Skocz do zawartości

Dobór aparatury :)


Artur16

Rekomendowane odpowiedzi

Z twoich postów wnioskuje, że chodzi Ci po głowie DX6i, więc nie ma się nad czym zastanawiać, bo chyba już wybrałeś

 

Początkowo prawie byłem pewien, że tą właśnie aparaturę kupię, ale teraz jestem bardziej przekonany do MX-16s. Graupner też przecież może pracować na 2.4 GHz, bo głownie na tym mi zależy. Z tego co do tej pory się dowiedziałem to radyjko na pewno mnie nie zawiedzie i trochę mi posłuży. Jednak poczekam jeszcze kilka dni z zakupem. Może jaszcze jakieś inne radyjka równie dobre jak MX-16 polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twoich postów wnioskuje, że chodzi Ci po głowie DX6i, więc nie ma się nad czym zastanawiać, bo chyba już wybrałeś

 

Początkowo prawie byłem pewien, że tą właśnie aparaturę kupię, ale teraz jestem bardziej przekonany do MX-16s. Graupner też przecież może pracować na 2.4 GHz, bo głownie na tym mi zależy. Z tego co do tej pory się dowiedziałem to radyjko na pewno mnie nie zawiedzie i trochę mi posłuży. Jednak poczekam jeszcze kilka dni z zakupem. Może jaszcze jakieś inne radyjka równie dobre jak MX-16 polecacie?

Szczerze, to wątpię byś znalazł coś równie dobrego w podobnej cenie co MX-16.

To naprawdę niezła aparaturka.

Też byłem napalony na DX6i, ale w ostatniej chwili, jak pomacałem go w sklepie, to sprawił na mnie tak tandente wrażenie, że zrezygnowałem. Z bliska wyglądał jak aparaturka z chińskich zabawek. :P

Wybrałem MX-16, mimo, ze wtedy był ponad 200zł droższy niż dzisiaj i prawie 300zł droższy od DX-a.

I jestem, bardzo, bardzo, bardzo zadowolony. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o FUTABIE T9CP? na Allegro pojawiła się w cenie 849zł. Chyba równie solidna co Graupner, prawda? Z tego co widzę łatwiej wymienić moduł niż w MX-16s, ale to mniej istotne. Chcę, żeby trochę posłużyła a z tego co słyszałem ta firma też ma dobre opinie. W porównaniu T9CP vs MX-16s co byście wybrali? Wybaczcie, że tak was męczę, ale chcę wydać jak najlepiej pieniądze, aby potem nie żałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie wylamie i zaproponuje Turnigy 9

niedlugo moze bedzie dostepny nowe do niej oprogramowanie ,slot na karty pamieci i wtedy ta aparaturka za pare zlotych zakasuje wszystkie mx-12 czy 16 czy inne

chyba ze dla kogos wazne jest ze nadajnik ma wiecej plastikowego chromu

:wink: bo link rc i tak chcesz zalozyc jakis na 2,4ghz

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur,

mieć 16 lat to jest wspaniała rzecz i raz w życiu się zdarza :D , nie mniej nie sugeruj się teraz tym, że musisz wybrać aparaturę, która starczy Ci do końca życia. Koledzy dobrze radzą kup MX-16. Nie zawracja sobie teraz głowy modułami 2.4GHz, chyba że masz pod ręką elektronika który pomoże Ci taki moduł zainstlować w MX-16. Lataj na 35 MHz, odbiorniki Graupnera i inne długo jeszcze będą produkowane i sprzedawane po przystępnych cenach, co też nie jest bez znaczenia. Z czasem jak już nabędziesz doświadczenia i bardziej zaawansowana aparatura będzie Ci potrzebna, to i wybór będzie łatwiejszy bo kilka modeli już oblatasz, rozbijesz, naprawisz itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.