Skocz do zawartości

F-100 Super Sabre od FlyFly


Rekomendowane odpowiedzi

Podwozie od hawka różni sie od tego w migu i gną się te blachy ( nie wiem jak to nazwać, wahacze ? )

 

Dołączona grafika

 

z kolei w f-100 rozgięła się goleń w miejscu jej mocowanie do podwozia co spowodowało wypadnięcie goleni. Mig ma identyczne podwozie jak f 100 wiec tez sie spodziewam tych samych problemów.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Lubię czasem sobie odgrzebać stary zapomniany temat i coś do niego dopisać po latach :).

Ulepszyłem troszkę mojego f100, dostał mocniejszy napęd w wszystko co zbędne wyleciało czyli między innymi podwozie. Teraz model lata wyśmienicie i zaraz po Hawku jest moim ulubionym elektrycznym jetem.

 

Zrobiłem mu kilka fotek w powietrzu i na niektórych wygląda całkiem realistycznie, zresztą oceńcie sami

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

No i na końcu już mniej realistyczne ale bardzo przeze mnie lubiane przeloty pół metra nad psem na pełnym gazie .

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię czasem sobie odgrzebać stary zapomniany temat i coś do niego dopisać po latach :)

Jak najbardziej słuszne posunięcie :D

Napisz, jaka konfiguracja napędu, waga itp się sprawdziły.

Model wygląda świetnie, gratuluję.

Był ostatnio w promocjach, może warto zakupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spokojnie powinno wystarczyć tak mi się przynajmniej wydaje, przy pierwszych lotach miałem niecałe 1,5 kg ciągu a modela model ważył prawie 3 kg i nawet zwlekł się o własnych siłach z pasa. Modele od fly fly jest ciężko rozpędzić do dużych szybkości pewnie przez dość grube profile, grube krawędzie spływu itp ale latają o dziwo bardzo fajnie. Te model maja ogromna powierzchnie skrzydeł przez to mogły by ważyć 3 razy tyle i też by latały poprawnie tylko styropian by tego pewnie nie wytrzymał. Wiem tp bo mój Hawk wazy teraz prawie 4 kilo bo został przemalowany w nowe barwy i niestety zrobiłem to z rozmachem i wygląda na to ze nałożyłem na niego prawie kilogram lakieru. Lata lepiej i szybciej może przez to ze styropian jest teraz bardziej gładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.