Skocz do zawartości

Jaka max cena za używany Mx-16s - ebay?


Andrzej44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę Kolegów o pomoc! Lektura postów o aparaturach niestety nie jest dla dla optymistyczna i mam poważne wątpliwości czy warto na początek kupować nowy zestaw na 2,4 GHz. Często w poradach dla początkujących pojawia się Mx 16 czy 12, a przeglądając ebay'a można zlaleźć całkiem atracyjne oferty. Pytanie jest tylko takie ile maksymlanie można dać za zestaw z odbiornikiem z drugiej ręki? Czy 150 euro to max za Mx-16s? Czy może lepiej już kupić w Polsce nowy nadajnik za ponad 900 zł?

Obserwuję licytację http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250572895426&_trksid=p2759.l1259 i ta cena wydaje mi się dziwnie niska - choć to jeszcze 2 dni i cena z pewnościa poszybuje.

Z góry dzięki za wskazówki. Pozdrawiam AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywa czasem mają focha

I chyba nie lubia sie targowac :?: . Jak napisalem, ze cos za duzo za przesylke, to sie juz nie odezwali :? :roll: .

 

ps

 

nowy MX 16S (zestaw z odbiornikiem) mozna juz kupic w Europie (u nas tez Europa!) ze niecale 200€, wiec 150€ to absolutny max jesli paczka nie wyjdzie zbyt droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisalem, ze cos za duzo za przesylke, to sie juz nie odezwali :?

ale kupiłeś pewnie bardzo tanio ( miałeś zamiar kupić)... więc odbijają sobie na spedycji 8) bo mają drogie kartony do paczek

kiedyś kupowałem głośniki Focala do belga - napisał sorry ale do Polski nie wyśle - nie bo nie .. zlicytował je polak mieszkający w Anglii :mrgreen: wysyłka nawet wyszła taniej a kolega miesiąc później przywiózł je do kraju ....

Belgowi wysłałem fotę z kraju w załączniku do odpowiedzi na jego maila ....wściekł się że tak go zrobiono w... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kupiłeś pewnie bardzo tanio ( miałeś zamiar kupić)...

Zgadles! Model F5B w super cenie (nie wyszlo malowanie + wersja basic : ). 150 euro taniej, to chociaz na tekturze trzeba przyciac :idea: .

 

ps

szkoda, ze nie mam znajomego, ktory mieszka u Helmuta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj x-3810 u angoli. Sprzęt podobny i bardzo dobry. Niemcy niechętnie sprzedają polakom, no chyba że sprzedaje firma. Ja już kilka razy kupiłem od anglika. Swoją x-3810 też, dostałem wszystko co było w zestawie i jeszcze 4 serwa ds821 nowe. Ostatnio kupiłem odbiornik jr ner-649 spcm czyli odpowiednik graupnera spcm19 za 115zł z przesyłką. Pytaj sprzedawców czy wysyłają do polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znalazłem Mx-12s:

http://cgi.ebay.de/Graupner-MX-12s-COMPUTERSYSTEM-35-35B-Band-Sender_W0QQitemZ300392451770QQcmdZViewItemQQptZRC_Modellbau?hash=item45f0c90eba

na razie 1,50 euro (został 1 dzien i 4 godz.) i mam odpowiedź ze zgodą za wysyłkę do Polski.

Kupowanie na Wyspach jest dla mnie problemem, po pierwsze trudności językowe -pisząc bardzo oględnie - a po drugie tam raczej nie lubią przelewów. Dzięki za wskazówki.

Ale czy kupowanie Mx-12s ma jeszcze sens?!!!???

Zaznaczam, że szukam swojej pierwszej aparatury!

Pozdrawiam AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej ma sens. ;)

Oczywiście, jeżeli stać cię na lepszą, to bierz.

Ale MX-12 to 6 kanałów - obsłuży ci nawet bardziej zaawansowane modele i wszelkie potrzebne miksery. Prawdę mówiąc, będziesz i tak długo poznawał jej możliwości. :wink:

Nie ma znaczenia, że jest to konstrukcja "stara", jak na świat elektronicznych gadżetów.

