Skocz do zawartości

Uwaga na użytkownika Smootny!!!


robroy67

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Sprawa ma sie następująco.Pod koniec zeszłego roku na tym forum ukazało sie ogłoszenie Pana o nicku Smootny o sprzedaży aparatury Sanwa 6000.Skorzystałem,byłem przekonany o tym,że jako użytkownik ze sporym stażem na forum nie bedzie wciskał szajsu,tym bardziej,że jak sam twierdził używał aparatury do końca,i że jest w pełni sprawna.Niestety,rzecz miałą sie inaczej.Już na drugi dzień po zakupie zauważyłem,że są poprzestawiane manetki i rewersy w aparaturze.N o cóż....uwierzyłem w jego zapewnienia,że nic niby o tym nie wiedział,i że to jest do naprawy w godzinę.W międzyczasie zakupiłem odbiornik z kwarcami pod tą aparaturę.Niestety,jak szybko doszło do transakcji(przyjechała nawet siostra szanownego kolegi,a ja głupi nawet nie sprawdziłem stanu rzeczy) ,to później dochodziło do takich absurdów,jak m.in. umówione niby spotkanie w celu naprawy sprzętu...kolega był w Bydgoszczy ,umówiłem sie na konkretną godzinę....i co?Ano to,że byłem zmuszony zerwać sie z pracy,żeby mieć aparaturę i żeby kolega nie musiał szukać adresu a kolega przysłał mi SMS-a...cytat"wiesz jakie są kobiety,przykro mi ale musiałem zostać na następny seans".Może i powinienem wtedy już zareagować i zerwać tą umowę ale chciałem mieć ten sprzęt.Niestety,nawet po moich odwiedzinach w Chełmnie ,po dostarczeniu sprzętu na własny koszt(mały ,czy nie mały,ale jednak 110km w obie strony),do końca kwietnia nie mogłem sie doczekać naprawy,pomimo ciągłych zapewnień,że "będzie jutro".W końcu każda cierpliwość ma swe granice,zażądałem zwrotu pieniędzy za aparature,dostarczony nadajnik i kwarce(pomijam kabel do symulatora i koszt przejazdu do kolegi).Kupiłem to pod ten konkretny sprzęt,z nadzieją,że bede go używał i sądzę ,że takie rozwiązanie jest sprawiedliwe....ktoś zawalił,i chyb anie ja:/.No cóż...kolega raczył zrobić przelew,ale za samą aparaturkę,co mnie nie satysfakcjonuje,wg mnie powinien ponieść koszta moich wydatków i własnej nieudolności i krętactwa.W sumie i tak powinien ponieść wszelkie koszta,nie tylko dostarczonego sprzętu,który i tak prawdopodobnie mi sie już nie przyda.No ale zobaczymy co Wy o tym sądzicie i zapraszam kolegę Smootny do ewentualnej dyskusji,o ile ma coś do powiedzenia

 

Edit

 

Kolega Smootny ma stronę o adresie

www.skrzydlate-chelmno.pl

Ciekawe dlaczego zablokował mi na niej konto?? Boi sie czegoś czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

sam się o to prosiłeś....

 

 

... szkoda, że modelu nie przywiozłeś z tą aparaturą, przydał by się tak samo jak nadajnik z kwarcami który próbowałeś mi wcisnąć (dodatkowo strasząc skarbówkami, policją i czymś tam jeszcze - nie pamiętam bo zbrakło czasu na doczytanie ) .. żenada - za takie gówno chciałeś taką kasę ??.

 

robroy67 - odkupiłeś używaną aparaturę sanva vg 6000 (mode 2) , nawet za free dojechała do ciebie (bo chciałeś taniej).

Jeżeli aparatura wg "ciebie" była niesprawna trzeba było ją niezwłocznie przywieźć lub chociaż odesłać (niestety sama się nie przywiezie a w jedną stronę już byłeś do przodu).

