Jump to content

Naklejki na samochód


RomanJ4

Recommended Posts

Jechałem kiedyś za samochodem amatora nurkowania i naszło mnie pytanie czy nie ma naklejek dla nas, modelarzy. Fajnie by było spotkać gdzieś na drodze "bratnią duszę", a przy coraz większej popularności wśród kierowców (z wiadomego powodu) CB radia pogadać co nieco. :*

Szperałem po necie , ale jedyne co znalazłem wśród wielu innych hobby, to naklejki dla amatorów szybownictwa, dużego lotnictwa, lotniarstwa czy spadochroniarstwa, podobne jak tu http://naklejki.avx.pl/

A może któryś z kolegów spotkał takowe? Można by rzucić hasło "Znakujmy się" :idea:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Najlepszy gif to i tak ten jak model goni pilota który Piotr miał na SK.

 

Chciałbym może zaproponować aby koledzy także pomyśleli nad naklejką naszego forum. Powiedzmy 2 tygodnie na zgłoszenie i potem ankieta.

 

Naklejka musi być jednokolorowa - podkład jest przeźroczysty/biały a na to drukuje się wzór, każdy poza białym [druk biały jest drogi] będzie dobry chociaż może to być kilka różnych kolorów do wyboru. Nie zapomnijcie o umieszczeniu www.pfmrc.eu oraz o tym że ma to być wlepka ogólnie o naszym forum a nie konkretnym dziale. Zgłaszamy po 3 wzory.

 

Nagroda - nalepka zostaje oficjalną pfmrc.eu na rok 2010 oraz nasze uznanie dla autora :D

 

O ile władze się zgodzą :wink:

Link to comment
Share on other sites

Czytałem dyskusję na ten temat z 2007r i spór jaki wtedy wyniknął odnośnie dyscypliny modelarskiej jaką taki znaczek powinien przedstawiać, skłonił mnie do zaproponowania kolegom aby ów znaczek może był typu "unisex" (coś w rodzaju 3 i 4 kol. Motylastego), bo chodzi przecież o to aby być rozpoznawalnym modelarzem w "szarej masie" niemodelarzy. A jeśli koledzy uznają za stosowne można obok takiego znaczka umieścić dodatkowo symbol dyscypliny w jakiej właściciel pojazdu się specjalizujenp np: F3J, F4C, F3M, F3C itp, lub stosowną miniaturkę albo zgoła nic.

Uniknęlibyśmy w ten sposób dyskusji "O wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocnymi", czy odwrotnie.

To taka moja propozycja do rozważenia przez kolegów..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.