Skocz do zawartości

Li-pol znów katastrofa.


Krychol RC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Krzyśku my się nie czepiamy Ciebie a tego co robisz .

I jak by to napisał np . Motyl to by dostał jeszcze większe obryw.

Zamiast się obrażać w końcu wysłuchaj co mają do powiedzenia starsi stażem .

Bo może się okazać że uczenie się na własnych błędach może być za drogie dla Ciebie lub Twojego otoczenia.

Czego Ci serdecznie nie życzę.

 

A swoją drogą to skąd w Tobie taki upór robienia wszystkiego po swojemu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No OK mówiliście mi wywal natychmiast pakiet do kosza.

No wiem nie zrobiłem tego i go naładowałem (co w tym złego pakiet był cały czas na oku).

Wiem chociaż że wchodzi do niego te 1024mAh i pewnie mógł bym na nich trochę polatać albo np. mogą się przydać do czegoś innego.W końcu jak by sie ładował to natychmiast sam z siebie by nie wybuchł ,były by jakieś objawy początkowe puchnie itd. to od razu bym przerwał ładowanie.

 

PS I ktoś jeszcze wspominał ,że jak kupie następny to też go zepsuje.

Może to by była prawda gdyby nie to ,że ja siedziałem przy kompie a kuzynka otworzyła szafkę wyciągneła pakiet i zrobiła zwarcię. To już wiem ,że jak coś się stanie to mam nie zadawać pytań tylko siedzieć i sam rozmyślać bo jak zadam pytanie to taką dostanę odpowiedz.......... że wszyscy wszystko zwalą na mnie i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krychol RC to nie oto chodzi że masz siedzieć cicho i sie nieodzywac .. Jesli masz pytania to dawaj ( Poto jest forum )ale pamiętaj jak sie pytasz o coś na forum (czyli niewiesz co żrobić )i jak ktoś ci odpowie to pewnie ma większe doświadczenie od ciebie w tej sprawie... a w sprawie Lipoli to chodzi o twoje bezpieczenstwo i twojej rodziny bo jak wiesz złe użytkowanie Lipoli może spowodować duże straty....i tyle :D a i następnym razem bardziej chowaj akusy przed kuzynką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Krystian, jedno pytanie do Ciebie: nawet gdybyś zauważył że pakiet zaczyna puchnąc i dymić to co byś w tym przypadku zrobił ?. Jaką masz pewność że podczas ładowania li-pole nagle się nie zapalą.Każdy stara się Ci pomóc ale Ty i tak masz rady wszystkich za nic.Nie tędy droga.Powiem tylko tyle ,że to co Ty wyrabiasz z li-polami to włos się na głowie jeży.Albo chcesz wyznaczyć granice wytrzymałości dla swoich li-poli albo kompletnie nie wiesz czym takie zabawy mogą się zakończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurza dupa po jakiego sie pytasz jak lejesz ciepłym moczem na odpowiedzi bo nie są po Twojej myśli. Jak byłby drugi taki magig jak Ty i powiedział wsadź do zamrażarki potem łąduj ładowarką od wkrętarki to byś sie ucieszył. A jako ze poważne i inteligentne osoby z doświadczeniem mówia wywal dla Twojego dobra to ty nie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian, zrozum, wszyscy wiedza, że zakup li-poli dla 14-latka jest niewątpliwie dużym wydatkiem i nie doradzają Ci tak tylko po to, żebyś stracił pieniądze. gwarantuje Ci, że piszą te rady dla Twojego dobra...gdyby ten pakiet podczas ładowania nagle sie zapalił, to wiedział byś co zrobić nawet siedząc przy nim? bucha dym, ogień jeszcze by Ci pokój spalił albo dom a co gorsze mógłbyś sam się poparzyć...myślisz, że remont spalonego mieszkania/domu/ długotrwała rehabilitacja poparzeń to taniocha?? wiesz czasem lepiej stracić trochę pieniędzy jak ryzykować...zawsze stawiaj na pierwszym miejscu bezpieczeństwo a potem kase...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się jednej rzeczy ... Nasza pomoc nie jest potrzebna, a okaże będzie potrzebna jak stanie się tragedia. A widząc stosunek naszego kolegi do podpowiedzi, to może się stać to niezwykle szybko ... A tak na marginesie, można wiedzieć co trzymasz w szufladzie razem z pakietami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian - dziecko!!! Czy Ty nie masz rodziców???? Czy - zakładam, że masz - nie mogą przetłumaczyć Tobie tego co tu napisano na twój bardzo niski poziom nawet jak na dzieciaka 14 letniego? 14 lat to koniec I kl gimnazjum, ale Ty odpowiadasz kolegom, którzy chcą cię ustrzec przed strasznym niebezpieczeństwem jak przedszkolak. Hobby, którym się zająłeś jest dla dzieci jednak starszych niż prezentowany przez Ciebie poziom dyskusji, dlatego jeszcze raz podpowiadam byś może włączył w to któregoś z rodziców, może wtedy nasze pisanie nie będzie szło w las.