 

Po twoim monicie wiele razy byłem w Bydgoszczy dając ci o tym info i chcąc zabrać przy okazji aparaturę celem sprawdzenia (ty niestety nie miałeś czasu: praca, jakieś wyjazdy itd itp..) - teraz tu niestety opisałeś ten jeden jedyny raz kiedy to ty "miałeś czas" żebym to ja wjechał do ciebie po aparaturę. Ja natomiast po chamsku ci odpisałem, że niestety zostaję na kolejny seans w kinie......

 

Po sporym czasie wreszcie wybrałeś się do Chełmna - :mrgreen: :mrgreen: przy pomocy telefonicznej nawigacji szczęśliwie dojechałeś do mojego miejsca pracy... ufff.

 

Z braku laku i czasu przyznam się , że "bezczelnie powiedziałem ci" o jakiejś małej przeróbce która to rzekomo godzinę zajmie i aparatura będzie ok.

Tak prawdę mówiąc nawet niemiałem czasu by to sprawdzić.... (tak niestety własna działalność pochłania mnie maxymalnie, a czasami poprostu już mi się nie chciało) jak już się znalazł naładowałem pakiet, poustawiałem spowrotem wg mojego uznania apkę i zaśmigała od strzała z CORONĄ RP8D1, niedowieżając podpiąłem kolejne 2 odbiorniki JETI 5 MPD i JETI 7 . WSZYSTKO HULA JAK NALEŻY !!!!!!!

Zdziwiony tym faktem (a już byłem po 2 piwach ;D ) wrzucam apkę do pudła a tam jakiś dziekć leży - podpiełem twój odbiornik a tu dyskoteka :mrgreen: lekki szok mnie ogarnął i zwątpienie - niestety pomyślałem sobie, że chyba miałeś rację.

Postanowiłem ponownie podpiąc coronę do sanvy - moje obawy potwierdziły się ( niestety sanwa z byle gównem nie współpracuje), wtedy już mogłem spokojnie dopić kolejne 2 piwa śmiejąc się.

 

Resztę dopowiedzcie sobie sami.

 

Pozdrawiam ciebie Robroy.

 

 

EDIT:

Tak http://www.skrzydlate-chelmno.pl to nasz portal :rotfl:

Ban - jaki ban ?

Pamiętasz wogóle jeszcze hasło na naszej stronie - pytam bo tak często ją odwiedzasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo to ciekawe,że u mnie ani na E-Sky którego dostałeś,ani na Coronie o której Ci nei powiedziałem :rotfl: ,ni diabła nie hulało..poza tym wg mnie mode 2 to gaz po lewej,i tak były potencjometry,a nie po prawej gaz(czyli żeby aparatura wystartowała musiałem PRAWY na dół dać na chwilę).Poza tym Twoje tłumaczenie o ilości kasy ni jak ma sie do zapewnień o tym,że sprzęt jest w 100% sprawny i do końca przez Ciebie używany.Jak pozwolisz to może udostępnię archiwum GG i Twoje sms-y?

 

Edit

 

To ja miałem tobie przywieźć ???..Skoro chcesz mieć jako taką opinie to skoro wiesz,ze sprzedajesz g...(za przeproszeniem)to sam je odbierz,

 

Edit 2

co do konta na "skrzydlatym chełmnie"

 

"Konto zostało zablokowane"

Coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo to ciekawe,że u mnie ani na E-Sky którego dostałeś,ani na Coronie o której Ci nei powiedziałem :rotfl: ,ni diabła nie hulało..poza tym wg mnie mode 2 to gaz po lewej,i tak były potencjometry,a nie po prawej gaz(czyli żeby aparatura wystartowała musiałem PRAWY na dół dać na chwilę).Poza tym Twoje tłumaczenie o ilości kasy ni jak ma sie do zapewnień o tym,że sprzęt jest w 100% sprawny i do końca przez Ciebie używany.Jak pozwolisz to może udostępnię archiwum GG i Twoje sms-y?

