Skocz do zawartości

Naklejki na samochód


RomanJ4

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałem kiedyś za samochodem amatora nurkowania i naszło mnie pytanie czy nie ma naklejek dla nas, modelarzy. Fajnie by było spotkać gdzieś na drodze "bratnią duszę", a przy coraz większej popularności wśród kierowców (z wiadomego powodu) CB radia pogadać co nieco. :*

Szperałem po necie , ale jedyne co znalazłem wśród wielu innych hobby, to naklejki dla amatorów szybownictwa, dużego lotnictwa, lotniarstwa czy spadochroniarstwa, podobne jak tu http://naklejki.avx.pl/

A może któryś z kolegów spotkał takowe? Można by rzucić hasło "Znakujmy się" :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Najlepszy gif to i tak ten jak model goni pilota który Piotr miał na SK.

 

Chciałbym może zaproponować aby koledzy także pomyśleli nad naklejką naszego forum. Powiedzmy 2 tygodnie na zgłoszenie i potem ankieta.

 

Naklejka musi być jednokolorowa - podkład jest przeźroczysty/biały a na to drukuje się wzór, każdy poza białym [druk biały jest drogi] będzie dobry chociaż może to być kilka różnych kolorów do wyboru. Nie zapomnijcie o umieszczeniu www.pfmrc.eu oraz o tym że ma to być wlepka ogólnie o naszym forum a nie konkretnym dziale. Zgłaszamy po 3 wzory.

 

Nagroda - nalepka zostaje oficjalną pfmrc.eu na rok 2010 oraz nasze uznanie dla autora :D

 

O ile władze się zgodzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dyskusję na ten temat z 2007r i spór jaki wtedy wyniknął odnośnie dyscypliny modelarskiej jaką taki znaczek powinien przedstawiać, skłonił mnie do zaproponowania kolegom aby ów znaczek może był typu "unisex" (coś w rodzaju 3 i 4 kol. Motylastego), bo chodzi przecież o to aby być rozpoznawalnym modelarzem w "szarej masie" niemodelarzy. A jeśli koledzy uznają za stosowne można obok takiego znaczka umieścić dodatkowo symbol dyscypliny w jakiej właściciel pojazdu się specjalizujenp np: F3J, F4C, F3M, F3C itp, lub stosowną miniaturkę albo zgoła nic.

Uniknęlibyśmy w ten sposób dyskusji "O wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocnymi", czy odwrotnie.

To taka moja propozycja do rozważenia przez kolegów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.