Skocz do zawartości

MG16R


Pablo_433

Rekomendowane odpowiedzi

Może mam pecha, ale moje mg16r skończyło szybko swoja karierę. Miałem hs81 bez trybów - wszystko przełożyłem do obudowy Mg16r (pasuje :D ), zostawiłem tryby i jest gitara. Mam wrażenie, że Mg16r miało bardzo kiepską rozdzielczość tj. działało skokowo. Przy ustawieniu expo zupełnie nie dało się sterować. Mam moduł Duplex i Fut. 9c.

W porównaniu do serw HD - zupełnie inna klasa.

Jestem z nich tak zadowolony, że zamierzam je stosować wszędzie tam, gdzie wcześniej stosowałem HS81

Używam kilku kompletów hs 81Mg i Ts70 MG od około 5lat i powiem szczerze, że nawet nie próbuję porównywac tych serw. Nawet to kombinowane jest 10x lepsze od MG16r.

Reasumując. Uważam, że mr16r to chyba najtańszy zestaw naprawczy z metalowymi trybami do HS81...

Pozdrawim,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było to rewelacyjne serwo ,niestety odkąd pojawiła się seria ze srebrną osią(oczywiście kolor nie materiał) wyposażona została w kiepski potencjometr i słabe dźwigienki.Serwa te używam w dużych ilościach w kombacie, tylko z powodu szybkości działania w porównaniu do HS 81 .Na 20 sztuk nowych serw 4 potrafiły mieć na wstępie drgania w neutrum, które po wyczyszczeniu potencjometru ustępowały a pękające dźwigienki zastępowałem zapasowymi z poprzedniej partii .Serw z mosiężną ośką były OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując. Uważam, że mr16r to chyba najtańszy zestaw naprawczy z metalowymi trybami do HS81...

Koszt HS81 + MG16R to w przybliżeniu cena HS82MG. Kultura pracy HS82MG jest wyższa od TP i chętnie bym je stosował, ale cena mnie przekonuje.

 

TP są szybkie i mocne, ale z tego co pisze Marian, producent obniża koszty produkcji. Chociaż ja właśnie mam te ze srebrną ośką i na razie, odpukać, nie narzekam. Teraz będę się im baczniej przyglądał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Uważam, że mr16r to chyba najtańszy zestaw naprawczy z metalowymi trybami do HS81

39 zł vs 60 zł (za nowe zębatki do hs81mg). Kompletowanie serwa tego typu jest względnie bezsensowne jeśli ktoś nie ma popsutego hs81...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.