Skocz do zawartości

.....mieskam w domu wariatów, na pomoc..... :D


neon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wkładasz paluszki i działa

 

Serwa po co hiteca ?? Jak masz serwa to czemu niemasz aparatury ??

 

Przeciez mówie ze wystarczy ci tylko włażyć nie trzeba ich pakietować

 

Matka w chorobie a ty tu pierdoły opowiadasz - wstydz sie :oops:

 

A ty sobie chyba nawet nie zdajesz sprawy co znaczy słowo zabieg a o operacji nie wspomne

 

Tak jak wpuszczenie jednego mola do szafy czy wywiercenie otworu 0.6mm w cysternie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 aku do nadajnika jest, widzialem ten nadajnik i powiem szczerze ze zaluje ze sie urodzilem tak wczesnie :) Do tego w sklepie sa fajne odbiorniki robbego 4 i 5 kanalowe. Ceny tez zeszly niezle, z tego co mowil wlasciciel to aparatur raczej nie zabraknie:) Dostawa w max 2 dni.

 

Jakie modele chcesz aktualnie robic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się pośmieać :lol: . Hehe...

 

7 stów to przecież nie byle kasa! Za to można kupić aparaturkę i ładny hełm niemiecki z Allegro! :) .

Zamiast patrzeć na jakieś Optiki to weź zainwestuj np: w Lasera4 i już :) - chyba nie jesteś blondyn(ka) że potrzeba Ci jakiś super sprzęt :wink: .

 

Ale weź się za naukę :) . Też Ci tak mówię. Jak będziesz miał teraz braki, to później będzie jeszcze gorzej! I się jeszcze zdziwisz :) - kibel może będziesz miał i co... 8) .

 

Nie ma lekko... Ja na zawołanie nie dostałem kasy na mojego Flasha4 (używanego). Powolutku i po troszeczku zbieraj. I nie wydawaj na cipsy i gry komputerowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Neon, że sie rozpisałeś na tym/i nie tylko/ forum w tempie expresowym. Jeszcze chwila, a pobijesz rekord z ksiegi Guinessa w ilości wpisów na minutę... Może wczesniej jednak, aż ten rekord padnie, uporządkujesz trochę stopkę swego podpisu, bo nie rozumię za bardzo np. dla kogo ma być ta wódka?... A z czego w tej Hajnówce pochodzisz? Z jakieś mdlarni?czy mydlarni? czy może modelarni? Ja jestem stary zgred, wiele starszy od Twojej Mamy, którą wg Twoich wpisów też uważasz za "starą zgredówę" i która nic innego nie robi, tylko kaski nie chce Ci dać na Twoje zachciewajki, ale mimo swego zaawansowanego wieku doskonale Ją rozumię , w przeciwieństwie do Ciebie. Pomyśl choć chwilę i wysil mózgownicę nad treściami, które w ciągu chociażby tego jednego dnia przekazali Ci koledzy z tego forum i pomyśl nad tym, co faktycznie istotnego Ci powiedzieli. A jak to już przemyślisz, to pisz na temat. Mało, ale treściwie, dokumentując swoje słowa stosownymi fotami. I wtedy już na pewno wszystko będzie w jak najlepszym porządku... Bo jak mawiali starożytni Chińczycy / i choć to było b. dawno temu/ mowa jest tylko srebrem, a milczenie złotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam Panie Marku, coś o tym wiem, a Wojtek(neon) to pochodzi z MYDLARNI :lol: bo modelarnia dawno nie istnieje w hajnówce, brak funduszy na rozwój spowodował że musiałem zamknąć ten interes bo okazało się że musiałem sam to sponsorować, więc wolałem wydać swoje pieniądze dla siebie na sprzęt niż kogoś sponsorować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku...

Przeciez widzisz że do neona nic nie dociera...

On jest przedstawicielem "dzisiejszej" młodzieży.

Jego roszczeniowa postawa wzgledem mamy i świata jest "znakiem naszych czasów"...

Jemu się należy i koniec...

 

A robota? To dla niego głupota, jemu sie poprostu nie chce...

Bo i po co?

Przecież renta po ojcu jest dla niego...

 

Na miejscy jego mamy zamknąłbym lodówkę na kłódkę i nie dał żreć ze 2 tygodnie...

Bardzo szybko doceniłby co jego mama dla niego robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.