Skocz do zawartości

Li-pol znów katastrofa.


Krychol RC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawekmod

Z tego co napisałeś Irku to Krystian oprócz totalnego olewania naszych porad, braku podstawowej wiedzy na tematy tutaj poruszane posiada jeszcze jedną cechę: brak szacunku do ludzi i do ich wiedzy.Szok.W głowie mi się nie mieści, że 14 letni młody człowiek mógł napisać coś takiego.Przecież istnieją granice których nie powinno się przekraczać.Zasady kultury i szacunku do innych osób wynosi się z domu.Niestety Krycholowi RC brakuje tych zasad.Zachowanie jak na mój gust naganne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
I ja kliknąłem mój czerwony guzik Ignoruj. Forum ma służyć zdobywaniu wiedzy i relaksowi a nie dyskusji jednostronnej(jeden swoje drugi swoje)

 

 

I oto Admin ....dal nam przyklad,jak zwyciezac mamy....

 

 

Ale wyszlo,jak patos jaki.

Gratulacje za decyzje,madra i skuteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam.... I wszystkie włosy na ciele mi się jeżą :shock: :shock: Nawet te na dłoni i na plecach :shock: Toć to TOTALNY BRAK WYOBRAŹNI ładując napuchniete pakiety :crazy: :crazy: :crazy: I do tego dochodzi to że do Krychola nic nie dochodzi. My odpowiadamy, on swoje. To się nazywa mieć ZAKUTY ŁEB. Wybacz za mocne słowa ale taka jes prawda. I nie wierzę żeby to Twoja kuznka spaprała te pakiety. Sam to zrobiłeś i nie chcesz sie przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.