Skocz do zawartości

Jak dla mnie oszust i wyzyskiwacz


Paweł Rzedzicki

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdę mówiąc to została zawarta umowa słowna w celu oninięcia przepisów (regulaminu allegro) i w tym wypadku lipa co powie, że oszukał allegro i kupił sobie tak na maila.

Ale chyba Radku w regulaminie allegro nie ma zapisu iż wystawiona aukcja musi się zakończyć sprzedażą.

 

Za wystawienie też się płaci, kupno po za allegro to już wybór stron. Absolutnie nie nazwałbym tego oszukaniem Allegro, dokonując zakupu w taki sposób jednak absolutnie Allegro nie jest w jakikolwiek związane w transakcję - i to tak naprawdę spora wada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Najlepiej w tej sytuacji było by pojechać tam i zrobić delikwentowi lewatywę kołkiem na wampiry :rotfl: :devil:

Po czym zapuka do ciebie policja, skuje a na rozprawie usłyszysz zarzuty napaści, pobicia oraz próby pozbawienia życia tego osobnika z uwagi że ma swój wiek. Bardzo mądre.

 

A allegro niech zawiesi lipne konto, pół biedy. A zgodnie z regulaminem po nie zapłaceniu za wygraną licytacje dostaniesz ostrzeżenie, i jak mnie pamięć nie myli dwa lub trzy takie ostrzeżenia i zawieszają ci konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli idzie o zmianę modu to rozpatrz to pod wzgędem przelutowania kabli od potencjometrów i trymerów, ja miałem taki zgryz z DX5e zamiana był w modzie 2 z tym że lotki były na kierunku a ja latam z lotkami na gazie przelutowałem stosowne kabelki i trymery i jest gitara ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, myślę że dobre rady wujka staszka nie są tym, co Paweł potrzebuje najbardziej.

Paweł, nie widzę problemu- wysyłaj dziadkowi aparaturę w 12 częściach co miesiąc, tylko wcześniej zdobądź jakiś papier z jego podpisem a najlepiej weksel, to dobra forma poręczenia płatności, jakby się spóźniał z płatnościami. Dolicz oczywiście tzw. odsetki ustawowe do każdej raty.

Powinno się mieć niby szacunek dla starszych, ale ja jakoś nie uważam że szacunek należy się z racji tylko li wyłącznie wieku, zwłaszcza po tym jak mnie kiedyś dziadzio w maluchu omal nie zabił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie mu to zaproponowałem :)

JUz się pogodziłem z tym, że będę tym radiem operował w najbliższym czasie. Wczoraj polutowałem kable, wlazłem w menu w monitor serw i patzre. A tu się okazało że przelutowałem tylko potencjometry trymerów. Dziś dokończę resztę, a w niedzielę oblot Yakulca. Mam nadzieję, że radio jest sprawne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzymam za ciebie kciuki Paweł ;) mam nadzieję że naostrzyłeś odpowiednio pal bo na tępy ciężko będzie typa nadziać ;)

 

Mam nadzieję że aparatura będzie służyć latami :) a przeróbki się udały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej dam radę, potencjometry to nie jakaś tam zaawansowana elektronika ;) Dałem radę z trymerowymi to i z drążkowymi sobie poradzę.

 

Kurde, miałem nadzieję że jakiś Modelarz z Tarnowa tu zajrzy i coś o panu KK napisze a tu cisza w tym temacie...

 

 

 

 

edit. poprawiłem literówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczje dam radę, potencjometry to nie jakaś tam zaawansowana elektronika ;) Dałem radę z trymerowymi to i z drążkowimy sobie poradzę.

Pawle .... nie kolego, bo nie jesteśmy kolegami i nie będziemy sam mi tak kiedyś napisałeś, ale Chłopie zacznij pisać po polsku lub przynajamniej staraj się bo ż%$#ć się chce jak widzę jak ty piszesz !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystkie wpisy w tej sprawie i jedno co zauważyłem to: Pawle masz śliczną żonę :D

 

A tak na poważnie to sprawa jest bezdyskusyjna, że facet chcąc sprzedać przedmiot za zadowalającą dla siebie cenę nie tylko zataił, ale zmylił fakty zamieszczając inne fotki. W regulaminie Allegro pisze wyraźnie: przedmiot wystawiany ma być najdokładniej jak to mozliwe opisany, a zdjęcia mają odzwierciedlać stan faktyczny. Nie cytuję, ale coś pamiętam jak czytałem regulamin. Fakt, faktem stary Kiep z Tarnowa jest oszustem. Bo ? Tak się nie robi. I koniec dyskusji. Oprócz praw konsumenckich czy innych praw i regulaminów jest jeszcze zwykła ludzka moralność. A temu panu widać tego brakuje.

Pozdrawiam sąsiada z Gdańska. Być może się kiedyś spotkamy na wspólnym lataniu w Pruszczu Gdańskim albo w Borsku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ......... Wielce Szanowni Koledzy (przepraszam jeśli tym określeniem kogoś uraziłem ) Marcin i Paweł

Po co to wszystko ? Znam Was jednego poznałem niedawno osobiście a drugiego znam z GG . Paweł może poprawisz te drobne literówki ? troszkę się będzie lepiej czytało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem już dawno ;)

 

 

Ps. nie wiedziałem, że to Ty ale już wiem :D

Ciesze się ze już wiesz ..... :rotfl: Bo jakbyś nie wiedział to bym Ci powiedział :rotfl: ale że wiesz no to Ci nie powiem ..... :rotfl: No taki jestem

 

EditA co Ty mi tu moje wypowiedzi moderujesz :rotfl: Tak Cię chwaliłem, a jednak się mieszasz :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.