Skocz do zawartości

.....mieskam w domu wariatów, na pomoc..... :D


neon

Rekomendowane odpowiedzi

uhhhhh :evil:

Doceniam to co robi dla mnie moja mama, i wiem ż eja za tą ręte żyje, i jem i jem (ja ciągle jem :D )

ale napewno każdy z was miał coś od rodziców oprócz jedzenia , mieszkania, ubrań.

Niewiem co było w "Waszych" czasach do kupienia, ale moja mama prawie nic mi nie kupuje, bo se odkłada na czrną godzine albo coś w tym stylu :? i tak np.:laptop od siostry, telefon od siostry, gdyby nie siostra nie miałbym internetu(namówiła mame), nawet mode ldostałem od siostry :? to jest troche dołujące, no i jeszcze z tego co mi moja mama obiecywała to , kompa miałem mieć 3 lata temu, aparature pół roku temu, nowy telefon 1,5 roku temu.I tak obiecuje i nic :(

Ja już naprawde nie wiem co mam robić..

Prosze Was, nie opie.....mnie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wielkie dzięki :(

Ja zakładając ten temat szukałem pomocy(i żeczywiście znalazłem dzięki wam tańszy sprzęt)

ale teraz przez niektórych pewnie jestem postrzegany jako małolat niekochający swojej mamy i na dodateg niewdzięcznik, który od świata tylko wymaga, i pisze głupoty(chyba dobrze podsumowałem)To nie tak miało być......... :(

 

Teraz sytuacja jest taka:ja zbieram zasługi, mama wychodzi ze szpitala, siosta namawia mame i mam radyjko :D

 

chciałbym uznać ten temat za zamkniet jeśli to możliwe, dla wszystkich bardzo dziękuje za pomoc i wsparcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie uwazam tematu za zamkniety...

 

Wiesz co Neon? Ty takie brednie wypisujesz, że aż sie dziwię, że w ogóle jeszcze ci ktoś odpisuje.

 

Nie chcę się czepiać ale nie sposób nie zgodzić sie z Irkiem!!!!

 

Chyba ze zacznę swoj nowy temat...

"Moja mama emerytka nie chce mi kupić Futaby MZ14.... Pomocy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie uwazam tematu za zamkniety...

 

Wiesz co Neon? Ty takie brednie wypisujesz, że aż sie dziwię, że w ogóle jeszcze ci ktoś odpisuje.

 

Nie chcę się czepiać ale nie sposób nie zgodzić sie z Irkiem!!!!

 

Chyba ze zacznę swoj nowy temat...

"Moja mama emerytka nie chce mi kupić Futaby MZ14.... Pomocy"

 

Ale aj nie założy łem tego tematu żeby stać sie jeszcze mniej lubianym :?

więc chciałby mskończyć ten temat, zanim mnie zbanujecie, albo nie będziecie odpisywac na moje posty :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to właśnie wyłącznie w Twoich rękach, a raczej głowie, więc myśl Przyjacielu, zanim coś napiszesz! I cały czas nic innego, jak to właśnie wiekszość Kolegów /chyba wszyscy, jak dobrze pamiętam/ próbuje Ci przekazać. Czytaj uważnie wszystkie wpisy, wysilaj do bólu własną mózgownicę, zastanów się nad tym, czy musisz odpowiadać, czy masz jakiś rzeczowy argument w odpowiedzi swemu adwersarzowi i dopiero na końcu, jak jeszcze raz przemyślisz sprawę - pisz.

Albo też inaczej: jak znajdziesz chwilę wolnego czasu od nauki, od obowiązków domowych, od "kartonowców", od gier komputerowych, to zacznij dokładnie studiować , po kolei, od początku, wpisy i dyskusje Kolegów tu piszących. Może wtedy lepiej zrozumiesz istotę TEGO forum , poznasz lepiej Kolegów tu piszących i zobaczysz wtedy, dlaczego się wszyscy Ciebie czepiają. Ty chcesz jak najlepiej, a tu masz babo placek - zupełnie nie wychodzi. I nie będzie wychodziło, zapewniam Cię solennie, kiedy przynajmniej nie spróbujesz czegoś zmienić. U siebie, "na swoim podwórku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Neon? Ty takie brednie wypisujesz, że aż sie dziwię, że w ogóle jeszcze ci ktoś odpisuje. Może spróbuj na forum Voltariela, na pewno znajdziesz z nim wspólny język.

 

Nie wglebiajac sie w szczegoly prosilem o nieobrazanie innych! Po co te slowa? Lepiej nic nie pisac...

 

Edit:

I jeszcze jedno, nie podoba mi sie czepianie sie kogos, jest jaki jest, mozemu mu pomoc na tym forum ale nie krytykowac. Powtarzam sie ale lepiej nie pisac nic, to znaczy o wiele wiecej niz bezsensowne slowa krytyki... Mysle ze to nie sa slowa do jednej osoby tylko do nas wszystkich, czy tak trudno czasami przemilczec cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Neon? Ty takie brednie wypisujesz, że aż sie dziwię, że w ogóle jeszcze ci ktoś odpisuje. Może spróbuj na forum Voltariela, na pewno znajdziesz z nim wspólny język.

 

AMEN!

 

Najgorsza osoba jaką poznałem w necie.... Czyli po prostu ZERO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.