Skocz do zawartości

Moja modelarnia :)


motyl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem zdania, że jak jest jakiś tam elementarny porządek to i kawałek kąta wystarczy. Moja modelarnia ma całe 5,5m2.Jest taka mała, że nawet foty tam nie ma jak zrobić. Chociaż modelarnia to za dużo powiedziane. Jest to raczej składalnia ARFów :lol: .

img0431f.jpg

 

Ale jako wsparcie mam też fragment garażu. Jest tam jednak trochę zimno i używam go głównie do schładzania browrów. :rotfl:

img0429i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co prawda w innym wątku chwaliłem się moją "mydlarnią", ale pochwalę się raz jeszcze.

Tak wyglądała pół roku temu.

 

mymod05.jpg

 

mymod06.jpg

 

mymod07.jpg

 

mymod08.jpg

 

Na dzisiaj przybyło mi trochę "maszynek", w trakcie realizacji duży stół warsztatowy etc.

I wiosną pewnie ruszę z budową nowego pomieszczenia na prace cięższe, bardziej stolarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sobie marzę o takim warsztaciku, bo jak na razie robienie warsztatu z pokoju nie wychodzi nikomu na dobre, w tym i modelom ;)

Poza tym ciągle trzeba wszytko chować i wyciągać, a to żeby kot nie zeżarł, albo ktoś dupskiem nie rozdeptał :/

Poza tym wszytko pochowane po biurkach szafach, szufladach i więcej szukania i rozkładnia tego wszystkiego niż prawdziwego majsterkowania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ przed przewidywanym na ten rok powrotem do modelarstwa praktycznego posprzątałem kanciapę, to też się pochwalę swoim kącikiem. Niestety jest malutki, zagracony i w związku z tym trudny do sprzątania i utrzymania porządku. Stół ma wymiar 190x70cm i niestety dostęp tylko z jednej strony.

 

---widok od drzwi---

warsztat_1.jpg

 

---przestrzeń robocza---

warsztat_2.jpg

 

---przed drzwiami część zapasu modeli---

warsztat_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest malutki

 

Szczyt moich marzeń! Brakuje mi tu tylko małej tokarki do metalu.

Osobiście "smrodzę, śmiecę i hałasuję" na ławie w pokoju. "Pomaga" mi najczęściej dwuletnia córka. W wynajmowanej kawalerce ciężko o modelarnię z prawdziwego zdarzenia :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Przeglądając niniejszy temat wśród wpisów z listopada 2007 roku znalazłem taki:

 

 

Balagan czy nie balagan -najwazniejsze jest na czyms oko "zatrzymac"...

MOJE MIEJCE PRACY :

Niestety nie mam jeszcze miejsca na Modelarnie ...moze kiedys...

dscn2801iq6.jpg

 

 

Odchodząc od właściwego tematu....wiedziony wrodzoną ciekawością, biorąc pod uwagę fakt, że miałem okazję latać tym czerwonym modelem chciałbym zapytać Janku czy masz go od ŚP Andrzeja Rachwała? Co się z nim (modelem) teraz dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To ja odbiegne trochę od tematu :) Wznioskuję ,ze nie spasowały Ci się plany ,bo sklejałeś całe,wszystkie kartki do kupy i np kadłub był dobrze ,a skrzydła juz nachodziły ,czy coś ? Najlepiej jest wydrukować kadłub osobno ,skrzydła osobno,wtedy jest Ok :)

 

Ale ,żeby tak całkiem nie odbiegać od tematu,to wszystkie moje modele powstawały na biurku ,przy komputerze,albo na podłodze :) I latają :) Tak więc jak ktoś chce ,to można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Też buduję Guppego i powiem ci że te plany co masz na ścianie to są źle podzielone :wink: Mam plany tego modelu od innego modelarza w całości, na jednym arkuszu :wink:

Powinny one być podzielone tak..:

naforumw.jpg

By fear3155 at 2011-01-03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

witam po 6 latach przerwy spowodowanej przeprowadzką i remontu domu chcę wam się pochwalić moją modelarnią ma wymiar 5x5 powoli nabiera wyglodu i zaczyna być w niej życie prawdziwego modelarza RC bo już odwiedzili mnie koledzy modelarze i mówią że jest ok ale to nie wszystko co powino być .Myślę że z zbiegiem mięsiecy nabierze prawdziwe życie i zacznie się dopiero prawdziwe HOBBY RC LOTNICTWO które

bardzo kocham i życze wszystkim modelarzą po czterdziesce żeby tak się bawili jak "ja"

dsc0072n.jpg

dsc0073fd.jpg

dsc0074ms.jpg

dsc0075bo.jpg

dsc0076oz.jpg

dsc0077zn.jpg

dsc0079w.jpg

dsc0080wn.jpg

dsc0081gn.jpg

dsc0082sq.jpg

dsc0083sy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.