Obydwoje wiemy, że aparatura jest w 100% sprawna ( zastanawiałem się nawet czy w grę nie wchodzą twoje umiejętności konfigurowania czegokolwiek lub ich zdecydowany brak) , jeżeli dodatkowo doszedłeś do wniosku, że dałeś :ass: kupując coś na 35Mhz a nie np na 2,4 Ghz no to sorry.. mnie w to nie mieszaj. Koniec kropka.

podsumowując - nie czuję się winien w żadnym momencie ( no może po za tą ściemą z tą "godziną" - z braku czasu to najszybciej mi przyszło na myśl) ty natomiast stwierdziłeś, że jednak aparatury nie chcesz - ok dostałeś zwrot pieniędzy tak jak sobie zażyczyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Edit 2

co do konta na "skrzydlatym chełmnie"

 

"Konto zostało zablokowane"

Coś jeszcze?

Widzisz nawet nie zczaiłeś, że kilka razy błędnie wpisywałeś hasło i zablokowało ci hasło - teraz należało by napisać do admina o reset hasła lub wcisnąć magiczny przycisk "Poproś o nowe hasło"

 

Nienawidzę takich ludzi, którzy za błędy swojej niewiedzy próbują oskarżać innych :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli się winny nie czujesz to proszę bardzo,zaraz udostępnie wszystkie nasze rozmowy włącznie z tymi o moich "rzekomych "umiejętnościach konfiguracyjnych.sam Ci pisałem,że sie za to nie wezmę bo w kabelkach sie nie wyznaję i nie chcę mieć problemów potem...i jak widać dobrze,zę o tym gadaliśmy,mam przynajmniej podkład.Wiekszego szachraja niż Ty nie widziałem,i jeszcze kłamiesz w żywe oczy.

Edit

Do admina czyli do Ciebie??wybacz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robroy67, Proszę skończ już ten wywód i tak już się wystarczająco mocno z nas (mówię o bydzi i o wojewódzctwie) śmieją z kłótni jakie miały miejsce tu na forum.

aparatura jest w 100% sprawna i koniec - jeżeli chcesz to przyjedz do Chełmna z jakąś kamerą lub czymkolwiek innym co będzie potrafiło zarejestrować ten fakt, po czym sam się przekonasz na własne oczy jak to śmiga i jak się to ustawia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego smootny,aparatura miała być sprawna pół roku temu,olałeś temat z góry na dół wiec ja już teraz nie mam sentymentów

 

Ja (28-01-2010 14:34)

hej:),no wiec tak.kupiłem odbiornik i kwarce i nie weim co jest:/,po włączeniu apki serwa szaleją,silnik też,w zasadzie nic zorbić nie idzie:(...jak wyłączę nadajnik to spokój.i coś jeszcze zauważyłem a o tym nic w instrukcji nie pisze,..na wyświetlaczu jest pozycja jakby channel(pisze ch wiec chyba o kanał chodzi)i wydawało mi sie ,że po włożeniu kwarców to sie zmienic powinno,albo może jakoś ręcznie i dlatego takie ma dziwne objawy.Sam już nie wiem co jest grane:(

smootny (28-01-2010 14:41)

:]

smootny (28-01-2010 14:41)

czy kwarc który kupiłes to :]

smootny (28-01-2010 14:41)

:

smootny (28-01-2010 14:41)

- kwarc odbiorczy o identycznym kanale tej samej firmy co zwarc nadawczy ?

Ja (28-01-2010 14:41)

oczywiście,komplet

smootny (28-01-2010 14:41)

czyli cały komplet zakupiłeś ok

smootny (28-01-2010 14:42)

jaki odbiornik masz ?

smootny (28-01-2010 14:42)

dokładnie

smootny (28-01-2010 14:42)

?

Ja (28-01-2010 14:42)

e-sky 6 kanałowy

Ja (28-01-2010 14:42)

na 35mhz PPM

Ja (28-01-2010 14:42)

nawet pisze w opisie ,że działa z sanwą,zresztą jeszcze telefonicznie soiie upewniłem

