Skocz do zawartości

Li-pol znów katastrofa.


Krychol RC

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
... pakiet wykorzystam do jakiegoś taniego depronowego model co jak go rozbije czy coś się stanie z li-polami to mi go żal nie będzie.

 

Wiesz co ??? Czy Twoi rodzice w ogóle wiedzą co ty robisz ????

Rozbicie modelu to nic ???? A jeżeli rozbijesz go na czyimś samochodzie albo głowie ???

Zajmij się może lepiej modelami z kartonu, bo jeżeli chodzi o RC, to nie masz nawet

najmniejszego procenta wyobraźni !!!! Ty na prawdę myślisz że to co robisz nie ma wpływu

na Twoje otoczenie ? Nie zdajesz sobie sprawy, że możesz kogoś skrzywdzić tym co robisz ?

Na prawdę chcesz świadomie i z premedytacją poczuć to na własnej skórze ????

Normalnie aż żałuję że nie znam nr telefonu do Twoich rodziców, bo jestem święcie

przekonany, że nie są świadomi tego co robisz. Żal mi Ciebie i Twoich znajomych,

bo (nie chcę krakać) ale dojdzie do sytuacji kiedy skrzywdzisz kogoś z najbliższych

(poparzysz kuzynkę?). Nie jesteś świadomy tego co robisz, a co jest najgorsze,

nie przyjmujesz do tej swojej łepetyny że na prawdę możesz być sprawcą tragedii ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądze...chociaż przez myśl mi to przeszło, ale wiem, że Krychol działa na różnych forach, i również pisze na gg do użytkowników. Nie wydaje mi sie, żeby komuś chciało sie tyle wysiłku dawać tylko po to żeby zrobić sobie "jaja". Owszem na pewno Krychol w swojej opowieści coś kręci, watek z kuzynką mam tu na myśli ale sam jest na 90% autentyczny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie sjest tylko jedna cela spuchnięta

Jeżeli pozostałe są sprawne, to mogą Ci jeszcze trochę posłużyć.

Problem w tym, że nie wiadomo na ile zwarcie powodujące uszkodzenie tej jednej wpłynęło na pozostałe cele.

Dlatego traktuj ten pakiet jako niepełnowartościowy wymagający szczególnej uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie sjest tylko jedna cela spuchnięta

Jeżeli pozostałe są sprawne, to mogą Ci jeszcze trochę posłużyć.

Problem w tym, że nie wiadomo na ile zwarcie powodujące uszkodzenie tej jednej wpłynęło na pozostałe cele.

Dlatego traktuj ten pakiet jako niepełnowartościowy wymagający szczególnej uwagi.

 

 

No i o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Ładuj ten aakumulator w ceramicznej doniczce albo w czymś takim.Napewno nie podłączaj aku do ładowania kiedy leży na drewnianym biurku, popatrz na otoczenie w którym ładujesz li-pola.Zastanów się nad tym , czy palący się lub sypiący iskrami pakiet nie zapali zasłon czy dywanu itp.Pamiętaj aby nie gasić wodą li-pola.Piach powinien być dobry.Skoro uparłeś sie na ładowanie tego pakietu licz się z ewentualnymi następstwami swojej decyzji.Może się okazać że naładuje się do jakiejś tam pojemności, ale przy obciążeniu dużym prądem może mu się pogorszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o godz. 14;23 od Krychola RC dostalem taką wiadomosc na PM;

 

"...Może faktycznie 14 letni Krychol RC to np 30 letni Romek, ktory robi sobie jaja na forum. Zwróććie uwagę, że na dwóch ostatnich fotkach są różne pakiety!!!

 

Szkoda ,że nie dałeś mi 50 lat i na dodatek takie komentarze zachowaj dla siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

PS Jak byś mógł to nie wtrącaj swojego nosa do moich tematów bo jesteś niemile widziany !!!

 

_________________

Krystian

GG: 7872056

 

Jako, że nie zastrzegłem - bo chyba nie ma jak - że nie chcę dostawać wiadomości od takich dzieciaków, to nie mogę mieć pretensji do tego użytkownika, który kolejny raz pokazał jakim jest smarkaczem.

 

W związku z powyższym proszę admina by wyciągnął konsekwencje wobec tego użytkownika, lub wobec mnie jesli naprawdę jestem tu niemile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba macie rację ... Zastosuję ten przycisk i chyba na prawdę będę zadowolony z jego działania. Na pewno ciśnienie mojej krwi pozostanie na swoim (i tak już wysokim) poziomie. Krychol ... żegnaj. Chyba lepiej będzie dla ciebie i dla innych jak zastanowisz się nad swoim postępowaniem. Jestem ciekaw czy przy spotkaniu twarzą w twarz z Fokkerem byłbyś w stanie powiedzieć coś innego jak "Proszę Pana" ... łatwo tak nacisnąć jeden klawisz i być odważnym no nie ? Bardzo dobrze o Tobie świadczy (i poniekąd o Twoich rodzicach, skoro tak się zachowujesz). Widzę że jesteś kolejnym smarkaczem wychowywanym metodą bezstresową, mającym czyjąkolwiek godność i szacunek do czegokolwiek głęboko gdzieś. Dlatego myślę że to jest dobre wytłumaczenie tego, co za chwilę zrobię. A dla mnie na tym forum po prostu znikniesz ... (i z tego co widzę to dla innych też). Powodzenia w rozmowie z samym sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.