Skocz do zawartości

.....mieskam w domu wariatów, na pomoc..... :D


neon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam straszny problem z mamą.

Moja mama nie akceptuje mojego hobby, i nijak nie moge jej namówic żeby mi kupiła śliczniutkiego optica z wypasem, bo przecież"Co??700 złotych? :shock: a ja i tak wiem że Ty jeszcze kilka miesięcy i przestaniesz sie zabawiać modelami jak małe dziecko.Lepiej sie za nałke weź a nie modele dzień i noc"

Takie teksty mam codziennie, i nic nie pomaga.I już od 1,5 roku mi mówi że Ona wie że ja i tak sie przestane interesowac modelarstwem.

Ludzie , miał kiedyś ktoś z was taki problem??Co ja mam zrobić???

Ona kompletnie nie toleruje mojego hobby, i kiedy ja np.już od jakiegoś tygodnia prawie nie miałem kontaktu z modelami, to ona mówi że ja cały czas siedze u kogoś i robie modele.

I że ona już więcej nie bedzie mi fdawać pieniędzy na takie bzdury......(tylko że jeszcze mi nigdy nic nie dała, nawet jednej wypłaty ręty po ojcu o którą tak prosiłem, i która w sumie jest dla mnie :( )

Ratujcie......

 

prosze o jakieś dobre tekstyu do bajerowania :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

MAmo ale z patyka od lodów nie zrobie bombowca ...

 

Pokaż mamie że ci zależy ...

 

PO dwa zbuduj model i jej pokaż jak to wygląda i działa, jakiś filmik etc.

 

Posprzataj pokój

 

Albo powiec ze bedziesz sie teraz bawił w terroryste i zacznij na korytazu bombe jadrowa budować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sie za nałke weź a nie modele dzień i noc

 

Na Twoim miejscu wziąłbym się jednak za ...naukę...

 

Choćby po to aby później mieć forsę na modelarstwo...

 

 

 

Ludzie , miał kiedyś ktoś z was taki problem??

 

Moja mama, kiedy byłem w siódmej klasie i przyniosłem strasznie kulawe oceny na semestr... spaliła w piecu mojego wicherka15...

 

 

 

tylko że jeszcze mi nigdy nic nie dała, nawet jednej wypłaty ręty po ojcu o którą tak prosiłem, i która w sumie jest dla mnie

 

Masz co jeść? Masz gdzie mieszkać? Nie chodzisz obdarty?

TAK?

Czyli renta po Twoim tacie jest dla Ciebie...

 

Powinieneś być mamie wdzięczny...

Nie znam Waszej sytuacji finansowej ale 700zł to dużo forsy...

 

 

prosze o jakieś dobre tekstyu do bajerowania

 

:evil: RODZICÓW NIE WOLNO BAJEROWAĆ!!! :evil:

 

Ile masz lat? Może znajdziesz jakiś sposób zarobienia sobie na nowe radyjko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pokoju mam czysto bo mama jak jestem w szkole to sie za niego zabiera, i łamie mi przy okazji wszystkie modele plastikowe i kartonowe :(

co do wypowiedzi modelmaniaka to zupełnie jakbym swoją mame słyszał :D :DTylko że ja wcale dużo nie jem (chyba)i pokoik też mam jakieś 5m2

 

MAma widziała moje loty, na boisku pod blokiem, mówiła że jej sie podoba.Ale na radio mi nie da, teraz coś bajeruje, bo sie zbliżają urodziny , bvoże narodzenie i tp . :D

Musze coś wreszcie zacząć robić, moż ejeszcze u siory złoże apelacje, i prośbe o przekonanie mamy, Tylko że ona też pewnie powie ze mam iśc i gdzieś pracować.

