Skocz do zawartości

Uwaga na użytkownika Smootny!!!


robroy67

Rekomendowane odpowiedzi

To ze Smootny to troche bajko pisarz to sie widzi nie tylko z tego tematu :-).

Janosik boli cie to wiem... ;D ale spox, zawsze zamówić możesz sobie tego szybola z UK :]

Kiedy ja naprawde chcialem od Ciebie bo popieram wszelka inicjatywe , w dodatku mial byc poprawiony a jak zobaczylem od Roberta to poprostu jestem chory na ten model :jupi: , ale robic jak mrroberto nie zamierzam za duzo wyrzeczen i taniej mnie wyjdzie kupic niz robic liczac roboczogodziny :rotfl: Ale chyba z Twoich rak nie powstanie ta latajaca pieknosc .Szkoda.

Jan

sorry za OT .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kolego Robroy67 nie zrozumieliśmy się. Oczywiście jak kupię Forda i okaże się wadliwy wbrew zapewnień sprzedawcy to będę miał pretensje ale przez myśl by mi nie przeszło żeby w związku z tym żądać od sprzedawcy kasy za kupione części. Szczególnie takie które całkiem dobrze funkcjonują bez Forda. No wyobraź sobie, kupuję auto niby bez wad, dokupuję do niego radio z MP3, samochód okazuje się szmelcem, idę do gościa i mówię "masz tu ten złom, oddawaj kasę i dorzuć jeszcze za radio". No nie wiem, może ja jestem jakiś niedzisiejszy ale dla mnie to żądanie jest śmieszne.

zamiast tego MP3 dokup do niego np. skrzynię biegów,najlepiej automat a potwm sie okaże,że jednak masz silnik w ....gdzieś tam bo sprzedawca nie raczył cię poinformować,że wał mu bokiem wyszedł.Wtedy już mniej optymistycznie i radośnie podejdziesz do tematu.Fakt,mogłem sprawdzić co nie znaczy,że to moja wina...oszust to oszust,sprzęt pomimo zapewnień niesprawny i nie widzę powodu ponoszenia jakichkolwiek kosztów....po pół roku np aparatury 2,4 ghz są już bardziej dostępne,wiec po co mi teraz 35mhz?? Czy to moja wina ,że kolega smootny tyle zwlekał?? NIe> Wiec czemu jaj mam odpowiiadać za czyjąś nieudolność,tym bardziej,że jeszcze tydzień temu postawiłęm jesne warunki...i d....., zostałęm olany

 

Edit

 

Chętnie kupię sprawną 35mhz,min 6 kan.,czemu nie,ale już nie z Chełmna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że kolega robroy67 trochę kręci. Jesteś pewny że jeśli ruszałeś prawym trymerem to zmieniał się on z lewej strony wyświetlacza ? Mam wrażenie że wystarczyło w programie aparatury przestawić MODE 1 na MODE 2 :roll: O tym że sprzęt e-sky jest mało kompatybilny z innymi markami się również przekonałem. Mając nadajnik JR i odbiornik i kwarce e-sky nie działało, zaczęło dopiero po zmianie kwarcy na hiteca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego - to nietrafione porównanie. Skrzyni od Forda istotnie, nie wykorzystam w niczym innym niż w Fordzie ale odbiornik możesz użyć praktycznie z każdym innym nadajnikiem. Dlatego napisałem o MP3 a nie o skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że kolega robroy67 trochę kręci. Jesteś pewny że jeśli ruszałeś prawym trymerem to zmieniał się on z lewej strony wyświetlacza ? Mam wrażenie że wystarczyło w programie aparatury przestawić MODE 1 na MODE 2 :roll: O tym że sprzęt e-sky jest mało kompatybilny z innymi markami się również przekonałem. Mając nadajnik JR i odbiornik i kwarce e-sky nie działało, zaczęło dopiero po zmianie kwarcy na hiteca.

źle Ci sie wydaje,masz złe wrażenie niestety,pisz o czym wiesz a nie gdybaj sobie

 

 

Czy to moja wina, że nie byłeś łaskaw dostarczyć aparatury szybciej ??

czy to moja wina,że szajs wcisnąłeś??ja Ci dostarczyłem sprzęt choć to było Twoim obowiązkiem dostarczyć mi SPRAWNY, a skoro taki nie był to powinieneś sie postarać,zęby taki był....czemu to ja mam ponosić jakiekolwiieko koszta Twojej...hmm...przemilczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wywnioskowałem z tego:

po włączeniu było napis HI,po przełączeniu PRAWEGO<,nie powrotnego dżojstika napis znikał i sprzęt wchodził w norrmalny tryb pracy...poza tym klikając lewy trymer na wyświwetlaczu zmieniał sie...prawy pasek trymera,i odwrotnie.