 

Do adminów - może należałoby trochę ograniczyć pisanie przez tego użytkownika. Za mniejsze " przewinienia" dawaliście ostrzeżenia i blokady. Te posty pisane przez Krychola RC są żenujące biorąc pod uwagę "0" reakcji na zadawane pytania. Uczę dzieci od 4 do 6 kl ale nie mogę pojąć by któreś z nich zachowywało się w ten sposób. W szkołach jest wiele prelekcji nt bezpiecznego zachowania się, więc każdy kto chodzi do szkoly ma jako takie pojęcie. Oczywiście nie mówi się w szkołach o ładowaniu li-poli, ale z tego co czytam wyciągam wniosek że Krychol RC miałby ten sam problem w jakiejkolwiek innej sytuacji...

Może więc to Nasza wina, że dajemy się manipulować komuś kto celowo pisze takie głupoty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokker, blokady nie ma bo pomimo że mi ręce i ......... opadły na tego użytkownika. to jeszcze gdzieś w głębokiej gęstwinie mysli mam nadzieje że zrozumie to przed TRAGEDIĄ.

 

 

Krychol mam tylko prośbe weź pozostaw sobie aparat gdziec pod krzakiem poza domem i porób fotki z akcji ratunkowej prowadznej przez Straż Pożarną.

 

Zapamiętaj jeszce 2 Uwagi

 

Li-Poli nie wolno gasić wodą

 

Numer na PSP to 998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam i oczom nie wierze.

Fokker,ma racje,albo sterowiec albo ....

Jako NEO brakuje mu tylko zeby sie dowiedzial z netu co to jest

trinitrotoluen, a dalej to juz normalka.

Z pro ???? czarnym podobnie,mi to zajelo 14 minut,nawet w kuchni mozna zrobic :devil:

Wszak polimery takie nudne,tylko dymi i iskry leca....

Niecierpliwie czekam na nowe posty tego mlodego czlowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Koledzy, widzę że nasze posty niczego nie nauczą kolegi Krystiana.JA NA TWOIM MIEJCSU KRYSTIAN WYRZUCIŁ BYM TEN PAKIET NATYCHMIAST.Nic z niego nie wykorzystasz.Jedyne co możesz z nich miec to kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokker,ma racje,albo sterowiec albo ....

Jako NEO brakuje mu tylko zeby sie dowiedzial z netu co to jest

trinitrotoluen, a dalej to juz normalka.

Z pro ???? czarnym podobnie,mi to zajelo 14 minut,nawet w kuchni mozna zrobic :devil:

Wszak polimery takie nudne,tylko dymi i iskry leca....

 

 

Że co??? Czy mnie sie wydaje, czy ja nie rozumiem co tu pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę ostateczną odpowiedz czy nadaje się do czegoś czy do niczego choćby 2 cele z niego wykorzystać ?

Mam wrazenie ze spuchniete sa wszystkie cele.Po srodkowej nie widac bo jest scisnieta.Naladowales go i myslisz ze jest dobry .To blad.Na serio mowilem zebys sprobowal go w modelu.Sam sie przekonasz ze nie ma "mocy".Nie da sie na nim latac.Bardzo ryzykowne jest ladowanie.Ja bym wywalil , bo i tak do latania sie nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anasazi - Peter-paralotnie dał przyklad co dziecku NEO może przyjsć do głowy w wolnym czasie. Dał dwa przykłady; jeden z TNT (nie podaję obiegowej nazwy by nie kusić dzieci :devil:, a drugi z czarnym prochem. Więc czego nie rozumiesz ? Oczywiście przykłady przejaskrawione ale celowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.