawartości

Polski solarny motoszybowiec


buwi777

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Prawdopodobnie sam Instytut wiele więcej na razie nie wie, bo na stronie jest to samo co w artykule z WP. Nie to, że się czepiam, ale IL w ostatnich czasach sukcesów w dziedzinie lotnictwa raczej nie miał. Projekt I-23 Manager wypadł nijak, nie sprzedano żadnego egzemplarza. Pracę nad śmigłowcem IS-2, przerwano. Ze nie wspomnę już o Irydzie, to trochę inna historia. Może jednak tym razem będzie lepiej. Trzymajmy kciuki.

PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantaści :D

Oczywiście, życzę ILotowi powodzenia, ale odkąd usłyszałem o tym projekcie to byłem raczej sceptyczny.

NASA pracowała nad takim samolotem 20 lat i nie osiągnęli celu. Połamali prototyp podczas startu do lotu, który miał trwać tydzień.

Ilot chce latać okrągły miesiąc, a chce do tego dojść mając 10 razy mniej czasu, ze sto razy mniej ludzi i kilkaset raz mniej pieniędzy.

Nie mają też w kraju odpowiedniej pogody, żeby taki wynalazek nie połamał się w turbulencjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantaści :D

Oczywiście, życzę ILotowi powodzenia, ale odkąd usłyszałem o tym projekcie to byłem raczej sceptyczny.

NASA pracowała nad takim samolotem 20 lat i nie osiągnęli celu. Połamali prototyp podczas startu do lotu, który miał trwać tydzień.

Ilot chce latać okrągły miesiąc, a chce do tego dojść mając 10 razy mniej czasu, ze sto razy mniej ludzi i kilkaset raz mniej pieniędzy.

Nie mają też w kraju odpowiedniej pogody, żeby taki wynalazek nie połamał się w turbulencjach.

Ale mamy coś, czego NASA nigdy nie miała i mieć nie będzie... Polskie Prowizorki! :devil:

Wieczne i nie do zajechania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mamy coś, czego NASA nigdy nie miała i mieć nie będzie... Polskie Prowizorki! :devil:

Wieczne i nie do zajechania.

Heehe, jakbym widział wiadukt w Pszczynie... był budowany na 2 ? 3 ? lata - przetrwał ponad 20 :)

Nic tylko życzyć powodzenia i czekać na efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.