Ja (28-01-2010 14:43)

szkoda,że nie mam nikogo,zeby sprawdzić odbiornik i kwarce,mam apkę drugą pożyczoną ale 2.4 ghz:(

smootny (28-01-2010 14:44)

jak bys to wsio przywiózł to zprawdzę na 35mhz

smootny (28-01-2010 14:44)

niema problema

Ja (28-01-2010 14:44)

oki:)

smootny (28-01-2010 14:44)

mam dwie apki teraz czyjeś

smootny (28-01-2010 14:44)

do naprawy

smootny (28-01-2010 14:44)

sa naprawione więc można się bawić

smootny (28-01-2010 14:44)

a oddam je dopiero w pon

Ja (28-01-2010 14:44)

serwa dostały takiej wariacji,że wyrwały śruby ze sklejki

smootny (28-01-2010 14:44)

o fuck

smootny (28-01-2010 14:44)

no co ty

smootny (28-01-2010 14:44)

trzeba takie cos na sucho sprawdzać

smootny (28-01-2010 14:44)

:]

Ja (28-01-2010 14:45)

uhm,jedno nawet szczerbate zostało:D

smootny (28-01-2010 14:45)

ehhh

Ja (28-01-2010 14:45)

teraz to już jestem mądrzejszy:D

smootny (28-01-2010 14:45)

heheheheh

Ja (28-01-2010 14:45)

dobrze,że śmigło zdjęte było

smootny (28-01-2010 14:46)

szalony jesteś :]

Ja (28-01-2010 14:46)

a nie:Dbyłbym jakbym ze śmigłem sprawdzał:D

Ja (28-01-2010 14:47)

a i jeszcze coś...nie mogę sie do symulatora podłączyć,komp wogóle nie widzi niczego,nie wiesz co moze być przyczyną?

smootny (28-01-2010 14:52)

a tego to niewiem

smootny (28-01-2010 14:52)

serio

Ja (28-01-2010 14:52)

oki

smootny (28-01-2010 14:52)

kabel ok ?

smootny (28-01-2010 14:52)

sterowniki ?

Ja (28-01-2010 14:52)

sterowników niby nie potrzebuje,gadałem z gościem

Ja (28-01-2010 14:53)

a kabel nowy,

smootny (28-01-2010 15:00)

ja do mx-12 tez niby nie potrzebowałem :]

smootny (28-01-2010 15:00)

bo kolo co sprzedawał tak powiedził

smootny (28-01-2010 15:00)

bym do końca życia siedział i się zastanawiał czemu on niedziała

smootny (28-01-2010 15:00)

:]

Ja (28-01-2010 15:01)

bardzo możliwe choć gadałem z gościem z pitlabu,producent zdaje sie

Ja (28-01-2010 15:01)

mówił,żeby odesłać na sprawdzenie

Ja (28-01-2010 15:01)

a na razie czasu nie mam:D

smootny (28-01-2010 15:03)

uuuu

Ja (28-01-2010 15:12)

ja muszę lecieć już:)

smootny (28-01-2010 15:12)

płki

smootny (28-01-2010 15:12)

ołki

 

a to jedno z ostatnich,proszę na daty zwrócić uwagę

 

Ja (28-04-2010 13:11)

oki

smootny (28-04-2010 13:14)

mam teraz naprawdę brak czasu na cokolwiek

smootny (28-04-2010 13:14)

masakra

Ja (28-04-2010 13:14)

ok,ale zrób to dziś ,bo ja już od tygodnia nie mam aparatury:(

smootny (28-04-2010 13:14)

oki

 

no sorki,4 miesiące i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę??:D:D

 

i jak tam testy?zrobiłeś?:]

smootny (29-04-2010 13:17)

niestety - wróciłem po 24.00 do domu - full roboty w pracy

smootny (29-04-2010 13:17)

dziś skończe

smootny (29-04-2010 13:17)

jak się uda

 

Edit

 

Faktycznie,ale nie "się wyjaśniło" ale ja to wyjasniłem

 

no cóż,skoro tak sie ma sprawa to myślę,że jedynym rozsądnym rozwiązaniem bedzie zwrot kasy:],myślałęm,że to inaczej bedzie załatwione,ale trudno..

