Skocz do zawartości

Ale nas Irek zrobił


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

niom, ja nie mam :( lae mam apel :) na chemi :D

co do Irka, to niewiem co myśleć, chciałbym go opier......

ale z 2 strony to jeszcze mi smutek nie miną po tej strasznej myśli, że Irek nie żyje :D

Myśle, że ten rok i jeszcze kilka poprzednich, były tragiczne w skutkach, niewiem jak dla was, ale dla mojego bloku niestety tak :(

Piotr, dobrze mówie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywinąć się nie wywine ale zaprosić do siebie mogę - oczywiście jesli to będzie w godzinach popołudniowych lub wczesnorannych - do godz. 11

Ja nie wiem co wy sobie ubzduraliście!!?? Czy ja pisałem o jakimś nieszcześciu?? Pisałem tylko, że odpalam jutro benzyniaka a ponieważ jest to mój pierwszy raz :oops: więc wszystko może się darzyć gdy głowa pełna marzeń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek ty chyba nie czytales co sam napisales???

W pierwszym momencie to myslalem ze ci d.sko okopie. :D

Ale skoro Modelmaniak to juz jedzie zrobic to se odpuszcze . Ino niech razy beda slusznej sily (bez browara to nawt bym nie pdchodzil na spotkanie z Modelmaniakiem )

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sie bawiliście? Ja jakoś zupełnie nie. I powiem jedno: zgodnie z deklaracją, na miejscu Irka, zwróciłbym sie jednak do admina z prośbą o wykasowanie CAŁEGO tego wątku. W tym wątku "przy pifku" uważam, że do woli możemy sobie rozmawiac o rodzajach i jakości żartów i o odczuciach tego, kto, kogo na ile i jak zrobił. Jestem głęboce zniesmaczony, ale to może mój wrodzony brak poczucia humoru. Sorry. Nikogo nie oceniam, nie wartościuję, a mówię jedynie o moich własnych odczuciach. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to robi się niechcąco W K M :lol: Moje poczucie humoru jest jakie jest, nie słyszeliście pojęcia pruski humor?? :lol:

Jescze raz powtarzam - przecież w tamtym poście n ie napisałem niczego co by sugerowało jakieś nieszczeście zdrowotne!!! Opier.... cie tego, ktory rzucił takową plotkę :evil: Nie mogę odpowiadać za to co kto sobie pomyśli. Ale żem wykształciuch na wysoki połysk 8) to wstawiłem zwroty, których nie używa ktoś bardzo cierpiący...

Co do piwa - moja mama całe życie pracowała w browarze ale ja nigdy piwa nie piłem i nie piję :cry: Ale jakoś się pogodzimy :roll: A teraz zamiast cieszyć się, że jestem - ale za tydzień znowu odpalam więc bądźcie czujni :evil: - doradzajcie mi co zrobić by silnik przemówił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze zajrzyj z tym silnikiem do warsztatu motocyklowego albo serwisu kosierek ??

 

Pifka były DOBRE - bo sie skończyły ...

 

Pozwole sobie zrobić ankiete do działu jezeli admin pozwoli albo sam niech zrobi :

 

Jakie piwo jest najlepsze :alien: :lol::lol::lol: :alien:

 

Oczywiście tylko dla dorosłych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co z tą ankietą???

a co do wypowiedzi Irka"Jescze raz powtarzam - przecież w tamtym poście n ie napisałem niczego co by sugerowało jakieś nieszczeście zdrowotne!!!"

To jak dla mnie tamten text wyglądał jakbyś wiedział że umierasz :(

tak z kolegą myśleliśmy że może operacja, albo porachunki mafijne :D

jak coś z mafią masz na pieńku to pisz, to pomorzemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty ty IRKU tyyyyyyyyyyyyy

to, to nie było fajne!!!!!!!, ja już mszę zakupiłem za twoje zdrowie i żeśmy się z kolegą zamartwiali, a żona moja powiedziała że wielka szkoda jednak kolega, z internetu ale kolega,

dla mnie najważniejsze jest że jest wszystko ok. dużo zdrowia przede wszystkim żeczę tobie i wszystkim kolegom, bo to jednak jest bardzo ważne, a reszta to wszystko przejściowe :) :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.