Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

jescze bez fpv, ale quad powstal wlasnie z ta mysla. Kamera jest na sztywno.

Dzięki za odpowiedź. Zatem gratuluję opanowania quada i tego że Ci się nie myli jak to kiedy leci :().

 

Jak na sztywno to wynik bdb. tym bardziej że to quad.

 

Do zobaczenia na lotnisku :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj choć nie sprawdziły się prognozy zapowiadające słońce i przyjemną pogodę na pasie w Czyżynach pojawiła się spora grupa modelarzy. Jedni latali inni patrzyli, popijali herbatkę i zagryzali wspaniałym sernikiem Piotra :-)

 

Uszy marzły ale emocje związane z walkami ESA oraz liczne loty większych modeli skutecznie rozgrzewały atmosferę. Poniżej link do zdjęć:

https://picasaweb.google.com/117745804478825652696/PokiStarczyOZasilania a Rafał jak obrobi materiał filmowy pewnie uzupełni relację rejestrowaną "okiem" z quadrokoptera.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo ładnie wyszło. Rzeczywiście grono było zacne i liczne. Takie spotkania maja w sobie coś że człowiek lubi powracać. Cieszy mnie że mogłem znów pojawić się w świecie modelarstwa po 5 miesięcznej przerwie. A i moja cessna ma już poprawioną goleń przednią podwozia więc trzeba będzie więcej polatać niż marne dwa krótkie loty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedzielą szykuję do oblotu nowy nabytek

Dołączona grafika

a jak uda się skończyć w tygodniu to następny

Dołączona grafika

I jeszcze muszę sobie poskładać takiego "malucha"

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=UPmjB5rst_c

 

Mam jeszcze do oblatania Toledo Special ,ale wątpię czy zdążę w tą niedzielę.

 

Na zimowe wieczorki mam taką zabaweczkę

Dołączona grafika

Dołączona grafika

oraz śweiżutko wydrukowane plany Stinsona Relianta 9C :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda wczoraj nam dopisała dzięki czemu spędziliśmy sporo czasu na pasie:)

Było trochę walk ESA, ale chyba większe wrażenie robiły loty w szyku wykonane Cessnami. Dla wszystkich zastanawiających się czy warto przyjść na lotnisko w taki szary dzień zamieszczam dzięki uprzejmości Niki troche fotek: Link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.