Skocz do zawartości

zajefajna gitarka


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rzeczywiście. Znam to od ponad roku. Wykonanie tego kolesia po prostu deklasuje wszystkie inne. Talent jaki ma widać chociażby po tym że dostał sponsora od Fender'a. Chętnie posłuchał bym tej wersji na mp3. ale nie mogę znaleźć i muszę się tylko zadowolić tradycyjną :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najzwyklejszy zespół, dobrze przygotowany technicznie i wyposażony. Bardzo dobrze brzmi. Mnie się podoba, ale muzyka to nie wszystko ...

 

W naszym pięknym kraju do tego stanu brakuje jeszcze jakieś naście lat ... A ilu podobnych ludzi jest w każdym mieście ...

 

Szczerze to strach pomyśleć ...

 

Nie ten sprzęt nie ta rzeczywistość. Mogę wskazać kilkunastu gitarzystów którzy bez większego problemu także zaczną wymiatać na gitarze cuda ...

 

Problem się robi jak taki domorosły geniusz nie grał w życiu z innym kolegą na dwie czy też z bassem ... A co z perkusją :?:

 

W PL dzieciaki aby zacząć grać na perkusji muszą mieć albo super rodziców, albo kolege albo uczą się na kartonach ... A bez perkusji no to sorry ... Dzieciaki interesują się muzyka jak mają 12-13 lat, podobnie jak z modelami. Każdy w którąś stronę idzie aby upłynnić swój czas ... No ale teraz 1500zl na zestaw i jakąś kanciape do grania ... A tak wygląda rzeczywistość na wypasie ...

 

 

A potem nawet jak już to jest no to sąsiedzi, straż miejska i policja ... Ale jak by grał na skrzypcach czy puzonie to by było spoko ... No chyba że wracamy do sprawy klarnetu w bloku ...

 

Potem dochodzą nowe statywy, blaszki, mikrofony, pokrowce bo przecież chciałbym się gdzieś pokazać poza kanciapą ...

 

Jestem od ręki w stanie skompletować 10 składów gitarowych do tego pełną sekcję dętą ale za nic perkusisty nie znajde w mojej mieścinie bo ci co są i coś umieją no to mają już po 3 etaty ...

 

Zazwyczaj ten kto ma perkusję to ma także salę prób ...

 

Wracając do gitary - 200zl i kabel do kompa i już możemy zaczynać. Dać 5 latkowi i niech się bawi. Ewidentnie w tej materii liczy się tylko zajawka, sprzęt i ilość czasu [motywacja] jaki się na to poświęca ... Długo można o technice grania gadać ale to jest temat do piwka a nie licytacji co jest trudniejsze ...

 

Tak jak AWOT z kolegami, nie potrzeba CNC - potrzeba piłkę, pilnik i dużo pracy :wink:

 

A o efektach możemy sobie pogadać ...

 

No i kultura przed i na koncertach. Co mnie szkodzi zapłacić te 10 czy 15 zl aby wejść do klubu, posłuchać zespołu i wypić kilka piw po 5zl ... Lepiej posiedzieć na mrozie i wypić piwo za 2,5zl ... A o samej kulturze wobec "młodego" zespołu nie wspomnę ...

 

Wszyscy chcieli by ACDC/Metallica/U2/wstaw sobie co chcesz - za darmo wjazd + piwka beczka free no i to jeszcze na wielkich stadionach [których nie mamy] ...

 

Sorry za OT ale taka jest rzeczywistość ...

 

 

Trzeba pomysł a potem troche pracy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra chłopak super a instrument no właśnie instrumentem. W czasie swojej młodości tj.1984-1987 grałem w kapeli na gitarkach które były własnej roboty. Mój przyjaciel ,modelarz Piotrek Mrozek robił doskonałe podróby Fendera Stratocastera na których pogrywaliśmy. Znawcy mówili ze były lepsze od całej gamy Majonezów i Ibanezów. Ja czasami uczestniczyłem tylko w ostatecznym wygładzaniu i polerce. Aż mi się fajnie robi jak przypomnę sobie że progi wykonywaliśmy z szyn kolejki TT. Modelarze potrafią !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.