Skocz do zawartości

Turnigy 9X - nowy firmware: RadioClone


rafit

Rekomendowane odpowiedzi

merlin1212, możesz jeszcze kupić MODE1.

Oprogramowanie pozwala na wybranie dowolnego modu (1,2,3,4).

Pozostaje tylko otworzyć aparaturę i przełożyć sprężynkę od naciągu drążka.

Wiem, że niektóre osoby tak robiły.

 

 

Radek

Jeżeli to co mówisz jest prawdą, a mam taką nadzieję, to zamawiam! :D Cena kusi. :D

 

Dobrze że wstrzymałem się z zakupem Optica 6 Sport.. choć cena też przystępna, bo 360 zł, ale tam jest minus, bo nie ma wymiennego modułu... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 660
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Coś mi trochę nie pasuje z anteną.

Moduł na 2.4 GHz, brak anteny. Na obrazku nadajnik ma antenę jak do 35MHz. Znowu na obrazku pana "Leason C." widać wymienioną antenę główną. Taka wymiana wymagała by przesłania sygnału 2.4GHz po szpilkach złącza modułu (podpieli się zamiast starego sygnału antenowego??) Jeżeli tak to moduły na 35MHz nie będą już pasować..

 

Zamówił ktoś może to radio? Może jakieś fotki i opis co zostało zmienione? Najlepiej jeszcze ze ściągniętą nową wersją softu :)

 

Przy okazji starą wersję można prosto przerobić na radio 2 systemowe, 1 nadajnik na 2.4 jako "hack" a klasyczny jako moduł podłączony do anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat "nowych" wersji 9X był przedstawiany na forum HK już jakiś czas temu. Antena miała być wyprowadzona zamiast tej na 35MHz wspominali coś też o zamontowanym na stałe module 2.4, teraz wygląda na to że jednak moduł jest wyjmowany, wiec pewnie dowiemy się niebawem jak ktoś już to dostanie do rąk ;)

 

Edit: W opisie jest napisane:

ATTENTION

This unit is the v2, Native 2.4Ghz version. It has a module inbuilt.

Wiec nie będzie możliwości włożenia modułu 35MHz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafit, potrzebuje kupić taki wyświetlacz. masz może jakieś namiary?

Taki, znaczy identyczny jak w tej aparaturze? Wtedy nie wiem, możesz poszukać czegoś podobnego np w TME.

 

Zepsuł się wyświetlacz? Czy szukasz go z jakiegoś innego powodu? Może da się go zastąpić czymś bardziej popularnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziura w tasiemce (maly pomagier ze srubokrętem...), przerwane chyba 2 lub 3 sciezki. raster jest gęstawy, wiec jak narazie szukam zamiennika, bo łatać to to będzie rzeźnia.

 

aparatura działa i tak, ale wyswietlacz pusty...

 

a moze wezme lakier przewodzący po prostu i mikroskop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak będzie najłatwiej i najtaniej.

 

Nawet jeżeli znajdziesz kompatybilny wyświetlacz zwykle nie będzie miał taśmy. można jeszcze pokombinować i dokupić samą taśmę, która pasowałaby do złącza na płycie, lecz o ile dobrze pamiętam to taśma wychodzi bezpośrednio z wyświetlacza - czyli trzeba by sztukować.

 

Możesz spróbować połatać, a w międzyczasie szukać zamiennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam turnigy i modul corona 2.

 

poki co nie wykorzystuje wszytstkich kanałow, ale juz mi chodzą po głowie różne pomysly.

 

turnigy ma wypasiony komputer i mozliwosc przeprogramowania softu, co ma wielkie znaczenie moim zdaniem. pozatym niedlugo ja uruchomie plytke rozszerzajaca i zobaczymy co jeszcze z tej aparatury da sie wycisnąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.