65 --------------------------------

to mój numer konta,czekam do środy na wpłatę ...250zł za apkę,56 kosztował mnie nadajnik i 24 kwarce,plus przesyłka wiec powiedzmy w sumie 350 zł,nie bede liczył kosztów przejazdu do chełmna i spowrotem.od środy,jeśli kasy na koncie nie bedzie podejmę inne ,bardziej uciążliwe działąnia,a stać mnie na stratę tych kilkudziesięciu złotych.narka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę nie czytasz tego co pisałem ze zrozumieniem... a niestety jak widać to boli.

 

Jak sam się przekonałeś na tym przykładzie, ty nie miałeś czasu by mi podrzucić apkę do Focusa jak bywałem, a ja też nie miałem czasu (niestety mamy go chyba tak samo mało) by wogóle ją dotknąć, nie mówiąc o rozpakowaniu pudełka..

 

56 zł kosztował cię nadajnik A TY chciałeś mi go ożenić ( w zasadzie wymusić groźbami zakup) łącznie z moją aparaturą za 350zł ??

no wiesz co ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego...mało mnie interesuje Twój brak czasu,skoro gów.... sprzedałeś to Ty sie martw,nie ja i to Ty ponosisz winę i koszta.Poza tym miałeś 4 miesiące,a nie znalazłeś jednej godziny na naprawę, bo ponoć tyle to miało trwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Sanva i E-sky (wspominałeś też coś o coronie choć to brzmi jak S-F) jak widać na załączonym obrazku żarzą się niemiłosiernie skoro takie anomalia występują, że Ty tego nie wiedziałeś o niczym nie świadczy, ale że TY próbujesz tak mnie potraktować ...... no cóż jest mi przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robroy67: Ale się naczytałem.. Nie znalazłem winy Smootnego. Jakiej firmy masz kwarce w nadajniku i odbiorniku? Moja Sanwa nie toleruje np kwarcy E-Sky.

Myślałem nad sprzedażą mojej Sanwy ale teraz się boję, że trafię na kogoś nieobeznanego i wyjdę na oszusta. Wyjaśnijcie sprawę na spokojnie. Jeśli się okaże, że nie miałeś racji to oczekuję przeprosin dla kolegi na łamach forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,rzecz nie ma sie do samego odbiornika.Jak kupiłem nadajnik to kolega smootny zapeniiał mnie,że sprzęt jest w 100% sprawny,nie grzebany i używany przez niego do końca.Pytałem o mode,miało być dwa...i było ale tylko mechanicznie,nie elektornicznie,wszystko łącznie z trymeramoi bylo odwrotnie,co zreztą było widać na wyświetlaczu.Niej estem specjalistą ,ale takie buble zobaczyłby ślepy,A sprawa nadajnika i kwarców ...no cóż,jak pisałem zakupiłem je do tej konkretnej aparatury,a skoro jej sie nie doczekałem,mimo ,że za nią zapłaciłem to niby i dlaczego mam ja ponosić koszta?Kolega smootny był poinformowany jak sie sprawy mają

Edit

Może i jestem nieobeznany,ale jak byś przeczytał moją korespondencję z niby fachowcem,panem smootny to byś zauważył,że wiedział doskonale że był poinformowany o marce sprzętu....ale tu nie w tym problem,problem jedynie w tym,że aparatura od początku nie była sprawna,pomimo zapewnień i przez prawie pół roku nie mogłem sie naprawy doprosić,.Skoro winy nie widzisz....no cóż,bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro winy nie widzisz....no cóż,bywa

Żałuję teraz tylko jednego:

- że nie zapytałem ciebie (przed zakupem oczywiście) czy napewno dasz sobie z nią radę.

 

Nauczony tym jednym przykrym doświadczeniem, teraz wolę wywalić cokolwiek co będzie zbywało, niż odsprzedawać lub broń boże dać za darmo i nie spać po nocach zastanawiając się czy znów ktoś uzna mnie za oszusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt chyba sobie nie da rady z aparaturą która ma dżojstik od gazu(bez powrotu}po lewej a elektornicznie podłączone na dźwignię po prawej,,,,,nawet Ty pomimo mojego szacunku dla Twojej umiejętności pilotażu.Tak to sobie możesz chyba czołgiem posterować :rotfl:

 

Edit

 

Spałbyś spokojnie jakbyś szajsu nie wciskał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.