Jeśli w programie nadajnika było mode1 zamiast 2 to mogło Ci się tak dziać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wywnioskowałem z tego:

po włączeniu było napis HI,po przełączeniu PRAWEGO<,nie powrotnego dżojstika napis znikał i sprzęt wchodził w norrmalny tryb pracy...poza tym klikając lewy trymer na wyświwetlaczu zmieniał sie...prawy pasek trymera,i odwrotnie.

Jeśli w programie nadajnika było mode1 zamiast 2 to mogło Ci się tak dziać.

kolego...miałeś ten nadajnik??Na pewno nie miałeś,wiec nie gdybaj,to o czym piszesz to nie to co było w tym wypadku a kolega smootny o tym wiedział skoro stwierdził,że NAPRAWA..zajmie godzinę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to moja wina,że szajs wcisnąłeś?? ja Ci dostarczyłem sprzęt choć to było Twoim obowiązkiem dostarczyć mi SPRAWNY, a skoro taki nie był to powinieneś sie postarać, zęby taki był....czemu to ja mam ponosić jakiekolwiieko koszta Twojej...hmm...przemilczę

Takie zasady to tylko w nowym sprzęcie i na dodatek gwarancji z opcją "DOOR TO DOOR" - troszeczkę ci się chyba pomyliło w tej kwestii. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy to moja wina,że szajs wcisnąłeś?? ja Ci dostarczyłem sprzęt choć to było Twoim obowiązkiem dostarczyć mi SPRAWNY, a skoro taki nie był to powinieneś sie postarać, zęby taki był....czemu to ja mam ponosić jakiekolwiieko koszta Twojej...hmm...przemilczę

Takie zasady to tylko w nowym sprzęcie i na dodatek gwarancji z opcją "DOOR TO DOOR" - troszeczkę ci się chyba pomyliło w tej kwestii. :rotfl:

W Twoim wypadku pomyliłem sie bardzo,nie powinienem uwierzyć w Twoje zapewnienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim wypadku pomyliłem sie bardzo,nie powinienem uwierzyć w Twoje zapewnienia

W takim razie, żeby nie było jakichkolwiek złudzeń - musisz się pokwapić do Chełmna by na własne oczy się przekonać czy ona działa lub nie działa z twoim "zajeb....ym" zestawem..

Inaczej skończ te bezsensowne wywody..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Twoim wypadku pomyliłem sie bardzo,nie powinienem uwierzyć w Twoje zapewnienia

W takim razie, żeby nie było jakichkolwiek złudzeń - musisz się pokwapić do Chełmna by na własne oczy się przekonać czy ona działa lub nie działa z twoim "zajeb....ym" zestawem..

Inaczej skończ te bezsensowne wywody..

masz rację ,dyskusja z Tobą jest bezsensowna,sprzedawaj nadal swój złom,mam tylko nadzieję,zę wielu ludziom da ta dyskusja domysłenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robroy67, Holera, człowieku czy ty nadal nie jesteś w stanie pojąć/przyjąć do wiadomości, że to "coś" co dokupiłeś do tej sanwy nie chciało z nią poprawnie współpracować ??

Wywal ten e-skay'owski szajs i kup coś "normalniejszego" a zobaczysz że twoje problemy się skończą..

 

Po stracie "extry 300" która leciała z odbiornikiem E-sky (zresztą też zakupionym od kogoś z tego forum) - ta firma dla mnie nie istnieje...

 

Nie płaczę z tego powodu, nikogo nie straszę skarbówkami, czy policją..

TO BYŁ MÓJ BŁĄD ŻE KUPIŁEM TEN ODBIORNIK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj jesteście modelarzami,

Obaj mieszkacie od siebie o rzut beretem,

Obaj jesteście dorosłymi facetami,

Obaj nie macie na nic czasu,

Obaj dobijacie targu,

Obaj nie potraficie się dogadać, przy tak błahej sprawie....

.... i obaj żeście na siebie trafili.... :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj jesteście modelarzami,

Obaj mieszkacie od siebie o rzut beretem,

Obaj jesteście dorosłymi facetami,

Obaj nie macie na nic czasu,

Obaj dobijacie targu,

Obaj nie potraficie się dogadać, przy tak błahej sprawie....

.... i obaj żeście na siebie trafili.... :wink: :D

teraz tylko zastanawiam się czy mam płakać czy śmiać się ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.