Skocz do zawartości

.....mieskam w domu wariatów, na pomoc..... :D


neon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

I błednie a jak niemasz pieniedzy to już było niżej futabe se kup

 

A i edytuj posty ...

 

Dopisze tutaj bo mi rece opadaja - czytasz wogóle troche czy nie i dopisujesz tylko swój post do innego tematu nie wnaszac nic - jak byk jest tam napisane co chesz wiedzieć - dosłownie post niżej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. 0

Ty sie wez do roboty ! Ja na moje modelarstwo od roku nie poprosielm ani zlotowki od rodzicow. Na poczatku bylo bardzo ciezko (nadal jest). Kupilem pare ksiazek do angielskiego, zalatwilem sobie intenswyne korki - sam za nie place. A w miedzyczasie postaralem sie o prace najpierw jako korepetytor dla dzieci z podstawowowki- z jezyka angielskiego. Teraz znalazlem prace i od pol roku pracuje w serwisie komputerowym, i korektor tekstow angielskich- sprawdzam poprawnosc skladni, i cala strone techniczna przed wydrukiem. Nauka bardzo duzo daje :)

 

Obecnie splacam(zbieram na splacenie) modelu Endurance-motoszybowca, kupienie silnika 6.5ccm do spaliniaka, w miedzy czasie sam place za korki(ok 120 zl tygodniowo), nie mam dziewczyny bo to zbedne wydawanie kasy, ubran nowych nie kupuje. I dzieki temu mam kase. I nie zaluje tego ze wziolem sie za nauke angielskiego - nie dosc ze przyda mi sie w przyszlosci to i teraz moge zarobic :) i to sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jednak się wtrącę ........................ :lol::lol:

u nas w HAJNÓWCE nie można zarobić, bo to takie ZADUPIE i CIEMNOGRÓD że gdyby nie ja, to mój kolega NEON nigdy by się nie dowiedział że modelarstwo RC wogóle istnieje w Polsce

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

i że ktoś taki jak ja może obok niego mieszkać HIHIHIHHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIIHIHIHIHIHHIHIIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIIHIHIHIHIHIHi

taka jest prawda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero od pół roku nie prosze rodziców o kasę na modelarstwo, czasami mi tata dokłada jak są jakieś większe zakupy. Pracuje roznosząc gazety od różnych sklepów które chcą jakieś wyprzedaże zareklamować itp. Są ktalogi ulotki itd. Od dzisiaj przeniosłem się do innej firmy i będę robił to tylko w weekendy a kasy dostane jak za cały tydzień. Rozniesienie tego do wszystkich skrzynek zajmuje mi około 4 godziny. Ale mam na to dwa dni.

Dość dużo się ochodzę ale kasy wcale mało nie dostaje jak na mój wiek.

Co do rodziców to oni popierają moje hobby. Mój tata mi ostatnio podpowiadał żebym się kształcił jakoś w kierunku lotnictwa. I wcale to nie musi być latanie.

Mieszkając w Polsce w moim starym mieście cieszyłbym się nawet z rozwieszania plakatów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektron

 

A kto powiedział że trzeba za nią płacic - chyba poprostu nie chcesz albo sie boisz.

 

Ciekawe jak ci bedzie jak wyjedzisz z domu i nie bedziesz miał kobiety ...

 

A tak wogóle to sie musimy chyba na latanie do lisich umówić z Jarkiem {PEGAZ} i Markiem {MRQS}

 

Trzeba tylko wybrać termin odpowiadajacy wszystkim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle to jeśli ma ktoś ciekawą ofertę pracy przez internet to ja się piszę :roll: bo trochę kaski zawsze by się przydało(lewej) (chodzi mi przed żoną lewej)

zawsza można by było coś na bierząco pospłacać, :scratch: i nie chodzi mi o brak kasy bo ja akurat zarabiam, ale chyba, a większości z nas ma żony i dzieci i się spotyka na co dzień z takim problemem co się nazywa:ŻONA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boje sie dziewczyn:D Jestem kobieciarzem(jak mozna tak powiedziec o osobie 17-sto letniej :D ) ale jakos wole wolne zwiazki niz "dziewczyne" :D

 

Bardzo chetnie bym sie spotkal w lisich :D Moze jutro ??:) Sadze ze zdaze zrobic moj nowy model( mam spalony regiel 3f wiec zabaralem sie za cos pod 400 ) ale ze jest to moja konstrukcja wiec moze byc nielot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.