Jump to content

Li-pol znów katastrofa.


Krychol RC

Recommended Posts

Witam mam pytanie mam pewien pakiet li-pol i nastało przy nim zwarcie czy pakiet nadaje cię jeszcze do latania. Zrobił się tak jakby napompowany poprostu mięki z jednej i z drugiej myślę ,że gdyby nie koszulka na pakiecie napompował by się bardziej czy to da sie jakoś odratować?????

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Większość poważnych encyklopedii (np PWN) trochę inaczej podaje objaśnienie słowa utylizacja :wink: :

utylizacja [łac. utilis ‘użyteczny’, ‘przydatny’], wykorzystywanie produktów odpadowych lub materiałów, które straciły wartość użytkową (np. makulatury w papiernictwie).

Tak więc zgodnie z tą definicją spalenia nie można traktować jako utylizację, a jedynie jako unieszkodliwienie (przy zachowaniu określonych warunków procesu). W żadnym wypadku nie proponuję też unieszkodliwiania spuchniętych Lipoli metodą spalania :!:

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio oglądałem na video google jak wybuchają takie lipolki :D Radzę uważać ze zwarciami :D Choć nie wiem czy od tego mogą wybuchnąć :) W sklepie jakimś zauważyłem ostatnio woreczki do ładowania akumulatorków (oczywiście anty ogniowe i wybuchowe :D tak mniemam) :D z dopiskiem chroń swoją rodzinę ;)

 

ale to tak btw ;)

Link to comment
Share on other sites

Pakiet rozładowałem i ładuje aby sprawdzić ile ma pojemności bo pewnie stracił tyle że to szok! A kosztami za nowy pakiet obciążę kuzynkę która zrobiła za moimi plecami zwrorę i się cieszyła że iskry lecą :lol: O ALE FAJNE ISKIERKI :lol:

Chociaż mówiłem jej ze 1 000 000 razy nigdy nie rób zwarć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

..... i kto teraz powie że Li-Po to takie delikatne baterie?? .... Krychol już je rozładowywał (nie raz), zwierał, iskry puszczał, pompował i cholera wie co jeszcze i co? ... zobaczycie że On jeszcze będzie na nich śmigał :P :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Tak na marginesie... wybuchł wam kiedykolwiek Li-Po? Nie że ktoś słyszał że komuś.. osobiście. Po tym co wyczynia krychol z Li-Po zaczynam wątpić czy one w ogóle są zniszczalne :devil: :devil: :devil: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.