Skocz do zawartości

Naklejki na samochód


RomanJ4

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu właśnie wpadłem na pomysł zrobienia sobie takiej naklejki na auto. Całkiem niezależnie od tego tematu, bo go nie czytałem. Nasmarowałem coś, wydrukowałem, wyciąłem na próbę i ...spodobało mi się, więc nakleiłem sobie na model :P ten na awatarze, jak się ktoś przyglądnie to widać. A tu projekt:

 

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=4360

 

Chcę zrobić sobie jeszcze jedną na samochód.

 

Trochę kiepska rozdzielczość i znikło kilka detali. Ale to dla tego, że projekt jest narysowany liniowo i tak go drukuję, a wypełniłem go na czarno dla lepszego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kilka lat temu, na pierwszych zlotach Wicherków w Wilczych Laskach organizator Piotr Pindral rozdawał takie naklejki dla "wicherkowców". Kilka ich po kraju jeździ :)

 

Dołączona grafika

To nie jest kryptoreklama koncernu samochodowego :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdyby tak zrobić z naklejki kolegi Qbatus`a naklejkę pfmrc?! co wy na to? na skrzydle żeby było napisane pfmrc.

forum zyskałoby "wyższą" rangę KLUBOWĄ:) :mrgreen:

Więc mam propozycję:

 

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=4381

 

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=4380

 

Co wy na to?

Myślę jednak, że jeśli chcielibyśmy zatwierdzić jakikolwiek projekt oficjalnej naklejki pfmrc powinien wypowiedzieć się główny moderator i twórca logo dla forum czyli Motylasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się właśnie podoba ta pierwsza. Moim zdaniem chodzi bardziej o informacje, że jest się modelarzem RC, a przynależność do pfmrc i tak wtajemniczeni rozszyfrują. Ale poczekajmy co na to Motylasty, bo dyskusję co się komu podoba a co nie można ciągnąć bez końca.

Ostatecznie można wypuścić kilka wersji z takim samym rysunkiem a napis może się zmieniać. Myśl przewodnia zachowana, a jeśli ktoś chce może sobie wrzucić login albo co tam chce :)

 

Samoloty są super, a szybowce "bardzo super".

No właśnie...w logo forum jest akrobat. A każdy chyba w swojej stajni posiada kociaż jeden taki model. Idąc tropem milo musielibyśmy zrobić 100 wersji bo jeden lubi bardziej górnopłaty inny skrzydełka a jeszcze inny odrzutowce.

Motylasty RATUJ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja Qbatusa z literami PFM RC (ta pierwsza) - bardzo sensowna. Trudno na jednym logo zmieścić wszystkie kategorie. Chodzi o ideę naszego zwariowanego hobby - co byśmy się rozpoznawali w tłumie. Na propozycję Qbatusa piszę się już teraz. Jak proponowali inni - można pogrubić trochę litery (te na płacie) i będzie całkowicie OK :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto jednak aby gdzieś na uboczu pojawiło się pełne www.pfmrc.eu :wink:

Hmmm no nie jestem przekonany... To ma być znak rozpoznawczy, czy reklama forum? Myślę, że brniemy trochę za daleko. Trzeba szybko podjąć decyzję bo jak pojawią się kolejne propozycje to nigdy nie dojdziemy do porozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie Qbatus! myśl przewodnia "naklejka na samochód, aby rozpozanć kolegę z forum" akrobacik nawiązuje do logo forum, a pfmrc wiadomo do jakiego, login to za wiele, cały adres www to już krypto reklama.

PANIE MOTYLASTY!!HELP!! o_O o_O o_O o_O o_O o_O o_O o_O o_O o_O o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwie są bardzo ładne, kolega Kuba włożył w nie wiele modelarskiego serca, choć i innym propozycjom tego odmówić nie sposób.

Co do tego czy to będzie samolocik, szybowiec, odrzutowiec, kaczka czy inne latadło, to musimy koledzy iść na wspólny kompromis bo inaczej nie dojdziemy do ładu.

A poza tym nic nie stoi na przeszkodzie aby do wspólnego wybranego gremialnie symbolu dołożyć sobie indywidualny, osobny znaczek, napis czy co tam kto chce.

W ten sposób będzie i wilk syty i owca cała. Myślę, że bez "referendum" jako najbardziej demokratycznego sposobu wyboru się nie obędzie.

Proponuję by na konkretny dzień ustalić termin zgłaszania skonkretyzowanych graficznie (!) propozycji (aby nie zamykać drogi innym chętnym) i potem wybrać jeden z nich za pomocą ankiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.