Skocz do zawartości

Naklejki na samochód


RomanJ4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

myśl przewodnia "naklejka na samochód, aby rozpozanć kolegę z forum"

login to za wiele

to się wyklucza! bez loginu (nicka) nie będziesz wiedział kto to?

 

choć wiem, że robienie naklejki dla każdego użytkownika osobno, to może być trudno wykonalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśl przewodnia "naklejka na samochód, aby rozpozanć kolegę z forum"

login to za wiele

to się wyklucza! bez loginu (nicka) nie będziesz wiedział kto to?

 

choć wiem, że robienie naklejki dla każdego użytkownika osobno, to może być trudno wykonalne

a puste pole i każdy se sam wpisze swego nicka :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się to wszystko wymyka spod kontroli. Wybaczcie, ale ja się nie piszę na produkcję ani dystrybucję naklejek z nickami itp. Moim pierwotnym zamierzeniem było być po prostu rozpoznawalnym na drodze jako modelarz i niech tak zostanie.

Biorąc pod uwagę liczne głosy wyrażające chęć posiadania takiej naklejki chętnie udostępnię, ale tylko tą całkiem pierwszą, bez napisu pfmrc tylko z samym RC. Kto by chciał piszcie na PW to wyślę taką w dobrej jakości w PDF i w lustrzanym odbiciu, żeby można było wydrukować na drugiej stronie folii.

Przykro mi, ale ta pomimo szczerej sympatii do tego forum ta inicjatywa nie do końca mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym właśnie pisałem od początku, aby zrobić znaczek uniwersalny dla wszystkich, a co kto sobie do niego dopisze we własnym zakresie to już jego sprawa. Inaczej ugrzęźniemy w milionie koncepcji i w końcu nic z tego nie wyjdzie.

 

Edit. Ja się piszę na Twój znaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się to wszystko wymyka spod kontroli. Wybaczcie, ale ja się nie piszę na produkcję ani dystrybucję naklejek z nickami itp.

Nie obawiaj się. Tu jest zawsze tak, wielki bicie piany, wielkie plany, a na końcu wielka d...

UWAZAM ŻE PIERWSZY WZÓR JEST OK.

Kto jest za, to robimy naklejki. Jak nie to ja wysiadam z tematu, sam sobie zrobie. Dam wyciąć na ploterze. i tyle.

 

Koledzy nie ma co filozofować, bo się zrobi wątek na 10 stron.

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza nalepka Kolegi Qubatusa, ta z dużymi literami "RC"

ok. ja też się na taka piszę.

a rozmiar?

tak, żeby weszła na maskę samochodu :D:D:D

 

poproszę z 5 sztuk w rozmiarze około 5x5cm lub 7x7cm (bardziej 5x5) na modele i 1 sztukę około 15x15cm na samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.