Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki zakończenie,jakiego sezonu.

Wojtek ma rację ...w Krakowie sezon się nie kończy :-)

Jutro latamy o 16.30 na Czyżynach ESA ale każdy latający model mile widziany.

 

Póki ciepło latamy a jak zrobi się zimno to ...... dalej latamy ale zakładamy narty i wracamy na pierwszą stronę tego tematu :-)

 

EDIT 24.09

Pogoda dopisuje i narty jeszcze muszą poczekać :)

Wczoraj polataliśmy aż do zmroku a ruch był na Czyżynach jak na Floriańskiej.

 

W rozegranych pięciu walkach ESA zdecydowanie zwyciężył Rafał (yay) który na swoim KI-61 zaliczył 4 cięcia - gratuluję

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia jutro z rana trening :ble: ja będę od ok. 8:30. Dzisiaj trenowałem sam, nawet ptaków nie było żeby je pogonić :(. Jeżeli ktoś z Was przyjechał koło południa to może załapał się na kadr filmu kręcony przez ekipę sympatycznych studentów, którzy koniecznie chcieli dołączyc od swojego dzieła przelot modelu samolotu i pytali mnie czy na pewno ktoś się później pojawi z modelami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest chyba 500 zdjęć a na stronę www wrzuciłem wczoraj też kilka swoich.

Dziś pobrałem z sieci około 100 zdjęć i wybiorę najlepsze do galerii zawodów którą tez załaduję na stronę www.kombat_krakow.republika.pl

 

Na przyszły rok jak zaczniemy przygotowania do drugiej bitwy o wawel, będzie się czym pochwalić :lol2:

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wieje strasznie od jakiegoś tygodnia ( Krzeszowice ) i to co jest w Krakowie ,to jest w miare spokojnie w porownaniu z tym co u mnie :) Jak puszcze model z reki bez wyrzutu,to stoi w miejscu :D

A jak przestanie wiac ,to muszę się z Wami umowic na jakies latanie w Krakowie ,bo teraz praktycznie codzinnie jestem w szkole w Krakowie ,to mogł bym w ktores popoludnie podskoczyc z modelem i polatac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.