Ludzie , jeszcze sie napracuje w życiu, nie martwcie sie :)

Może jakis sklep modelarski założe albo coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij sie uczyc i posprzataj pokój :) na początek wystarczy :D

heh ja zawsze jak cos chcem to sprzątam pokuj, nie wiem czemu ale pomaga , no czasami ewentualnie umyje naczynia:p

za optica to moge pozmywać, pokój posprzątam za eclipsa, + elektryk z wypasem :D bo to tydzień roboty z samą szufladą i regałem z książkami(wszystko co niepotrzebne z biurka trafia do szuflady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA myśle że robota odpada ponieważ :

1.jeszcze sie narobie w życiu;

2.już coś tam prubowałem i całkowita klapa a nie robota;

3.popieram wątek robota to głupota :D ;

4.i tak mam mało czsu dla siebie po szkole, nie mówiąc już o czasie na robote :D

5.jestem leniem i nie chce mi sie poprostu, łazić po mieście i przyklejać plakaty np. :D

 

Pamiętam że kiedyś moja siora jezdziła na zalesianie, ale to z klasą , i ppieniądze były klasowe :)

MAma mi teraz ciągle sypie tekst "A Marcin to w twoim wieku rowy kopał, jak chcesz to ja też Ci taką robote załatwie "

:D :d jak to poraz 1 usłyszałem to mało co sie nieposikałem, i siora też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!! skąd się tacy biorą??? Ty jesteś poprostu obibok!!! Obibok ze sporymi brakami w edukacji. Piszesz, że już bajerujesz matkę bo zbilza sie Boże Narodzenie. Dziś mamy 13.X wiec najbliższe swięto przypada na 1 listopada, następne to 11 listopad. Nie wiem czy orientujesz się, że Boże Narodzenie przypada dopiero na 25Grudnia

I jeszcze jedno - zmawiaj co wieczór paciorek w intencji swojej matki, bo gdy Jej zabraknie to dopiero docenisz jak o ciebie dbała. A moze i nie docenisz...[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem żxe sie zbliża :D

na 1 listopada to chyba raczej nie dostane nic, co nie? :D|

a ten pomysł z paciorkiem to nawet dobry :D:D

już mnie siostra wsparła troche, jutro ciąg dalszy rozmowy, ręta staje sie corazbardziej moja(przynajmniej połowa)

I uprzedzałem że jestem leniem (w niektórych sprawach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem jest zapytac na spkojnie i bardzo powaznie jakie kryteria msisz spelnic aby mogla ci mama dac na radio.

I co najwazniejsze czy wogole ja na to stac w niedalekiej przyszlosci.

I bron boze nie powoluj sie na rete ojca .Jej i tak bardzo trudno. (rozumiem ze mieszkacie tylko we doje???

Czasami w zyciu jest tak ze ma sie to co zycie daje a nie to co chce sie miec. :(

 

Jesli dalej bedziesz zajmowal sie modelarstwem i beda tego efekty a mamy Twojej nie bedzie stac na zakup nowego radia (bo jakies masz ???)

To w przyszlym roku zrobimy zrzute i kupimy ci nowego wypasionego optika.

Hubert do tej pory uzywa 5 knaego Flasha i zyje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie mam aparatury, a mój problem z mamą polega na tym, że ona myśli że to jest zabawa na 1 sezon czy coś i nie chce na to żadnej kasy wyłożyć.ostatnio sie z njią pokłuciłem jak se chciałem kupić model karasia z MM za 12 zł.Bo przecież"Ja w Twoje modele nie bede wkładać kasy, bo ty i tak nie skleisz"Napisałem dla siory i mama po rozmowie z nią zmiękła, poszliśmy RAZEM :shock: po model i nawet jej sie spodobał

:)tylko chodzi o to że jak ja se chce np.kupić nowe spodnie za 100zł. albo bluze za 80 to nie ma problemu , idziemy i kupujemy.A jak już coś z modelami to nawet na słoiczek kleju nie da bo musze sam nazbierać :(

 

Narazie latam na pożyczanym eclipsie7 i jestem zadowolony, ale pomyślałem że wreszcie trzeba by było sie zacząć rozwijać :wink:

Co do zrzuty i prezentów, to niechciałbym Wam robić problemów, bo potem jakoś by mi sie z tym dziwnie żyło :) , że ktoś mi kupił aparature.

Niechciałbym czerpać kożyści materialnych z forum, jest mi troche głupio :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.