Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też pojawię się na pewno, ale też chyba troszkę później. Niestety sytuacja zmusza mnie do przyjechania autem, więc zostawcie przynajmniej trochę soczku :) i na koniec mogę porozwozić, tylko weźcie woreczki, żebyście mi tapicerki nie zabrudzili jak taka impreza się szykuje :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem ze to nie temat w zadnym razie modelarski, ani odnoszacy sie do spotkan, ale pisze bo wszyscy jestesmy z Krakowa a moze to sie komus przyda.

Powiem ze jestem w ekstazie...

Zapewne wielu z nas pamieta smak PRL-u zamkniety w cudownych kielbaskach leszczynskich..

Otorz, wlasnie dane mi bylo zakupic cala paczke pol kilo za okragle 10zl i oddac sie cudownej komsumcji.

I niech mi ktos sprobuje powiedziec ze hod dog ze zwykla parowka jest dobry.....

Dla tych co chca oddac sie we wspomnien czar namiary - Plac imbramowski/ budka "Wedliny z Debicy"/W pierwszym rzedzie - tym co jest kantor/ Trzeba pytac bo nie sa wystawione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem ze to nie temat w zadnym razie modelarski, ani odnoszacy sie do spotkan, ale pisze bo wszyscy jestesmy z Krakowa a moze to sie komus przyda.

(...) Trzeba pytac bo nie sa wystawione ;)

Eh, stare klimaty :D Dzięki Arek! Wszelkie informacje żołłądkowo pobudzające są mile widziane :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjazd jedyny dobrze mi znany to tylko od strony ulicy podmokłej, zaznaczonym kolorem czarnym.

Dzięki Byczek. No to już wiem.

A to większe pole (na południe) jest też używane przez modelarzy?

 

PS

Fotka na fotosiku (BTW - fajna nazwa portalu ;-) nie wyświetla się u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wjazd nr 1 opisany przez Byczka jest najlepszy, gdyż można tam wjechać autem. I latać z bagażnika (to prawie jak latanie z kuchni) Co prawda aktualnie na końcu tej drogi jest budowa i szlaban - no ale można poćwiczyć zdolności interpersonalne - pamiętajcie żeby jeździć tam powoli bo strasznie sie kurzy. A póki co modelarze są tam chętnie witani.

 

wjazd nr 2

Dołączona grafika

a właściwie wejście, bo po zaparkowaniu trzeba kawałek podejść pod górkę i potem mamy do dyspozycji dwie wielkie łąki, na drugą trzeba podejść ostro pod górę ale jest mniej krzaków.

 

wjazd nr 3

nie wiem czy aktualnie da się tam wjechać - to był najlepszy dojazd do słynnego mostku od strony "rzeki". Można zdecydowanie przejść.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjazd nr 3 jest nieaktualny ponieważ jest tak kładziona nowa droga do Centrum Papieskiego. Jedyne na nóżkach:(

 

Wjazd nr 2 też nie jest za dobrym pomysłem ponieważ przed mostkiem mieści sie góra 2 auta a gdy zaparkuje się na wysepce to zaraz zjawia się Straż Miejska

 

Optymalny moim zdaniem jest wjazd opisany przez "Byczek"

 

 

Pozdrawiam

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antku na zdrowie!

 

Co do wjazdu nr 2 to przejeżdżam tamtędy dość często i właściwie zawsze coś tam stoi - nigdy nie widziałem zainteresowania ze straży miejskiej, a aut zmieści się dużo więcej niż dwa :) sprawdzone!

Jeśli więc zachowa się zgodność z przepisami, czyli nie będzie się wystawało na ulicę utrudniając przejazd, nie będzie się korzystalo kawałkami auta z przystanku, czy ogolnie zachowa się zdrowy rozsądek nie powinno być problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie widziałem zainteresowania ze straży miejskiej

ja jeżdżę codziennie do i z pracy i zgadza się że tam wejdzie parę aut ( ja nie sprawdzałem ile),

ale widziałem co najmniej trzy razy SM w akcji a siedzibę maja na ul. Cechowej.

 

 

Pozdrawiam

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjazd jedyny dobrze mi znany to tylko od strony ulicy podmokłej, zaznaczonym kolorem czarnym.

Dzięki Byczek. No to już wiem.

A to większe pole (na południe) jest też używane przez modelarzy?

 

Nie ma sprawy, to pole to łąka z paroma drzewami o wysokosci ok. 15 m, nie jest używane przez modelarzy, no prócz mnie :D latam sobie tam czasem trenerkiem.

A może zwrócić się oficjalnie do władz które rozporządzają teraz tym terenem o możliwość wybudowania małego lotniska modelarskiego? Te tereny są dość spore a wykorzystanie solwayu jako terenu nie nadającego się pod zabudowę właśnie pod ten cel byłoby jak znalazł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.