Skocz do zawartości

Relacja ze składania Yaka55M 2,24m Gold Wing


Rekomendowane odpowiedzi

zastanawia mnie jedynie ta kwestia lotek fakt jest ich troche ale mam yaka 2.16 metra i tam Tower pro 995 wyrabia wiec te 25 kg mmm no sam nie wiem moze jakbysmy film z lotu widzieli :mrgreen: :devil:

Pokażę Ci to na swoim Yaku 54 2,16m wyraźnie widać , że przy średnim gazie beczki kręci jak wietarka, a przy dużej szybkości strasznie zamula.

 

Sprawdź to sobie wychodząc modelem na dużą wysokość i podczas pikowania kręć beczki zauważysz, że im bliżej ziemi czyli większa szybkość tym beczki będą wolniejsze.

Wiele rzeczy człowiek nie widzi dopóki nie zacznie się przyglądać :wink:

 

Takie mocne serwa przydają sie do programu freestyle kiedy model na pełnym gazie po prostej zmienia kierunek kręcenia beczek i jest potrzebna szybka reakcja żeby wyrobić się w czasie.Takie przeplatanki stosuje Ido Segev i Gernot Brugmann w przeciwienstwie do innych używają po 3 najmocniejsze serwa na jedną lotkę.Ten sam temat poruszył Wiesław Chmielewski opisują budowę swojego Yaka

 

Paweł ma kolejny weekend żeby udowodnić, że jego yak żyje ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

prawie Szpakowski:

 

" ten 50 cm silnik poradził sobie z kilkunastokilogramowym modelem miotając nim na prawo i lewo" 5:27

 

"każdy w swym akrobacyjnym repertuarze ma opanowaną sztukę, że zniża w zawisie swój aparat latający" 5:55 :D

 

A pilot klasa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tam koleś, któremu zdarzyło się być instruktorem latających modeli zdalnie sterowanych, trzeba słuchać

Nie jakiś tam koleś tylko utytułowany czołowy zawodnik znający się na rzeczy... nazwisko chyba Kaszubowski jesli nie pomyliłem z kim innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt dotknięcie sterem ziemi było jak wyreżyserowane super to wyglądało ale trza mieć jaja..... :shock:

 

co do utytułowanego komentatora to znać może i sie zna ale teksty miał zabawne czasami ale to może presja występu na żywo.... :D

 

ogólnie model ślicznie, cudownie i bosko się prezentuje nie mogę sie doczekać jak mój poleci [sterem kierunku nie będe jak narazie zahaczał] :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.