Jest pewna i sprawdzona, ma możliwość rozbudowy. Odsprzedaż ją później innemu młodemu modelarzowi.

I na pewno będziesz zadowolony. Poza tym, MX-12 lubi się z odbiornikami Corony, co na pewno z radością przyjmie twoja kieszeń. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znalazłem Mx-12s:

http://cgi.ebay.de/Graupner-MX-12s-COMPUTERSYSTEM-35-35B-Band-Sender_W0QQitemZ300392451770QQcmdZViewItemQQptZRC_Modellbau?hash=item45f0c90eba

na razie 1,50 euro (został 1 dzien i 4 godz.) i mam odpowiedź ze zgodą za wysyłkę do Polski.

Kupowanie na Wyspach jest dla mnie problemem, po pierwsze trudności językowe -pisząc bardzo oględnie - a po drugie tam raczej nie lubią przelewów. Dzięki za wskazówki.

Ale czy kupowanie Mx-12s ma jeszcze sens?!!!???

Zaznaczam, że szukam swojej pierwszej aparatury!

Pozdrawiam AK

Wszędzie czy to niemcy czy anglicy płaci się przez paypal. U anglików w aparaturach menu jest chociaż w normalnym zrozumiałym języku a nie po niemiecku.

 

Tu masz kup teraz mx-16 wysyłka do polski

http://cgi.ebay.de/Graupner-Sender-MX-16-Syn-35-Mhz-mit-Akku-TOP-neuwert_W0QQitemZ300393396087QQcmdZViewItemQQptZRC_Modellbau?hash=item45f0d77777

a tu mx-12 za 80euro

http://cgi.ebay.de/Graupner-Sender-MX-12-35-Mhz-A-Band-neuw-mit-Akku_W0QQitemZ230433855094QQcmdZViewItemQQptZRC_Modellbau?hash=item35a6ed9676

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem licytować Mx-12 tą co podałem wcześniej, na razie jest 30 euro - ale jest tylko sam nadajnik.

Śledzę też licytację Mx-16s - na razie mniej niż 100 euro.

A co do języka - to niemiecki jest mi znacznie bliższy - nie to pokolenie. To samo z paypalem - jeszcze nie próbowałem.

Pozdrawiam AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem niemieckiego ebay i wnioski mam takie ze maja drogo i dużo licytuje na koniec. Lepiej kupić u angoli ceny niższe i niema takiego oblężenia na koniec.

Przykładowo ta aukcja skończyła się w rozsądnych pieniądzach http://cgi.ebay.co.uk/JR-Propo-X3810-Radio-Control-System-35Mhz-AIRCRAFT_W0QQitemZ290397673077QQcmdZViewItemQQptZUK_ToysGames_RadioControlled_JN?hash=item439d0cd675QQautorefreshZtrue

Szkoda tylko że wysyłka była tylko UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mx-12s - poszło za ok. 76 euro,

Mx-16s - 151 euro - tu nie było zgody na wysłkę do Polski

Przy innym teraz licytowanym Mx-12s - podano mi koszty przesyłki 20 euro.

Muszę przyznać, że w przypadku książek jest zupełnie inaczej - w przypadku rzadkich okazów trudno znaleźć drugą okazję - i jak się chce coś mieć to trzeba płacić i to dużo. Tu tych okazji jest o wiele więcej i chyba muszę uzbroić się w cierpliwość.

A licytowanie w ostatniej minucie - na allegro też tak jest - taka uroda licytacji - chyba na tym polega cała przyjemność tego sposobu robienia zakupów.

Z paypalem nie chcę zaczynać, bo znowu zacznę kupować książki.

Pozdrawiam AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mx-16s - 151 euro - tu nie było zgody na wysłkę do Polski

Witam

http://www.der-schweighofer.at/wg/28/graupner

W tym sklepie mają zestaw za 179 EUR (niemieckie menu), plus 6 EUR wysyłka (według informacji na stronie).

Wysyłają do Polski, z uśmiechem na ustach :D

PP

Jak nowy to już lepiej kupić w Modele MAX za niecałe 800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.