Skocz do zawartości

Zalew Czorsztyński, Zamek w Niedzicy


Wojtass_nt

Rekomendowane odpowiedzi

Nadrabiając zaległości na pierwszy ogień idzie moja sztandarowa galeria z ostatnich wakacji. Niektórzy już ją widzieli na innym forum.

Do robienia zdjęć nie używałem podglądu FPV.

O sukcesie zależy w dużej mierze obiekt i otoczenie czyli to co chcemy na danych zdjęciach uwiecznić.

Ja miałem cel- przystań żaglówek, zalew, zamek i domki letniskowe.

 

Jak wyszło oceńcie sami:

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat to Canon A620 zasilany z pakietu LiPo przez stabilizator 5V. Zamontowany konwerter szerokokątny Raynox.

Wyzwalanie migawki za pomocą serwomechanizmu.

Model to LoRyder- kultowy model autorstwa Mike "Power'a" z rcgroups.com. W dziale aerial photography dostępne są darmowe plany tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne zdjęcia!

Przypomniała mi się przygoda kiedy to w końcówce lat 70-tych byliśmy tam ze szkolnym obozem wędrownym. Siedzieliśmy rano na łące pod zamkiem czekając na otwarcie. Zapory jeszcze nie było , zaczęli dopiero roboty. Wtem w dole przy Dunajcu zaczęły wyć syreny, ale kto by się tam przejmował jakimiś syrenami. Nagle łupnęła potężna eksplozja i po chwili na łąkę zaczęły spadać kamienie wielkości kapusty...

Na szczęście nikomu się nic nie stało, ale od tamtej pory wiem jak wygląda bombardowanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No widoczki ładne, chociaż mnie to aż tak nie rusza :P

 

Ale jakbyśmy tak wyszli na Turbacz i całą Kotlinę zrobili :rotfl: Albo taki Giewont :lol: To byłby dopiero kosmos :lol2: Ale o tym Turbaczu to trzeba pomyśleć w wakacje, tylko na nogach, nie rowerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.